Bitsquare - Bitcoin Exchange s decentralizací celou cestu dolů | Czech.Lamareschale.org

Bitsquare - Bitcoin Exchange s decentralizací celou cestu dolů

Bitsquare - Bitcoin Exchange s decentralizací celou cestu dolů

Tento článek byl napsán o představitele Bitsquare přes náš „zástupce“ programu experimentální (Dříve „mince představitel“ Program)

Bitsquare open source decentralizovaný bitcoinexchange zahájila financování kampaně kulatý s použitím open source decentralizované dav žádosti o financování Lighthouse. Maják byl vyvinut Mike Hearnand částečně financován z $ 40.000 Bounty z kategorie Technologický podnikatel Olivier Janssens. Projekt Bitsquare je založen na mnoho ze stejných technologií a principů, jako je Maják, ale byl navržen jako alternativa k centralizované Bitcoin burzách, jako je Coinbase.

load...

Probíhá decentralizace celou cestu dolů, a to jak v designu a financování, je důležité, protože jakákoliv centralizace nakonec zavádí jediný bod selhání. Historie ukázala, že organizační útoky na projektech tak rozmanité jako Napster, The Pirate Bay a e-Gold nakonec vyústit v decentralizovaných protokolech; bittorrent, magnet odkazy a Bitcoin v uvedeném pořadí; schopny přežít útoky na jejich tvůrci.

load...

Bitsquarehas zaujala přístup ‚radikálně decentralizovaná‘ nejen na software design, ale i na financování projektů. Tým také položil základy pro decentralizované struktury řízení inspirovaný DAO

Decentralizované autonomní organizace) nápady. Zvláštní výzvou pro financování decentralizovaný projekt je, jak podpořit vývojáři věnovat svůj čas a energii na open source projektu lze rozeklaný kdokoli. Je také obtížné konkurovat společnostem dobře financované, a centralizované projekty, které mohou nabídnout platy a majetkový podíl v jejich projektech, jako je například altcoins.

Řešení Bitsquare vykonával pro tento problém je použít iterační financování davu. Iterativní model financování se snaží snížit riziko slibujícími pouze o jejich žádostí o financování blízké budoucnosti milníky v plánu do hotového výrobku, a ne vzdálený finální verze. Tým si také vzít zpětnou vazbu od každé kolo financování a získat důvěru tím, že úspěšně dodává milníky plánu.

load...

„Lighthouse nabízí skvělé řešení pro naše finanční potřeby v souladu s našimi decentralizovanými cíli,“ říká zakladatel projektu Manfred Karrer „Jsme hrdí na to být jedním z rychlé zavedení této technologie.“

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost a její úspěch závisí na decentralizaci

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin Value Part 2: Má peníze dokonce potřebují hodnotu použití?

Post Bitcoin

OP-ED: Nedostatečné rozšíření BitLicense prokázalo, že nadace Efforts Fruitless není

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Brzy se objeví první debetní karta Bitcoin

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další