OP-ED: Nedostatečné rozšíření BitLicense prokázalo, že nadace Efforts Fruitless není | Czech.Lamareschale.org

OP-ED: Nedostatečné rozšíření BitLicense prokázalo, že nadace Efforts Fruitless není

OP-ED: Nedostatečné rozšíření BitLicense prokázalo, že nadace Efforts Fruitless není

Minulý týden Ben Lawsky, dozorce New York odbor finančních služeb (NYDFS), oznámil, že ministerstvo by se prodlužuje období veřejné připomínkování na svém návrhu nařízení BitLicense o dalších 45 dnů. Dříve, před prodloužením, komentování lhůta byla stanovena trvat jen 45 dnů a končí někdy v září.

load...

Tento potenciál Bitcoinregulation by vyžadovalo všechny podniky Bitcoin, které provádějí transakce v New Yorku získat státem vydán průkaz, který by byl známý jako BitLicense. Některé z těchto požadavků zapojených do získání BitLicense patří zdržet se drží jakékoliv zisky v Bitcoin, pronájem kybernetické důstojník a evidenci zákazníků již několik let. Kromě toho tento návrh nařízení Bitcoin nekončí na hranicích New York - sahá daleko za hranice státu New York do mezinárodního hospodářství. BitLicense se nevztahuje pouze na podniky se sídlem v New Yorku, ale pro všechny podniky, které dělají všechny transakce s kýmkoli uvnitř státu New York. Jinými slovy, je-li společnost v Kanadě má zákazník v New Yorku, pak to kanadská společnost musí být v souladu s nařízením BitLicense.

load...

Bitcoin Community Reaguje na BitLicense návrh

Je pochopitelné, že tato navrhovaná úprava Bitcoin vyvolala strach v obci bráněné soutěže a ohrožení soukromí. Požadavky na bezpečnost stanovenými v návrhu BitLicense by bylo tak drahé, pro obchodní Bitcoin, aby se stal licencovaným ve státě New York, že jen málo firem by ve skutečnosti mohla přežít proces stává kompatibilní. Kromě toho, protože jen málo firem by měl být schopen se daří v takových omezujících podmínek, a že by bylo nutné držet osobní údaje svých zákazníků po dobu několika let, soukromí zákazníci by být vážně ohrožena. Například uvažujme výměnu Bitcoin v New Yorku. Budeme předpokládat, že jediná výměna mohl dovolit, aby se stala v souladu s BitLicense, protože se stal výnosnější, než regulace prošel. Tato výměna se stala obrovským cílem, protože je to i jediná burza v této oblasti, a to má servery naplněné finančních informací svých zákazníků.

load...

Ve světle těchto potenciálních omezení v porušování hospodářské soutěže a ochrany osobních údajů, několik vlivných členů komunity Bitcoin již přistoupil a vydal odpovědi na Ben Lawsky a NYDFS. Mezi nejvlivnější lidi, aby tak daleko reagovat je Jim Harper, globální politika rada nadace Bitcoin. Před několika týdny, napsal otevřený dopis, ve prospěch nadace na NYDFS. V tomto dopise, on nadával oddělení za to, že přidělování dostatek času pro veřejnost trávit BitLicenseproposal a předložení připomínek, mimo jiné. Harper pak požadoval, aby ministerstvo prodloužit veřejnost komentující období se u least3 měsíců, což by pak mělo následovat nový návrh návrhu BitLicense, další komentování dobu alespoň 3 měsíců, a tak dále, dokud zákon je exactlywhat chce veřejnost,

Bitcoin řádu Získat Comment období prodloužení platnosti

Pak minulý týden, jak je uvedeno výše, Ben Lawsky vzal na Twitter a oznámil, že NYDFS by rozšířil veřejný období komentování ve světle podstatného požadavku pro toto rozšíření. „Byli jsme stále skvělé komentáře a jsou tvrdě pracuje na revizích,‚řekl Lawsky.‘Extension dává smysl.“

Reakce z komunity Bitcoin na tuto zprávu byla smíšená; Někteří lidé se radovali nad tím, že v New Yorku vláda státu byl nakonec poslouchal na požadavky lidí, zatímco jiní byli poněkud cynický a tropil žerty u první skupiny pro poděkoval pánům za to, že milost subjektů. Nicméně, je třeba se zaměřit nebylo o tom, zda bychom měli být poděkováním NYDFS pro udělení prodloužení. Místo toho bychom měli mít na paměti, že každá verze tohoto nařízení Bitcoin na allwill mít za následek čistý mozků na hospodářství Bitcoin v New Yorku. Z tohoto důvodu nelze radovat ani kritizovat rejoicer je produktivní v této situaci pro obě strany by bylo zaměřit se na špatném aspektu BitLicense. Navíc, spíše než ukázat, že NYDFS je ochoten spolupracovat s veřejností, to 45 dnů rozšíření do připomínkového období, jen dokazuje, že budou jen „kompromis“ dostatečně uklidnit veřejnost, a bude pravděpodobně nedávají žádný důvod, aby vyzněla regulace něco méně než to, co původně představovali.

Petice Byrokraté za rozumnou nařízení Bitcoin je k ničemu

 

I poněkud zmiňoval o tomto bodě v otevřeném dopise jsem napsal k Bitcoin Foundationand přibližně před jeho členové dvěma týdny. Z tohoto dopisu, čerpal jsem z rozhovoru mincí Stručná Sean WinCE udělal Erik Voorhees. V tomto rozhovoru, Voorhees řekl, že ano, lidé by se měli snažit uvažovat s vládami a dostat nejlehčí množství regulací možné, protože v tomto bodě, regulace Bitcoin je nevyhnutelný. Nicméně, obec by neměla ztrácet příliš mnoho času a peněz na prosil s vládami mít slitování. Místo toho, většina našich zdrojů by mělo jít na rozvoj základní protokol a intuitivní platebních systémů, které umožní Bitcoin rozvrátit škodlivé regulace, která je vyvolána svou cestu. Z celého srdce souhlasím s tímto prohlášením, a já se domnívám, že Bitcoin Foundation spolu s dalšími organizacemi, jako je komora Digital Commerce-potopila příliš mnoho zdrojů Bitcoin komunity do politické hry.

Spíše než se držet svého původního cíle financovat rozvoj Bitcoin a šíření jeho přijetí, nadace používal peníze, který dostala od svých členů (za předpokladu, že nadace by skutečně vykonávat své původní záměry) a hodil ji pryč na lobbování vlády a prosil byrokratů jako Ben Lawsky. A co nadace musí ukázat na to? Jediné, co mají, tak daleko, je rozšíření na připomínkového období, které činí polovinu minimální prodloužení požadované Jim Harper. Takže, pokud to není možné, aby se zabránilo BitLicense diskusi z řízení k argumentu o spíše či nikoliv rozšíření na připomínkové období byla nedostatečná, pak musím zdůraznit, že Bitcoin Foundation požádala o prodloužení 3 měsíce přinejmenším, a všichni se dostali bylo navíc 45 dní.

Tento nedomyšlené kompromis udeřil mezi pro-regulace Bitcoin Foundation, které bychom neměli zapomenout, jak jsem zjistil při psaní můj otevřený dopis Foundation, podporuje jednotnou úpravu, která se rozprostírá po celé zeměkouli, a NYDFS slouží jako předzvěst pro co můžeme očekávat od ministerstva v budoucnosti, pokud jde o jednání s veřejností. Pokud Lawsky a jeho přisluhovači se jen bude dát v půli cesty k minimumdemands provedené Nadací v odkazu na připomínkového období, a za to, že legitimní kompromis, pak nemůžeme očekávat, že NYDFS aby naše skutečné připomínky k samotné regulaci vážně. V případě, že budou brát v úvahu pouze spodní hranice požadavků daného společenství, a pak provést pouze nevýznamné změny ve svých návrzích a pravidel, budeme vidět pouze minimální změnu smlouvy o BitLicense. Jinými slovy, budou natolik změní, aby se nám věřit, že jsme bije vládu do podrobení, nutit je ohnout do naší vůli a změnit své drakonické zákony, zatímco ve skutečnosti, které nebyly připustil žádný důvod, který stojí za zvážení. Za to je to, co se stane, když jednotlivci nebo soukromé organizace se snaží přejít head-to-head s politiky a byrokraty - nebudou nikdy připustit nic, co nemohou dovolit prohrát, protože nemusejí. Pokud je to nutné, mohou jen vás nutit násilím, aby dostály svým diktátem, ačkoliv je výhodnější, aby vás subversively nutit do souladu tím, že si myslíte, že jste vyhráli něco - že jste se postavil k nim a donutili je ke kompromisu.

Zdá se, jako by NYDFS bere tuto trasu s BitLicense, díky němuž je ještě důležitější soustředit se na rozvoj infrastruktury tak, aby tyto typy předpisů bude zcela neškodné, když se stanou globálně všudypřítomné, který nesmíme zapomenout, je co Bitcoin Foundation předpokládá do budoucna.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Sofistikovaný Bitcoin Ransomware se vyvíjí, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Bitcoin je 2016 poloviny: Co je to a proč byste měli pečovat?

Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - Co to jsou, jak používat tabulky BTC

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

Bitcoin Currency Converter - Jak převést Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání