Fed dubna Setkání minuty Vydáno: Co znamená politika Future Fed pro Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Fed dubna Setkání minuty Vydáno: Co znamená politika Future Fed pro Bitcoin

Fed dubna Setkání minuty Vydáno: Co znamená politika Future Fed pro Bitcoin

V poslední době se minuty na Federální výbor na volném trhu je (FOMC) duben 29-30 setkání byla uvolněna pro širokou veřejnost. Tyto zápisy odhalilo, že Federální rezervní systém je nyní hledá způsoby, jak zvýšit úrokové sazby v blízké budoucnosti, aby se odstranily inflační stimul na trzích, protože ekonomika zlepší. Bohužel, Federálního rezervního systému levných peněz politiky, zaměřují se na stimulaci spotřeby, omezila napumpovaly inflační bublinu, která musí pop jakmile snadno úvěr je odnášen. Bez ohledu na to, jak se Fed rozhodne o odebrání peněz z oběhu, bude ekonomika sklouznout zpět do recese jednou, že levné peníze byly odebrány ze strany investorů. Jakýkoliv růst, ke kterému došlo v důsledku nízkých úrokových sazeb bude nutně zhroutit jakmile QE-poháněný podniky ztrácejí svou úvěrovou linku. Nicméně, minuty setkání duben Fedu také naznačují, že celkově je jistý, zda je daná ekonomika se zlepšila natolik, aby Fed bezpečně ukončit tuto zdánlivě neomezenou stimulační program. V případě, že Fed rozhodne, že ekonomika nezlepší na uspokojivé úrovni, budou pokračovat v čerpání levných peněz na trhu, a tak dále vyšroubuje bublinu a zintenzivnění nevyhnutelný pád.

load...

Budoucí měnové politiky Fedu je velmi reálné dopady na hodnotu a přijetí Bitcoinas A replacementfor americkému dolaru, stejně jako všechny ostatní vládní fiat měn. V závislosti na průběhu rozhodl Fedu akce, je okamžité úvěrové kontrakce nebo prodloužené stimulační politik Bitcoin mohlo dojít k počtu směn, které budou mít vliv na jeho hodnotu.

Proč se úvěrové kontrakce způsobí recesi?

load...

V „krach“ fázi hospodářského cyklu, odstranění levných úvěrů na trhu způsobí, že všechny podniky, které byly opřený tímto úvěru okamžitě stane nerentabilní a jít ven obchodu. Jsou-li tyto podniky v přímé souvislosti s úvěrovou kontrakcí selžou, poprsí začíná prostupovat celé ekonomice. Ti, kteří se ztratili práci nemají pravidelný příjem vynaložit na spotřební zboží a následně jejich poptávka na trhu klesne až k bodu, kde se jen dívat na nákup základních potřeb. Výsledkem je, že všechny podniky spojené s těmito firmami, které původně krachují úvěrové kontrakce jsou negativně ovlivněny.

Například, pojďme představit si situaci, v níž nový řetězec prodejen kávy začíná a stane se rentabilní zřizováním obchody v oblastech různých městech, ve kterých dochází celkový hospodářský růst v důsledku inflačních politiky federální rezervy. Všechny pracovníky, kteří navštěvují tyto nové kavárny dostávají plat od zaměstnavatelů, kteří provozují pouze z důvodu existence levných úvěrů. Proto v případě, že úvěrová zastaví tekoucí, tito zaměstnanci přijdou o práci a přestat kupovat kávu. V důsledku toho bude tento řetězec kávových obchodů jít ven obchodu. Jak vidíme, tato káva franšízové ​​řetězce byla nepřímo spojena s Fedu levných peněz politiky. Tento jev se vysvětluje, proč podniky, které jsou zdánlivě zcela nesouvisí s počátečním vydáním úvěru může trpět, protože jeho kontrakce. Je-li bublina vzniká v důsledku Fed stimulu poprsí by nutně dát stavebních dělníků z podnikání. V důsledku toho jakékoliv odvětví, které poskytují stavební dělníci se zásobami bude trpět stejně. Tvůrci Work-boot, výrobci nástrojů, prodejců nákladních automobilů, atd by všichni trpět.

load...

Takový krach vede k prudkému poklesu cen pro spotřebitele je neurčené kvůli poklesu agregátní poptávky v důsledku zvýšení unemployment- a tím zvyšuje kupní sílu peněz. Tento nárůst kupní síly se nazývá deflace. Zde je místo, kde Bitcoin přichází do tohoto scénáře:

1. Vraťme se zpět do recese mohla způsobit chybě obecné panika a Bitcoin výprodeje

Je možné, že když Fed zvýší úrokové sazby a tím i prodejní opce a ukončení přidávání peněz do ekonomiky, trhy budou okamžitě padat zpět do hluboké recese. Dojde-li k takové prudký pokles makro-ekonomiku, bude existovat obecná panika a všechny oblasti ekonomiky budou trpět, včetně Bitcoin.

Je pravděpodobné, že většina držitelů Bitcoin budou ovlivněny nějakým způsobem rozhodnutím Fedu zvýšit úrokové sazby a končí tvorbu dolarů pro účely ekonomické stimulace. Dokonce i v případě, že držitel Bitcoin není rezidentem ve Spojených státech, mezinárodní dělby práce nerozlučně spojuje každý národ rozvinutém světě dohromady. Vzhledem k těmto hospodářských vazeb, katastrofa v jedné zemi bude nepochybně mít mýtné na zbytku industrializovaného světa. Tak, okamžitý návrat do recese v Americe by mohlo způsobit znatelný pokles ekonomické aktivity ve zbytku světa. Tento propad globální ekonomiky znamená, že by nastal mezinárodní zvýšení kupní síly peněz.

V závislosti na závažnosti globální recese, mnoho držitelů Bitcoin bude mít významný motivační pobídku k prodeji svých bitcoins výměnou za různé deflování fiat měn. Takový nárůst poptávky po nekrytých měn by mohlo vyvolat masivní výprodej na trzích Bitcoin. Vzhledem k nedostatku širokého přijetí Bitcoin, jednotlivci by pravděpodobně raději držet měn svými vládami spíše než digitální měny. To by se stalo zřejmé, že jednotlivci by bylo výhodnější vlastnit sumu deflaci měnu, která je akceptována všude spíše než Bitcoin který je- zatímco deflationary- není tak široce přijímaný jako fiat měn. Proto se zdá pravděpodobné, že pokud rozhodnutí Fedu zvýšit úrokové sazby produkovala náhlý návrat k recesi, výsledek by byl odprodej Bitcoin jako důsledek zvýšené kupní síle nekrytých měn.

Nicméně, vzhledem k povaze současného amerického hospodářského cyklu, se zdá být velmi nepravděpodobné, že rozhodnutí Fed ke smlouvě úvěr by produkovat okamžitou recesi. Spíše je pravděpodobné, že výsledkem úvěrové kontrakce bude velmi pozvolný návrat k recesi. Tato pravděpodobnost se dostáváme k druhé možnosti pro budoucnost Bitcoin je.

2. Postupný návrat k recesi by produkoval stejně postupný nárůst v hodnotě Bitcoin

Jak již bylo uvedeno výše, pravděpodobně výsledkem veřejného úvěru Fed bude velmi pozvolný sestup do recese spíše než okamžitý pád trhu. Takový sestup by zjevně nemělo způsobit masivní výprodej Bitcoin vzhledem k tomu, že by žádný enormní nárůst kupní síly měny rozkazu. Fiat měna by skutečně zaznamenat deflaci. Nicméně deflace by byly rozprostřeny po delší dobu, což by mnohem méně nápadné než by tomu bylo v předchozím případě. Takže, držáky Bitcoin by pravděpodobně rozhodnou držet na své bitcoins protože jejich účasti v Bitcoin by stále získává na hodnotě rychleji, než fiat měn.

Výsledkem tohoto scénáře by ve skutečnosti znamenalo, že jakmile recese úplně získal jeho postavení na makro-ekonomiku, Bitcoin by dojít ke zvýšení poptávky a následný prudký nárůst jak v obchodní přijetí a kupní sílu. Deflační tendence Bitcoin, spolu s nově se rozvíjející metody zvyšování Bitcoin je přijetí v kamenných obchodech, by mohlo lákat lidi, aby obchod v jejich nekrytých peněz pro Bitcoin. Případně by mohlo dojít k nárůstu pracovních míst, které zaplatí v Bitcoin, a lidé mohli skončit obchodování celý svůj fiat příjmů pro příjmy Bitcoin. Ať tak či onak, konečný výsledek by byl masivní růst v ekonomice Bitcoin.

I když tento scénář je hypotetický, by to mohlo snadno stát, ve skutečnosti. Jednotlivci se stále více uvědomují úskalí vyplývajících z centrálního bankovnictví a začínají hledat alternativy k současnému systému kontrolované vládou měnového systému. Víme, že lidé již hledají těchto alternativ. Pokud by tomu tak nebylo, Bitcoin by se staly zdaleka tak cenný, protože je v současné době. Vzhledem k tomu, nespokojenost s výsledky centrálního bankovnictví politik růst, bude to touha po měnové alternativy zvýšení velikosti.

3. Co když se Fed rozhodl, aby pokračovala ve svém Levné úvěrová politika?

Důsledky tohoto případného rozhodnutí nejsou tak dalekosáhlé jako dvou scénářů diskutovaných výše. V případě, že FOMC rozhodne, že ekonomika se zotavil dost pro úvěrové kontrakce a pokračuje na jejich politiku inflačního stimulace, jeden ze dvou scénářů se stále vyskytují v určitém okamžiku. Jediný rozdíl mezi smluvní úvěr teď a pokračující podnět až později, je, že tato prodlouží recesi a zesílit, když se to nevyhnutelně dojít. Z toho vyplývá, že bez ohledu na průběh opatření přijatých FOMC, v určitém okamžiku v době, kdy americká ekonomika sklouzne zpět do recese a možné důsledky to má pro Bitcoin bude pravděpodobně projeví.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Block Velikost ekonomiky: objasnění a revidování argumentů

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

Bitcoin Currency Converter - Jak převést Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Alibaba IPO zodpovědná za Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenze - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 31. srpna - 6. září 2014