Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Na ránu 5. Června 2014, Evropská centrální banka oznámila radikální nový pokus ke stimulaci ekonomiky jejích 18 členských států; Banka bude brzy nižší úrokové sazby nižší než 0% a účtovat -0,1% úrokovou sazbu rezerv členských zemí Banky, které se konalo v centrální bance. Zároveň Evropské centrální banky oznámení, že cena Bitcoinsaw což představuje nárůst o 2%, což pravděpodobně došlo v důsledku tohoto oznámení. Na následujícím obrázku je grafické znázornění Bitcoin je cenový skok bezprostředně po oznámení Evropské centrální banky.

load...

Co dělá negativní úroková sazba na mysli?

Za normálních okolností, úrokové sazby jsou procento návratnosti vkladatel dostává ročně na svých držby hotovosti, že on nebo ona drží v bankách. Například, jestliže osoba A vklady $ 100 do banky s 100% úrokovou sazbou, že osoba obdrží $ 100 návratnost svého vkladu na konci roku. Další banka snižuje úrokové sazby, tím méně peněz patrona umožňuje na svých vkladů. Je-li úroková sazba snížena na 50%, bude osoba A obdrží pouze $ 50. Vzhledem k tomu, banka trvale snižuje úrokové sazby, budou patrony stále více a více pravděpodobné, že vybrat své peníze a utratit je spíše než uložit.

load...

Použijeme-li tuto základní objasnění úrokových sazeb na centrální bankovnictví měnové politiky, můžeme vidět, že centrální banky budou snižovat své úrokové sazby ve snaze stimulovat poskytování úvěrů. Je-li jedinec je více pravděpodobné, aby se odstranily jeho nebo její vklady od banky, když jsou úrokové sazby snížené, pak z toho vyplývá, že banky budou odstraněny jejich zásoby drženy v jejich bankovním sejfu centrální spíše než hromadit je, když centrální banka sníží své úrokové sazby. Vzhledem k tomu, banka není jednotlivec, a nemůže skutečně utrácet své vklady, bude se snažit, aby se zisk na svých rezerv zapůjčením ven. Tyto zvýšené úvěrové emise cenných je to, co centrální banky doufají, že dosáhnout snížením úrokové sazby. Pokud mohou odradit banky hromadit zájem o hromadění a povzbudit je, aby zisk z úroků, které účtují z úvěrů, pak se jim podařilo podporu investic. Proč je stimulace spotřeby těchto centrálních bank tak důležité? Dodržují mylné teorie underconsumption, v němž se uvádí, že obchodní cykly přicházejí jako důsledek snížení výdajů a zvýšení úspor. Vzhledem k této víře, centrální banky zahájily destruktivní měnové politiky, které byly zřízeny na světové trhy ke katastrofě.

load...

Ukládání nevytváří obchodní cykly, a to navzdory učení keynesiánské evangelia. Úspora je předpokladem pro investice, což je, jak se ekonomika vyvíjí a jak se životní úroveň obecné populace roste. Míra úspor je dána časovými preferencemi jednotlivců; pokud časové preference jsou vysoké, budou jedinci se rozhodnete strávit své finanční prostředky na spotřební zboží, spíše než jejich uložení. Pokud časové preference jsou nízké, budou jedinci se rozhodnou zachránit své finanční prostředky do banky úroky na peněžním trhu, nebo budou investovat své prostředky přímo, aby získali zájem o výrobní struktury ekonomiky. Ukládání nebude trvat věčně, to prostě nemůže kvůli lidské potřeby pro základní spotřebu. Ukládání pouze signalizuje posun v požadavcích spotřebitelů a následné přerozdělení kapitálu. Úspory by neměly být odrazovány od centrální banky; ale bohužel, že centrální banky světa pohrdají akt úspor a ke všemu je v jejich silách, aby nutí jednotlivce utrácet, spotřebovávat.

Takže teď, že máme základní znalosti o účelu úrokové sazby, nyní můžeme položit otázku: co se stane, když centrální banky snížit úrokové sazby do negativa? Za prvé, můžeme konstatovat, že politika 0% úrokové sazby selhal a banky nebyly vydávat tolik úvěrů, jak centrální banka přeje. Víme to, protože centrální banka se posunula od politiky dává žádný zisk pro členské banky pro udržení vkladů skutečně nabíjení členské banky pro pořádání vklady. Když centrální banka má své úrokové sazby do negativa, členské banky muset zaplatit držet peníze v jejich centrální bankovní účet, než dostávají zaplaceno, aby se rezervy centrální banky. Negativní úroková sazba bude v podstatě nutí banky ke zvýšení úvěrové emise cenných s cílem pokračovat v dosažení zisku. Banky budou půjčovat tolik ze svých rezerv, jak jsou právně přípustné.

Nicméně nárůst úvěrových udělených vízech znamená, že stále více a více peněz, které patří k patronům bank budou k dispozici pro odstoupení od smlouvy. To dělá run na banku mnohem pravděpodobnější, a zvyšuje riziko masivní bankrotu bank, což by mělo za následek ekonomický kolaps. Takový odvážný politika přicházející z Evropské centrální banky, je dalším ukazatelem jejich zoufalství. Ekonomika Evropské unie je v troskách, a centrální banka se usilovně snaží přinést oživení. Nebudou úspěšná, i když, protože nechápou, že jejich politiky jsou tím, co způsobilo tuto katastrofu, a oni odsuzují každého, kdo zpochybňuje své schopnosti jako protivládní radikál.

Negativní Interest Rate a Spike v Bitcoin Ceny

Jak bylo uvedeno výše, cena Bitcoin vzrostly o 2%, bezprostředně po oznámení Evropské centrální banky při provádění záporných úrokových sazeb. Tento skok v ceně Bitcoin je pravděpodobně přímou reakcí na oznámení. Jedinci jsou si vědomi toho, že ztratí své nekryté peníze díky této nové politiky centrální banky a hledají alternativy k euru. Zdá se, že Bitcoin se osvědčil jako nejvíce životaschopnou alternativu k měně rozkazu. Povaha blockchain technologie sama o sobě dost nutí jednotlivce, aby se obchod v jejich fiat pro bitcoins. Takže to není překvapující, že lidé začnou opouštět fiat a nákup Bitcoin po oznámení Evropské centrální banky navíc nepřetržitém proudu dobrých zpráv v komunitě Bitcoin, jako zabil podniků nyní přijímá Bitcoin, Xapo své oznámení o debetní karty Bitcoin a masivní potentialof Bitcoin obecně.

Nyní, o 2% bump v ceně Bitcoin může zdát nevýznamné s ohledem na skutečnost, že Bitcoin komunita je zvyklá na mnohem značné posuny v ceně Bitcoin na pravidelném základě. Nicméně, toto 2% bump je jen začátek něčeho, které by mohly být zvýšení ve velkém měřítku v přijetí Bitcoin celé eurozóně. Tento nárůst o 2% v ceně znamená hlavního proudu uznání existence Bitcoin je. Navíc skutečnost, že dost lidí koupil Bitcoin okamžitě po tomto oznámení ze strany Evropské centrální banky vyplývá, že někteří Evropané se již připravují na následky této radikální nové evropské politiky Bank a že mnohé by mohly následovat.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Deflace Část 1: Deflaceční povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Bitcoin země! Top 10 národů, které milují BTC

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)