Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu | Czech.Lamareschale.org

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Dne 6. Prosince 2014, CoinDesk publikoval článek s názvem „Může Bitcoin Cenové Ever stabilní?“ V tomto článku se autor pokrývá problematiku Bitcoin pricevolatility, který podle „odborníků“, je zřejmě jedním z Bitcoin největších překážek mainstream přijetí. Autor představil dva možné postupy žaloby Bitcoin společenství mohlo přijmout ve snaze stabilizovat cenu Bitcoin: marketing Bitcointo vyžádání předem a rozšířit uživatelskou základnu, nebo manipulovat dodávku Bitcoin. Převážná část článku CoinDesk byl zaměřen na straně nabídky řešení, jež zahrnují návrhy od Vitalik Buterin z ethereum, Robert Sams-a „crypto měny ekonomie poradce“ -a Tokyo-based ekonomika výzkumná organizace a.

load...

V tomto článku se snaží zpochybnit návrhy pro manipulaci s napájecím Bitcoin a ukazují nedostatky, které takové změny protokolu Bitcoin by produkovaly. Chcete-li začínat argumenty uvedené níže, chtěl bych, aby bylo jasné, že nejsem pohrdavý CoinDesk ani autor výše uvedeného článku. Moje kritika je zaměřena pouze na myšlenku manipulace s napájecím Bitcoin jako stabilizačního mechanismu cena-článku CoinDesk je pouze můj zdroj argumentů lidí uvedených výše.

load...

Lidé dělají Care O Bitcoin Dodávka Protože mezního užitku

 

Vitalik Buterin, zakladatel Ethereumproject, se domnívá, že použití Bitcoin supplyto stabilizovat cenu Bitcoin je možné a žádoucí, protože množství peněz v oběhu je non-záležitost pro lidi, které používají měnu:

Můj názor je, že nikdo se stará o zásobování (kolik lidí ani neví, kolik amerických dolarů jsou v oběhu?). Lidé se starat o ceně, tak stabilizaci cen je mnohem důležitější, a to vyžaduje mít přívod být nastavitelná založený na ceně přes některé metriky.

Zopakovat, Buterin věří, že dodávky Bitcoin lze manipulovat ke stabilizaci cen Bitcoin, protože velikost dodávek nemá vliv na způsob, jakým lidé chápou a používat Bitcoin nebo jakoukoli měnu, když na to přijde. Nemají však vzít cenu Bitcoin v úvahu při formulování svých názorů na digitální měně, takže vytváří stabilní kupní sílu pro Bitcoin přinese více lidí na trh.

load...

Tam je zásadní chyba v důvodech Buterin ospravedlnění pro přidání mechanismus přívodu upravující k protokolu Bitcoin, ačkoli. Cena produktů se dobře k ničemu, ať už je to román cetku nebo globální měny, má přímý vztah s dodávkou, která dobře, protože z mezního užitku. Jinými slovy, cena Bitcoin a její dodávky jsou vzájemně propojeny, protože lidé vlastně dělají péči o dodávkách Bitcoin.

Neexistuje žádný matematický rovnice nebo magická síla, která určuje cenu Bitcoin na základě jeho napájení. Není nic, co říká: „zvýšení peněžní zásoby o X% bude vždy vést ke snížení Y% v ceně Bitcoin.“ Spíše vztah cena Bitcoin má s dodávkami je založen na tom, jak změny v nabídce ovlivňují poptávku, což je výhradně určen subjektivním ocenění jednotlivých aktérů na trhu. Tento ekonomický pravdou je odvozen od zákona mezního užitku, který uvádí, že hodnota marginální jednotky dobré se určuje podle nejvyššího, subjektivně ceněný nástroj, který musí být ušlého pokud dojde ke ztrátě, že marginální jednotka.

K tomu, aby mezní užitek Jednoduše řečeno, lidé mají nekonečný poptávky a omezených zdrojů, s nimiž mohou uspokojit jejich požadavky. Z toho vyplývá, tedy, že ne všechny požadavky člověka mohou být spokojeni, a každá osoba musí přidělit své omezené zdroje k uspokojení tužeb, které jsou nejnaléhavější mu / jí. Proto, pokud John má $ 10 bude se používat první dolar koupit jídlo a pití, druhá dolar jít na přístřeší, třetí pro hadry a podobně, dokud nejnaléhavější požadavek, který může být splněn do desátého dolaru je touha po nejnovější videohry. Pokud John ztrácí $ 1, bude mu moci být označena pouze uspokojit své deváté nejnaléhavější požadavky a budou vzdát nákup videohry. Na druhou stranu, pokud John získá $ 1, bude moci koupit ještě jednu věc, která je méně hodnotné k němu než videohry. V podstatě, tím více peněz, které jsou k dispozici v ekonomice, tím méně lidí si cení to, a oni budou kupovat více věcí, který řídí ceny nahoru a snižuje kupní sílu peněz. Opak je pravdou, stejně, tím méně peněz v ekonomice, o to cennější, že se stane, a vy kupovat méně věcí, což zvyšuje kupní sílu peněz.

To znamená, že představa, že se nikdo nestará o peněžní zásoby je prostě neudržitelný. Buterin mylně ignoroval stranu poptávky, když učinil prohlášení, že nikdo se stará o peněžní zásoby. Skutečnost, že množství peněz v oběhu se mají přímou souvislost s kupní silou a devizového kurzu měny v otázce znamená, že zákon z mezního užitku musí být pravdivé, a lidé opravdu dodávky faktor do jejich ocenění, i když to není vždy bije do očí. Pokud by tak neučinili, pak změna v dodávkách Bitcoin, nebo jakákoli jiná měna, nebude mít žádný vliv na kupní sílu vůbec, a způsob manipulace s napájecím by naprosto k ničemu pro stabilizaci.

Bitcoin Supply Manipulation Nebude Stabilizovat Bitcoin cenu, ale vytvoří stabilní Bitcoin Inflace

Vzhledem k tomu, vztah mezi Bitcoinsupply a ceny jsou závislé na subjektivním ocenění, to je také pravda, že to je nemožné přesně změřit vliv jakákoliv změna v zásobování bude mít na cenu Bitcoin. Ocenění nemůže být cardinally měřit, a nebudou měnit stejným způsobem v každém jednotlivém případě změny nabídky. Z tohoto důvodu rozšíření nebo zúžení v oblasti dodávek Bitcoin by produkovala změny v ocenění, které by buď nedosáhne cíle cenové nebo vyšší ji. Dále, počáteční pozitivní nebo negativní posun v ocenění mohl produkovat řetězovou reakci, v níž je cena narazí mnohem nižší než nebo se vznáší vysoko nad žádoucí úrovni stanovené matematické výpočty. Tyto řetězové reakce a jejich výsledné poprsí a ramena by sloužit pouze ke zvýšení volatility Bitcoin cen, a nikoli stabilizovat jej.

Kromě toho Institut pro ekonomický výzkum, Tokyo založený ekonomický think tank, admittedthat navrhovaným mechanismem regulace přívodu Bitcoin neobsahoval způsob, jak smlouvy o dodávkách, mohlo by to být rozšířena pouze. Bez způsob, jak snížit dodávky, Bitcoin by neustále nafukovat a nikdy nebude skutečně stabilní.

Tak jak by mohl program snížit dodávky Bitcoin? Protože není tam žádný centrální emitentem Bitcoin, nikdy není okamžik, kdy jednotek měny nejsou ve vlastnictví soukromé osoby. Proto se tento zdroj regulující mechanismus by musel odstranit bitcoins z jednotlivých peněženky, aby se snížilo napětí. Ale tato metoda se zdá děsivě podobná opatření přijatých na Kypru, ve kterých vláda odstraní finanční prostředky z bankovních účtů svých občanů bez jejich svolení? Mnozí občané Kypru obrátil k Bitcoin zabezpečit svůj majetek v té době; Nyní, paradoxně, lidé v komunitě Bitcoin navrhují dodatek k protokolu, který by se rozšířit nabídku Bitcoin, zároveň budou moci uzavřít smlouvu na dodávku tím, že krade peníze z uživatelů Bitcoin only! A protože ocenění se neustále mění, a přívod Bitcoin by musel neustále zmenšovat a růst držet krok s oceněním, každý by byl v neustálém ohrožení mít jejich bitcoins převzaté z nich mechanismem nabídky a regulace. Jistě, nikdo nemůže rozumně očekávat, že lidé budou pokračovat, nebo dokonce spuštění pomocí Bitcoin, když existuje možnost, že jejich bitcoins může být okamžitě odstraněny ze svých peněženek a zničil kdykoliv, bez předchozího upozornění. Nejistota zapojeni do takového systému by dalece předčí jakoukoli nejistotu způsobenou kolísající Bitcoin cenu.

Jedinou možností pro stabilizaci, která je vlevo, pak je stálý nárůst dodávek Bitcoin. V podstatě, tento zdroj regulující dodatek k protokolu Bitcoin by musel zaměstnat cílování inflace jako jediné životaschopné prostředky manipulace zásobování. Ale jak by Bitcoin být jiné od měny rozkazu v tomto místě? Co by rozdíl byl mezi americkým dolarem, který oslabil o 2% ročně a Bitcoin který oslabil o 2% ročně? Byl Bitcoin není vytvořena jako protiklad k inflačním bankovního systému? Domnívám se, že by bylo velmi těžké sehnat podporu od komunity Bitcoin na projekt, který by neustále devalvovat digitální měny. Kromě toho stále nafukuje Bitcoin dodávka, nebo alespoň ten, který upravuje harmonogram vytvoření Bitcoin, která byla nastavena od svého založení, by neměla být stabilizace v cestě, že „odborníci“ v článku CoinDesk znamenat, že je. Místo toho by mělo být stabilizace, že cena Bitcoin by pustit se stabilním poklesu; spíše než udržovat stabilní kupní sílu, by tam být nejistá odpisy, které uživatelé Bitcoin bude muset pokusit se zařazovat do svých očekávání a ocenění pro budoucnost.

Závěr - Bitcoin manipulace by poškodilo

Jak můžeme vidět, že obtíže při implementaci systému, který regulovaný přívod Bitcoin bude obrovský a přínosy by byly zanedbatelné, pokud vůbec existoval vůbec. Jak již bylo řečeno, se zdá mnohem účelnější, aby se žádné změny v zásobování Bitcoin a ponechat trhu prostor pro volný průběh. Bitcoin je jen volatilní, protože její trh je tak malý, cenové výkyvy lze nastavit do pohybu akce jednoho jedince s přiměřeným množstvím bohatství. Jako Bitcoin je uživatelská základna roste organicky, bude počet lidí, kteří přispívají ke kolísání cen, přes nákup bitcoins, nebo prodávat, zvýší, a ocenění Jedna osoba bude mít mnohem menší dopad, než je tomu nyní. Bitcoin kolísání cen se pak stává mnohem stabilnější, který bude podporovat více lidí, aby investovali, a tím zvýšit uživatelskou základnu a další snižování volatility. Tento pozitivní zpětná vazba je všechno Bitcoin musí zbavit své divoké volatility... No manipulace napájení je nutná.

K dispozici je v řítí progresi Bitcoin, a to zejména v případě, přitom vytváří zbytečné problémy nemá smysl. Pokud Bitcoin je skutečně jako revoluční a innovativeas jsme v komunitě Bitcoin věří, že je, pak to nebude mít žádný problém s rozšiřuje svou uživatelskou základnu, a tím ke snížení kolísání cen. Takže přívod Bitcoin flexibilní a v podstatě neomezená, bude vyrábět všechny ekonomických obtíží uvedených výše, a odstraní původní účel vytvoření digitální peněžní systém, který řeší inflační problémy současného bankovního systému. 

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenze - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete