Jak vzniká scéna Bitcoin Start Up v Africe? | Czech.Lamareschale.org

Jak vzniká scéna Bitcoin Start Up v Africe?

Jak vzniká scéna Bitcoin Start Up v Africe?

Bitcoinis globálně ceněn pro svůj potenciál transformovat interakce v rámci světového společenství. Afrika, která je součástí globální komunity, byla na okraji rozvíjející vývoj Bitcoin Bitcoin - 2.0. Přesto Bitcoin komunita je skálopevně přesvědčen o tom, co Bitcoin může udělat pro rozvojové země.

load...

Pocházející z východní Afriky, Keni, jsem šťastný, že být součástí inovátor Bitcoin komunity tady v Nairobi a na začátku kojeneckých kroky vezměme Bitcoin je.

V současné době je seismická podíl Bitcoin startech, vývoj a novinky jsou soustředěny v severní polokouli - Evropa, Kanada, Severní Ameriku.. Je pozoruhodné, že tam byl vpád do méně vyspělých trzích - Filipíny, Botswany, Keni a spousta dalších míst!

load...

Zde jsou některé z začínající v africkém Bitcoin prostoru.

JIŽNÍ AFRIKA

# 8211; má poměrně vyspělou ekonomikou ve vztahu k většině subsaharské země. To přišlo jako žádné překvapení, proto při PayFast, jihoafrický platební procesor, se stal prvním zpracovat Bitcoin platby na kontinentu! Takealot, on-line prodejce v SA, následovalo vyhlášení s jedním z nich - „Super rádi, oznamujeme, že nyní přijímat Bitcoin jako způsob platby“

Jihoafrických Bitcoin Výměny

Pro Bitcoin vzlétnout proudu, to vyžaduje doprovodné infrastruktury, aby bylo více přístupné a široce adoptovaný. Bitcoin výměn, které nabízejí brány pro obchod v fiat za hotové, hrají zásadní roli!

load...

Bit X je výměna Bitcoin se sídlem v Jižní Africe. Pracují s platebních procesorů, PayFast aby Bitcoin plateb. Po spuštění v Jižní Africe, které jste hledali na jiné Sub afrických zemí saharských - Namibie

Amp; Keňa.

Ledová 3 exchangeis další výměnu, která také nabízí Jihoafričané obchodovat na obou bitcoins & litecoins.

KEŇA

# 8211; je oslavován jako kolébka kontinentu mobilní peněz revoluce a je všudypřítomná s zaostávání a digitální finanční začleňování. Úspěch mobilních peněženek prolomil psychologickou bariéru spojenou s ukládáním a přenos digitálního hodnoty nad virtuálních sítí. Tento ohromný posun dobrým znamením pro úspěch Bitcoin je ve východní Africe.

* Mobile peněz, jako Mpesa, je forma digitální měně, která je centrálně vydaným na základě důvěry sítě a 100% podporovaný fiat hotovosti při poměru 1: 1.

BitPesa

Je založen na spuštění Keňan, který provozuje Bitcoin proplacení službu podél United Kingdom-Keni chodbě. Před málo přes měsíc, BitPesa'sservices vypuštěn. Charlene Chen, Bitpesa COO, uvedl: „Jsme s příjmem jsme viděli od spuštění našeho beta stránky velmi spokojeni. Děláme plány na rozšíření našich služeb v celé východní Africe (Uganda, Tanzanie, Rwanda a).“

BitPesa nabízí slevu poplatek 7% na mezinárodní převod peněz; Tradiční hráči v regionu - Western Union, banky a MoneyGram poplatky se pohybují od 10% k jak vysoce jak 24%! Paušální 3% poplatků, BitPesa doufá nabízet konkurenční řešení pro africké migrující pracovníky v zahraničí. A co víc, pošlou peníze přímo do mobilní peněženky ze strany příjemce takže je okamžitě k dispozici pro použití! Celý proces trvá 20 min!

* Zkouším službu koncem tohoto týdne s kamarádem ve Velké Británii. Budu dokumentovat proces Podívej se na pracovní místo na to, pokud máte zájem.

TagPesa

TagPesais plánovanou proplacení služby a šifrovací měna obchodní platformu v Jižním Súdánu

Amp; Keňa. To byl financován čistě bitcoins podle Seedcoin, spouštěcí Bitcoin inkubátoru se sídlem v Honk Kongu.

Zakladatel, Nhial Majok je rodák z Jižního Súdánu žije a pracuje v Asutralia. Nhial je citován jako pořekadlo „Naším hlavním cílem pro úhrady v prvním roce provozu začne jižní súdánské komunity v Austrálii -., Kteří v roce 2012 poslal celkem AUD24.6Million dolarů a zaplacené AUD2.4Million přibližně poplatků“

On popisuje jeho odeslání zkušenosti peníze domů ke své rodině přes Western Union a Dahabshiil jako obrovskou motivaci pro používání Bitcoin nabízet konkurenční poplatek v tomto prostoru

Tým TagPesa říci, že jsou nastaveny na zahájení činnosti v srpnu až září.

GHANAis také domov pro mobilní inovace peněženky. Mobilní peněžní služby měly zásadní úspěch v Ghaně, téměř emulovat úspěch ve východní Africe. Ghan, podobná jako u jiných hraničních afrických ekonomik, je využití mobilních peněžních služeb, které zajistí finanční přístup & služeb pro unbanked.

Kitiwais startup v Ghaně, která „pomáhá obyčejní Afričané posílat a přijímat peníze, levně a okamžitě pomocí Bitcoin technologii“. Prostřednictvím svých služeb a webových stránek, Ghanaiansare schopni převést Ghana CEDIS do Bitcoins. Velký spojené s převodem peněz a finanční služby společnosti, jako je PayPal a Visa jste na černé listině několika zemí západní Afriky; brání průměrné Afričany z vyřizovat legitimní podnikání na internetu. Jen pár týdnů to PayPal rozšířit své platební služby zahrnují například Nigérie.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 17. srpna - 24. srpna

Post Bitcoin

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins

Post Bitcoin

Studie: Silk Road byla paradigma Shift v obchodu s drogami

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

2018 Předpovědi: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin