Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips | Czech.Lamareschale.org

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

S nedávnými vysokým profilem kompromisů a hacků v Bitcoin ekosystému, Bitcoin walletsecurity stala otázkou nanejvýš důležité. Musíme se ujistit, že naše peněženky nejsou back-doored, a nejsou náchylné k hackery.

load...

Kromě toho, většina z vás ví, že jakmile jsou bitcoins poslal, nemohou být vyvolány. To dělá porozumění zabezpečení Bitcoin vysokou prioritu. Vzhledem k tomu, Bitcoin networkallows pro jednotlivce, aby se alespoň trochu anonymní hackeři se zdají cítí bezpečněji, a proto stále více a více hackeři se uchylovat k vykrádání bitcoins.

5 kroků pro zajištění vaší Bitcoin Wallet

load...

Zde je několik jednoduchých tipů, které můžete realizovat, aby se váš Bitcoinwallet bezpečné, a zlepšit své návyky v oblasti zabezpečení Bitcoin:

Zašifrovat Bitcoin Wallet

Šifrování peněženku je velmi užitečná. V jádra klienta Bitcoin, přejděte na nastavení a potom klepněte na šifrovacím peněženky. Zadat heslo a ujistěte se, že je velmi silná. Zde je několik tipů, které vám pomohou přijít s bezpečným heslem:

  • Použijte generátor hesel, bude tento proces zcela náhodně a vaši bitcoins nebudou propadat do hrubou pokusy síly.
  • Neobsahují žádné osobní údaje v heslu; Například vaše datum narození, jméno atd.
  • load...
  • Snažte se, aby heslo směs velká písmena, malá písmena, čísla a symboly.
  • Snažte se, aby hesla tak dlouho, jak je to možné.
  • Udělat několik fyzických kopií vaší peněženky hesla Bitcoin a dát je do bezpečných místech. Například, napište ji a schovat ji někde, že to bude bezpečné, budete si to pamatovat, ale jiní by nevypadal. Také můžete použít počítač, který není připojen k internetu a vytvořit textový soubor obsahující heslo, pak zašifrovat tento textový soubor s jiným heslem, které si můžete pamatovat snadněji a uložit na flash disk / vypálit CD nebo DVD.

Za poplatek Bitcoin zabezpečení, vyberte Multi podpis Bitcoin Wallet

To se může ukázat jako velmi užitečné pro společnosti s vedením rozděleny mezi jiné lidi. Dokonce i v případě, že hacker získá přístup do peněženky, stále není možné ukrást Bitcoins. Zjednodušeně řečeno, multi podpis wallethas pevný žlutohnědý klíčů, řekněme „M“ a požadovat „n“ počet klíčů, které mají být podepsány na odstoupení od smlouvy, které mají být provedeny. Toto je také známé jako „m“, o „n“ podpisu. Tímto způsobem můžete vytvořit další překážku pro hacker překonat, čímž se zvyšuje úroveň zabezpečení vaší peněžence.

Zálohování Váš Bitcoin Wallet Pravidelně

To je třeba bez ohledu na to, co se děje. Jako další bezpečnostní opatření, měli byste se také pokusit rozložit své zálohy v různých lokalitách. Pomocí zabezpečeného trezoru je také doporučuje. Udržení zálohování online je nedoporučuje, protože jsou náchylné k různým hrozbám. Pokud se rozhodnete uložit je online, zkuste použít online peněženku, který poskytuje multi-sigwallets a řádně šifruje peněženky.

Pro maximální bezpečnost Bitcoin, použijte offline peněženka nebo peněženka Bitcoin Cold Storage

Někteří z vás mohou používat bitcoins hodně, což znamená, že je pravděpodobné, aby se zapojily do operací na denní bázi. Máte-li zvládnout velké množství bitcoins, pak zabezpečení Bitcoin je ještě důležitější pro vás, a to je doporučeno, že byste měli udělat alespoň dvě samostatné peněženky. Jedna peněženka budou použity k provádění své každodenní transakce a druhá peněženka bude online peněženka, která by měla být použita jako studený skladování peněženku nebo peněženku z úspor, aby se vaše finanční prostředky jsou v bezpečí před online hrozbami. Můžete si vytvořit bezpečné režimu offline peněženku podle následujících thistutorial z Best Bitcoin peněženky.

Zkuste peněženka Bitcoin papíru

Papírové peněženky jsou nejvíce nákladově efektivní a snadno, způsoby ukládání bitcoins. Pomocí papírové peněženky, jste v bezpečí před stále rostoucí frekvencí malware, viry a programy zaznamenávající stisky kláves, a tedy vaše Bitcoin peněženka je v bezpečí před nimi. Kromě toho doesnt trvat moc času na vytvoření papíru peněženku. Můžete udělat Bitcoin paper peněženka přes bitaddress.orgwhich je velmi rychlý, jednoduchý a bezpečný. Pro zvýšení bezpečnosti, můžete si dokonce stáhnout zdrojové kódy z jejich github, která je uvedena na domovské stránce a pak zkompilovat do počítače, který není připojen k internetu, a použít k vytvoření papíru peněženku.

Celkově se tyto šikovné tipy, budete mít mnohem méně zranitelné před hackery a škodlivým softwarem.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

Sofistikovaný Bitcoin Ransomware se vyvíjí, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Bezprecedentní: Bitcoin Mining Network překračuje 100 PH

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu