Bitcoin nemůže být regulován jako Internet | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

 Stanoviska tohoto autora nemusí nutně reflektovat názory mince Brief.

Bitcoin Nařízení podpořen Andy Yee Googlu

 

Před několika dny, CoinDesk publikoval articlesummarizing kus, který byl zveřejněn Policy Review Internet Andy Yee, analytik pro divizi asijsko-tichomořské společnosti Google, pokud jde o regulaci Bitcoin. CoinDesk článek poskytuje základní přehled argumentů Yee je, a za předpokladu, odkaz na původní článek na internetových stránkách Policy Review to. Vzhledem k tomu mám tak silný zájem o ekonomiku Bitcoin nařízení-který vychází z mého zájmu a studium ekonomie obecně, jsem si vzal čas na čtení Yee původní articlein plném rozsahu.

load...

Ve svém článku, Yee má rozhodně provládní, anti-volný postoj trhu na regulaci Bitcoin. Nicméně, navrhovaný přístup Yee byl velmi zajímavý a příliš neliší od jakéhokoli jiného návrhu nařízení postoupila tak daleko. Přes jeho svěží pohled na sporném bodu debaty v komunitě Bitcoin, článek podle analytika Google je nakonec zavádějící. Teorie vrstva regulaci internetu, které budou stručně shrnuty níže, je bezesporu zajímavé, ale to nemůže být použita k Bitcoin, pro digitální měna funguje nic podobného tuhého a vysoce centralizované povaze internetu. Navíc je možné, že v procesu vývoje internetu a stává se stále více decentralizovaná, s přístupem k Internetu již nebude vyžadováno centralizovaný poskytovateli tuto teorii vrstvu řízení internetu bude i nadále vztahovat na internetu.

load...

Yee konečným bodem bylo, že vlády by měly regulovat každý aspekt Bitcoin, který má co do činění s neziskové podnikání nebo něco, který zahrnuje jednání se zákazníky nebo jim poskytuje zboží nebo služby. Jediným aspektem ekonomiky Bitcoin, který by měl zůstat volný je ta strana, vývoj, jednotlivci a skupiny, které staví věci v horní části protokolu Bitcoin. Yee věřil, že pokud svázaný celou ekonomiku dolů s restriktivní regulaci Bitcoin, s výjimkou malé oblasti, která dělá peněženky a opravuje chyby v protokolu, bychom dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi rozvinout potenciál Bitcoin a ujistěte se, že není příliš rušivé, Je zřejmé, že Yee nerozumí zamýšlený účel Bitcoin.

load...

Teorie Vrstva řízení internetu

A její aplikace pro Bitcoin nařízení

 

Andy Yee zaměstnán teorii správy internetu postupovala v roce 2004 Notre Dame Law Review kus Lawrence B. Solum a Minn Chung. Tato teorie rozbije internet dolů do 6 různých vrstev, později zjednodušený-in roce 2012 do 4 vrstev. Tyto 4 vrstvy zjednodušeného modelu jsou následující:

 1.  Fyzická vrstva: hardware potřebný pro provoz internetového protokolu
 2. Link / IP / Transportní vrstva: logický základ internetových aplikací; Tato vrstva je místo, kde jsou postaveny skutečné programy, websties aj na internetu, to je základem Internetu

  Aplikační vrstva: tato vrstva je místo, kde jsou prováděny programy, informace jsou předávány v rámci programů na této vrstvě.

  Obsah vrstva: tato vrstva je místo, kde uživatelé internetu zobrazit informace o aplikační vrstvě a konzumují ji.

Tato teorie tvrdí, že jediné vrstvy na internetu, které by měly být regulovány, jsou aplikační vrstvy a obsah vrstvy, aby se tyto dvě úrovně Internetu jsou místa, kde se koná zločin. Spojová vrstva může být použita vystopovat jakoukoli osobu nebo skupinu lidí, kteří vyvinutý škodlivý program a distribuován jej na aplikační vrstvě, která pak poškozeným lidem na obsah vrstvy. Není potřeba, ale regulovat sám linkovou vrstvu, pro který by zbrzdil inovace a zpomalit příznivý rozvoj Internetu.

Použijeme-li tuto teorii do Bitcion, Yee přišel s těmito vrstvami a odpovídající politiky návrh:

  Logická vrstva: tato vrstva je protokol Bitcoin. Yee říká, že protokol Bitcoin je nejzákladnější úroveň technologie Bitcoin; Všechny krypto-měnové technologie jsou postaveny přímo na vrcholu protokolu Bitcoin, podle Yee.

  Informační vrstva: tato vrstva je místo, kde všechny produkty a služby Bitcoin jsou implementovány a distribuovány přes internet. Tato vrstva je místo, kde výměna a poskytovatelé peněženka existují, což Yee označuje jako „vrátní“ z Bitcoin

  Uživatel vrstva: tato vrstva je místo, kde existují uživatelé Bitcoin. Lidé na této vrstvě jsou výměnné zákazníci, lidé, kteří stahují peněženky nebo použít internetové peněženky, atd

Podobně jako teorie vrstvy řízení internetu, Yee uzavírá svůj článek tím, že uživatel a informační vrstvy Bitcoin by měl být regulován, aby se zabránilo podnikům z šidit zákazníky, nebo aby se zabránilo obchodování s drogami, financování terorismu nebo jiné nezákonné činnosti. Logická vrstva by měla zůstat svobodný a neregulovaný, ačkoli, protože omezení by, jako by se s internetem, dusí rozvoj prospěšných aplikací na protokolu Bitcoin a senzace růst a zlepšení celkové technologie. Logická vrstva může zůstat neregulovaný a nadále umožní orgánům vystopovat zločince, protože Bitcoin je blockchainis veřejnou knihu. Stejně jako linkové vrstvy Internetu je, trestná činnost lze vysledovat k jednotlivcům přes blockchain analýzy.

Existuje několik hrobu dezinformována nápady zaměstnané Yee tady, tak pojďme se na ně podívat.

Omylem Vázaný Bitcoin a Blockchain společně

Jako monolitické technologie

Yee omylem zpracuje Bitcoin a blockchain technologie jako jeden neoddělitelném subjektu. Zpracováním Bitcoin a blockchain jako jediná technologie, Yee nepravdivě uvádí, že všechny technologie blockchain bázi jsou zabudovány přímo v horní části protokolu Bitcoin. To by znamenalo, že litecoin, dogecoin, Darkcoin a všechny ostatní altcoins má stejný blockchain jako Bitcoin. Každý, kdo má jakékoliv skutečné znalosti o tom, jak funguje Bitcoin budou okamžitě vidět absurditu v prohlášení Yee je.

Bitcoin a blockchain jsou dvě zcela odlišné věci; blockchain je technologie sama o sobě, nezávisle na Bitcoin. Bitcoin je pouze měnou blockchain bázi, jeden z několika set. Neexistuje jediný blockchain, že všechny související projekty jsou postaveny upon-existuje tolik blockchains jako existují kryptografických měn.

Kromě toho existují v současné době projekty v pracích, které si kladou za cíl, aby se transakce o žádostech blockchain bázi zcela anonymní, nepropustných pro blockchain analýzu. Dva z těchto projektů jsou DarkWalletand DarkCoin. DarkWallet nářadí platit míšení tak, že transakce nemůže být určeno pro jednotlivce. DarkCoin také umožňuje uživatelům posílat platby navzájem, aniž by byla ohrožena jejich soukromí na blockchain. Jak by vládní moci použít blockchain sledovat zločince se na tyto aplikace? Nemohou-li tak učinit, aby měli zakázat aplikací přímo, jít proti Yee své politiky návrhu.

Tento zavádějící přístup k blockchain vedl Yee říci, že skutečná hodnota z Bitcoinis nikoliv za peněžní důsledky, ale spíše se jedná o vývojovou platformou, že protokol Bitcoin slouží jako. Ale toto tvrzení je zcela nepravdivé; skutečná hodnota Bitcoin je skutečně její peněžní důsledky, protože to je to, co Bitcoin je měna. V procesu vývoje Bitcoin, Satoshi vytvořil blockchain, což je skutečný vývoj šifrovací platformu. Ale to znamená, že neexistuje jediný blockchain s jednou sadou vrstev, které mohou být regulovány. Yee Celá teorie vrstva Bitcoin rozpadne na tomto místě, neboť celá argumentace se opírá o předpoklad, že existuje pouze jeden blockchain z nichž všechny kryptovací-projekty na jaře. Ve skutečnosti, tam jsou nekonečné množství blockchains, a tím nekonečné množiny „vrstev.“ Zajímalo by mě, jak Yee by jít o regulaci nekonečný počet Internet, protože to je v podstatě to, co se doporučuje, aby vlády dělat s blockchain technologií.

Dáme Andyho výhodu pochybnosti, i když, protože je pravděpodobně nevědomý různých altcoins a dalších blockchain projekty, které existují mimo Bitcoin ekosystému. Ale pokud tomu tak je, pravděpodobně by neměl být dělat návrhy politik pro vlády ohledně toho, jak by měly regulovat blockchain.

Existence Bitcoin „Gatekeepery“ je dočasná

 

Ale i kdyby to stálo regulovat vrátné, bylo by to nakonec stane nemožné, vzhledem k tendenci vše, co souvisí Bitcoin stát decentralizované. Například decentralizované Bitcoin výměny, aniž by ústřední správní úřad, již existují, a lidé se vyvíjejí nové a vylepšené ty stejně. Jak bude vláda regulovat vrátné, když každý člověk na burze je vrátný? Odpověď na tuto otázku je limitující, kdo má přístup k blockchain, ale že neporušuje principy teorie vrstvy správy Bitcoin?

Kromě toho, i teorie vrstva správy internetu, inspirací pro Yee v článku, bude stále zcela irelevantní, neboť internet se stává decentralizovaná. Opět platí, že jak vláda bude regulovat vrátné, kdyby každý uživatel internetu je vrátný? Jedinou odpovědí na tuto otázku je vytvoření masivní dohled, policejní stát, který je schopen věcí, které jsou mnohem horší než cokoliv NSA odvedl v minulosti. Doufejme, Andy Yee nepodporuje tento druh vlády.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Nejhorší BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertáře vše, co o hospodářství neví - The Washington Post

Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Post Bitcoin

Jak vzniká scéna Bitcoin Start Up v Africe?

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek

Post Bitcoin

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden