Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin

Vancouver Sunreports, že bude Evropská komise, výkonný orgán Evropské unie, bude pokračovat restriktivní legislativu Bitcoin. Tato zpráva přichází relativně krátkou dobu poté, co Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) varovalo finanční institutionsoperating v rámci Evropské unie, aby se zdržela a odradit od užívání Bitcoin, dokud Evropská unie vybudovala uspokojivé legislativní infrastruktury. EBA identifikovat více než 70 rizik spojených s užíváním Bitcoin-především anonymitu, že Bitcoin poskytuje, což by mohlo ztížit pro vlády vystopovat uživatelům krypto-měny. Varování EBA způsobila malý strach indukované prodávat off, což vedlo k 10 $ poklesu ceny Bitcoin.

load...

Výňatek z nedávné zprávy EBA o doporučeném infrastruktury regulace Bitcoin:

Na základě tohoto posouzení, EBA je toho názoru, že regulační přístup k řešení těchto rizik by vyžadovalo značnou skupinu regulace, by bylo třeba podrobněji rozpracovat některé součásti, které. Zejména regulační přístup by musel pokrýt požadavky pro správu a řízení několika účastníků trhu, segregaci klientských účtů, kapitálové požadavky a co je nejdůležitější, vytvoření ‚schéma řídící orgány‘ odpovědný za integritu zvláštního režimu virtuální měny a jejího klíčové komponenty, včetně jejího protokolu a transakcí účetní knihy.

load...

Dokonce ještě dál, před několika měsíci, že Evropská centrální banka vydala vlastní warningagainst Bitcoin. Varovali, že Bitcoin cenová volatilita a absence právních předpisů v oblasti ochrany spotřebitele provádí pomocí digitálního měnu velmi riskantní.

Chantal Hughes, mluvčí Michel Barnier, komisař finančních služeb, poznamenal, že:

Je nezbytně nutné, aby rychle přesunout na toto téma, potenciál pro praní špinavých peněz a financování terorismu je příliš vážné na to ignorovat.

Bitcoin Nařízení Pozornost se stala vážnější v posledních měsících

 

Od té doby selhání Mt. Gox, dříve největší burza Bitcoin na světě, několik vlád se staly více vědomi existence Bitcoin. Zvyšuje jejich povědomí, tak se jejich chuť projít restriktivní Bitcoin regulaci-nebo alespoň jejich snahu odradit jeho použití. Po havárii GOX vlády obrátil oči k Bitcoin a okamžitě začal se snaží přijít na to, co by se s tím dělat.

load...

Samozřejmě, že všechno, co chtějí dělat, bude pod záminkou bezpečnosti spotřebitele. Věci, jako je anti-zákony peněz praní a zákonů financování terorismu se zdá být ústředním bodem diskuse o regulaci Bitcoin. Vlády seznam některých z největších předností Bitcion jako nebezpečné rizik spojených s použitím digitálního měnu. Finanční akční pracovní skupina nedávno saidthat Bitcoin je zajímavá technologie, ale decentralizovaná povaha měny ohrožuje vládní moci:

Neexistuje žádný centrální kontrolním orgánem, a ne software AML v současné době k dispozici pro sledování a identifikaci podezřelých transakcí. Vymáhání práva, nemohou být cíleny jeden centrální poloze nebo právnická osoba (správce) pro účely investigativní nebo aktiv záchvatovitá (ačkoli úřady mohou cílit na jednotlivé tepla pro informace o klientovi, že výměník může na účet volaného). Nabízí tak úroveň potenciálního anonymity nemožné s tradičními kreditními a debetními kartami nebo starší on-line platební systémy, jako je například PayPal.

Argentinský centrální banka má urgedthe občany Argentině nepoužívá měnu, citovat všechny klišé anti-Bitcoin argumenty. Dokonce šli tak daleko, že pasivně ohrozit uživatele argentinský Bitcoin, „připomněl“ je, že provádění transakcí, pokud jde o bitcoins porušuje zákony dané zemi zákonným platidlem je.

Navíc je Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj vydali reportseveral týdny říká, že blockchain technologie mohou zefektivnit stávající bankovní systém, ale měna sama o sobě nemůže a neměl by být použit místo vládního zákonného platidla, protože to by se stalo obtížné úřady vybírat daně:

Crypto-měny nikdy nemůže stát alternativou k zákonné platidlo, z toho prostého důvodu, že lidé musí platit daně. To chrání existující fiat měny z přestavení a strach ze ztráty měnové kontroly by neměl být používán jako argument, aby se zabránilo Bitcoins cirkulaci jako paralelní měny.

New York je Bitcoin BitLicense Nastavuje laťku

A konečně, a nejnověji první návrh doporučení pro probíhající BitLicense regulationsin státě New York byla zveřejněna. Toto nařízení Bitcoin by vážně narušovat rozvoj ekonomiky Bitcoin v New Yorku, s ohledem na všechny požadavky na KYC / AML, které by byly uloženy na nějakém podniku Bitcoin se sídlem v New Yorku, nebo jakýkoli podnik Bitcoin vůbec, že ​​podniká ve stavu New York. To vše ve jménu ochrany spotřebitele a prevence podvodů, samozřejmě.

Viz mincí Stručná Sean WinCE diskuzi o potenciální legislativy BitLicense Erik Voorhees:

Všechny tyto návrhy na regulaci Bitcoin Bitcoin a zákazy jsou jasně objevuje, protože vlády a banky, jsou stále nervózní rostoucí přijetí Bitcoin. Možná, že strach roste, protože vlády začínají chápat nebezpečí, které představuje pro Bitcoin své měnové monopolů; Nicméně, tyto možnostmi jsou zdaleka není plně využit, pokud budou dokonce přijít k uskutečnění vůbec. Ve skutečnosti, že vlády budou pravděpodobně strach, prostě proto, že Bitcoin je nová, dosud nejsou plně pochopit, a jeho přijetí se každý den zvyšuje. Přestože je přímý útok na státní správy je stále na vzdáleném horizontu, Bitcoin je již naznačuje na možný posun v měnové technologií. Vlády se bojí, protože jakákoli změna ohrožuje jejich moc, a oni jsou ochotni udělat téměř cokoliv, aby udržet svou dominanci.

Takže podnik Evropské komise na regulaci Bitcoin je pouze poslední, a určitě ne poslední vývoj v dlouhé řadě vláda se pokouší omezit používání Bitcoin. Můžeme jen čekat a uvidíme, co přijde příště.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 7.-13. Září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin pozitivní, ale riskantní pro vlády