Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Coindesk hlásí, že Tim Draper, venture kapitalista, „otec“ VC Adam Draper a generální ředitel VC firmy, Draper Fisher Jurvetson, je vítězem všech 30 tisíc bitcoinsthat byly k mání v aukci Silk Road Bitcoin. Toto oznámení se uskutečnilo v médiu blogu o Californian Bitcoin obchodní a skladovací společnosti Vaurum. Coindesk poznamenat, že Draper byl jmenován jako investor do 4.000.000 $ financování semeno kole společnosti v květnu.

load...

Vaurum CEO, Avish Bhama, také oznámil v příspěvku blogu, který Tim Draper hodlá spolupracovat se společností Vaurum a využívat bitcoins vyhrál v aukci pomoci dostat Bitcoin na rozvíjejících se trzích se slabými měnami.

Od Tim Draper:

„S pomocí Vaurum a nově zakoupené Bitcoin, očekáváme, že budeme moci vytvořit nové služby, které mohou poskytnout likviditu a důvěru v trhy, které byly ochromena slabé měny.“

load...

Tento plán vnést Bitcoin likviditu na rozvíjející se trhy se slabými měnami jde ruku v ruce také s potenciálem Bitcoin je, aby globální remittancemarket mnohem efektivnější a méně nákladná. I když to nebude aktem lásky, stejně jako převody jsou často, mohlo by to pomoci pracovníkům v těchto rozvojových zemích pozvednout se z chudoby. Vzhledem k tomu, že nebudou muset vypořádat s měnami, které vlastnit velmi nízkou kupní sílu, a místo toho by se použít měnu, která byla postupně posilující hodnoty, nebudou mít tak těžké o době stává prosperující v těchto rozvíjejících se trzích, kde si lidé často bojují finančně.

Přímá injekce Bitcoin do rozvíjejících se tržních ekonomik bude pozitivní vedlejší efekt Draper a Vaurum projekt, ale že injekce by také usnadnit bohaté korporace, aby investovaly do těchto rozvíjejících se trzích. Tyto investice dobře zavedenými společnostmi by okamžitě zvýšit množství pracovních příležitostí na rozvíjejících se trzích a pomohlo by se jednotlivci zbavili chudoby. Takže tato likvidita projekt Vaurum a Tim Draper bude pracovat na s aukční výhry Draper bude určitě pomůže podepřít trhy odpisovaného měnami, nebo by to mohlo nastartovat proces, kdy tyto odepisuje měnách jsou replacedby Bitcoin úplně.

load...

Co to Oznámení znamená pro Bitcoin Cena?

Okamžité Vliv aukce na Bitcoin Cena

Tato aukce Silk Road sama má značný dopad na cenu Bitcoin, stejně jako oznámení, že jeden člověk vyhrál všechny bitcoins v aukci. Lpění na predikci jsem udělal v předchozí analýze, cena zaznamenala mírný klesající Odchylky od $ 580- $ 590 do strany trend a dostal se do $ 560s kvůli panice prodávají v předehře k aukci. Pak, v den konání dražby, cena vytáhl opět vzhůru a zlomil $ 600, na rozdíl od předpovědi vztáhl Citi Group. Po aukce poražení začal dělat veřejná oznámení, zveřejnění jejich bids- které byly všechny pod tržní cenou, což znamená, že vítěz pravděpodobně nabízet stejné nebo lepší než trh Cena- na Bitcoin Ceny začínají pohybující se směrem nahoru ještě jednou. 1. Úterý, Červenec, USA maršálové oznámila, že jedna osoba vyhrál všechny 30000 z Bitcoins; Trh reagoval na tuto zprávu tím, že tlačí cenu Bitcoin na $ 650 a dokonce koketoval s $ 660. V noci z července 1stthe Bitcoin cena klesla a pohybuje kolem 640 $, pravděpodobně z důvodu bezprostřední vzrušení z aukce vyprchal. A konečně, dnes ráno (2 července), Vaurum oznámil, že Tim Draper byl vítězem Silk Road bitcoins a že bude spolupracovat s firmou vnést Bitcoin na rozvíjejících se trzích. Cena Bitcoin pak se vrátil do $ 650 rozsah, který je podle mého názoru v důsledku tohoto oznámení z Vaurum.

Kde bude Bitcoin Cena jít dál?

Nyní, že aukce je u konce, cena Bitcoin je nastavena vrátit do své běžné činnosti, je určena day-to-day obchodních aktivit a denní zprávy. Zatímco mnoho trend „analytiků“, kteří používají pozitivistické metodiku a jsou přesné jen když se dostanou štěstí, se podíváme na zisky provedených v ceně v důsledku vzrušení z aukce a založit novou vzestupný trend, který bude pravděpodobně nastaven na pozemek na měsíci. Nicméně nesmíme zapomenout, kde je pravda trend spočívá a jak bylo stanoveno. Před tím, než US Marshals oznámil aukce Hedvábné stezky bitcoins cena Bitcoin byl nastaven na postupném vzestupný trend stálý proud pozitivní zprávy vycházející z komunity Bitcoin. Oznámení o aukci Silk Road z dočasné odchylky od tohoto trendu, který šel v obou směrech; panika prodávat vedoucí k dražbě odvezl cenu po dobu několika dnů, pak vzrušení a dobrou zprávou v průběhu a po skončení aukce tlačil cenu zpět. Ale, jak vzrušení v průběhu aukce zemře dolů, cena Bitcoin určí průběhu trendu, který byl založen před několika týdny.

Vzhledem k tomu, že trh usadí, bude cena Bitcoin najít novou podlahu, které podle mého názoru bude někde mezi $ 600 až $ 650. Takže je možné, že cena může projít velmi mírný pokles, zatímco tato nová podlaha je stanovena. Odtamtud bude cena nadále stabilní vzestupný trend. Kontinuita tohoto vzestupného trendu se opírá o všechny věci jsou stejné, samozřejmě. Cokoliv se může stát v budoucnosti, která by narušila tuto nastoleném trendu, a je pravděpodobné, že se taková věc stane. Říkat, co ta věc bude je nemožné, nicméně. V další odlišnost od tohoto trendu může být pozitivní nebo negativní, a může být buď dočasné divergence nebo vytvoření zcela nového trendu. Vše, co může být zde s jistotou říci, je to, že pokud se současné podmínky přetrvávají, vzestupný trend, který byl založen před několika týdny bude pokračovat. Závěrem lze říci, že je možné, že cena Bitcoin by se mohl vrátit na Měsíc v nadcházejících měsících, jen možná ne tak rychle a ostře jako pozitivistické „analytici“, bude pravděpodobně předvídat.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - Co to jsou, jak používat tabulky BTC

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

BetChain se stává vedoucím kasínem Bitcoin ve vícejazyčné podpoře

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon