Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Je to bezpečné říci, že následky aukce Silk Road je již nemají žádný vliv na cenu Bitcoin, ať už pozitivní nebo negativní. Od té doby mé analýzy lastprice se Bitcoinprice zažívá bokem akci. Pobyt mezi $ 610 a vysoké $ 630s, se zdá, že cena bude pravděpodobně nepůjde pod $ 600 tak dlouho, dokud trhy jsou bez negativních zpráv, což dále potvrzuje mé tušení, že aukce Silk Road pomohl založit nový krátkodobý trend nízkého $ 600s. Od tohoto okamžiku se domnívám, že cena Bitcoin zůstane relativně stabilní, s jednotlivci na trzích držet své investice v očekávání dobré zprávy.

load...

Nedostatek hlavní zpravodajské prostředky ploché Bitcoin cenová činnost.

Od té doby za hluk v obci Bitcoin přes aukci Silk Road zemřel dolů, zpráva byla relativně klidná, pokud jde o Bitcoin. Nebyly zjištěny žádné závažné, non-Bitcoin spřízněné společnosti oznámily záměr přijmout digitální měnu jako životaschopná platebních prostředků. Došlo také k žádné další zprávy ze strany vlád nebo nevládních agentur, pokud jde o tom, zda Bitcoin by měl být přijat, nebo zakázány. Celkově vzato, v posledních 2 nebo tak týden byl velmi klidný v komunitě Bitcoin.

load...

Samozřejmě, že komunita pozitivistické Bitcoin cenových analytiků jsou neustále přicházejí s divokými předpovědi o budoucích cenových trajektorií. Jednotlivec zejména na bitcoinmarkets subreddit, nedávno poukázal na drobné nerovnosti v ceně, která předcházejí hlavní Bitcoin „bubliny“ a ukázal na malý hrbolek, který byl pokračující v době, 9 dny. Soudit pouze na základě této poměrně nevýznamných hrboly ceně Bitcoin, tato osoba spekuluje, že bychom mohli vidět obrovský nárůst cen v příštích týdnech. Vysoce nepravděpodobné, pokud některé zásadní novinky udeří komunitu, že pohonné hmoty nákupní horečce. Tento typ grafu pozorování a tvaru-porovnávající je přesně to, co pochází od držet se pozitivistické metodice, když se snaží analyzovat cenu Bitcoin. Pouze zpracováním změny cen v důsledku lidské činnosti budeme moci určit příčinu těchto změn a postavit přesný portrét, co přinese budoucnost Bitcoin cena bude vypadat. Podle analytiků by mělo být sledování cenových grafů a poté pak zprávy, aby pochopil, kde cena půjde, spíše než při pohledu na cenových grafech a pak porovnejte ji s grafy z minulého roku.

load...

Mnohem pravděpodobnější trajektorie ceny Bitcoin bude podobat postupné zvyšování, které probíhá od začátku května. Z tohoto důvodu bude cena grafy jít do pozdní 2014 vypadat postupným klesáním spíše než rakety na Měsíc. Býčí prognóza nicméně, ale poněkud zklamáním pro nás hardcore nadšence Bitcoin. Musíme však nevylučuje možnost jakési hlavní novinky razí svou cestu do společenství. V takovém případě se cena Bitcoin by určitě rychle stoupat, ačkoli zda nebo ne výšky dosáhla v tomto cenovém skoku bude přetrvávat, je nejistý. Například aukce Silk Road vedlo k podstatnému zvýšení cen Bitcoin, ale vzrušení utichl cena začala klesat a usadil se na současné úrovni.

Jak již bylo řečeno, zdá se, jako by se cena Bitcoin zůstane uvnitř $ 600- $ 640 rozsahu tak dlouho, jak to klid významné zprávy přetrvává. Říkám to proto, že objem obchodů klesá postupně už od začátku července. Tento pokles znamená nárůst ve výši bitcoins koná, což vysvětluje bokem akci jsme se vidí od konce aukce Silk Road. Vzhledem k tomu, lidé se drží off na obou kupování a prodávání, zdá se pravděpodobné, že trh očekával nějaké velké novinky, pozitivní nebo negativní. Jsou zdržet dělat žádné významné množství obchodování se obávají ztráty, a to buď tím, že prodává těsně před vlnou dobrých zpráv nebo z nákupu před vlně negativních zpráv.

Co by to mohlo být novinka? Doufáme, že to bude pozitivní zprávou samozřejmě i nedávný mince Krátký rozhovor s Joshem Garza, CEO Panečku horníků narážel na některé velmi, velmi dobrá zpráva na obzoru. Generální ředitel uvedl, že společnost pracuje na něčem obrovského, jehož podrobnosti zůstávají soukromé. Projekt Prime, podle Joshe Garza, revolučním způsobem změní způsob, jakým se lidé dívají na krypto-měny. Takže když tento projekt je zpřístupněn veřejnosti, doufejme, že budeme vidět obrovské zisky v ceně Bitcoin.

„Pokud jde o kterém GAW se děje v budoucnosti, vše, co mohu říci, je budou mít oči na pozoru projektu Prime. Budu mlčet jako hrob jiný než říkat, že to bude znamenat revoluci způsob, jakým lidé myslí o cryptocurrencies.“

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Post Bitcoin

Bezprecedentní: Bitcoin Mining Network překračuje 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin Block Velikost ekonomiky: objasnění a revidování argumentů

Post Bitcoin

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Post Bitcoin

6 restaurací, které přijímají Bitcoin