OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Disclaimer: zobrazení tohoto autora nevyjadřují názory CoinBrief.

Analýze analytici, které analyzují Bitcoin Cena

Cena Bitcoin klesá. Samozřejmě, že lidé chtějí vědět, proč, a tak vypadají na stránkách Bitcoinnews a subreddits pro informaci. Na těchto webových stránkách, existují lidé, kteří tvrdí, že jsou Bitcoin trend analytici; Tito lidé se podívat na grafy cen Bitcoin, aby trendové čáry, a pak použít tyto trendové čáry při svých pokusech předpovídat budoucnost a předepsat akci pro milovníky Bitcoin. Ale tyto „analyzuje“ jsou zřídka rozumné a skoro nikdy přesné ve svých předpovědích. Toto poslední kolo poklesu cen nepřinesla žádnou změnu této komunity.

load...

Při prvním spuštění cena pádu ze zdi $ 630-650, který byl zahájen minulý týden, jsem viděl jeden konkrétní „analýzy“, který mě opravdu promícháním. Cena Bitcoin klesla z $ 640s do poloviny na vysoké $ 630s v časovém rozmezí dvou days- pokud se nepletu. Tato osoba se podíval na týdenních cen schémata, uvedl, že jsme byli na sestupné spirále v prices- tvrzením, že se vrátíme do poloviny $ 400 cenové nastavení svařovacích parametrů a podporovat všechny své čtenáře prodat, prodat, prodat! Řekl, že by měli prodat vše a zpětně odkoupit, když cena našli podlahu, aby mohli profitovat ještě jednou cena se vrátil nahoru. V dolní části článku došlo k vyloučení odpovědnosti; uvedl, že on byl těžce investoval do Bitcoin. Takže, není třeba spekulovat o tom, proč by chtěl každý prodat, což by řídit cenu dole dál! Pokud bychom se vrátit k ceně přibližně 400 $, spousta lidí by se koupit a cena by vyletět ještě jednou, a tento muž by mohl odehrát obrovské návratnost své investice. Musí být v docela hluboké díry s jeho investicemi Bitcoin když používá jeho pozici jako „analytik“, aby pokusy manipulovat s trhem, aby jeho prospěch. Ponecháme-li stranou ryze neudržitelný metodiku tento muž používá ve své analýze, jsem zděšen, že člověk by tak nestydatě zneužívá svého postavení jako spisovatel na slušné velikosti stránkách Bitcoin učinit pokus o jazýčkem na vahách ve směru si přeje. Osobně nevěnují žádnou pozornost na některou z těchto takzvaných „analytici“ velmi těchto důvodů; extrémně špatná metodika a pochybné motivy rozhodně nedělají za důvěryhodného finančního poradenství.

load...

Špatné ekonomické a intelektuální nepoctivosti bude muset být zastaveno, pokud analýza Bitcoin na trhu je, aby se stal legitimním zdrojem informací pro Bitcoin investory a nadšence. Většina lidí provádějících tyto tendence analyzuje ignorovat základní principy obecné ekonomické teorie. Nepovažují lidskou činnost, příčinnost, a jejich logické závěry při přípravě těchto trendové čáry a jejich rozšíření daleko do budoucnosti. Dodržují především pozitivistické filosofie ekonomie a spoléhají výhradně na statistických modelů a rovnic, které mají pouze význam v říši rovnoměrně rotující ekonomiky, teoretické hospodářské státu, jehož podmínky nést žádnou váhu v reálném světě. Jsem se zmínil, že je důležité kauzality v předchozím articleand ukázal, jak jednoduchá příčinná souvislost mezi lidskou touhu po volném čase a vzniku závažné státního svátku produkoval několik dní stagnující obchodování na Bitcoin trzích.

load...

A Více Logický důvod pro Bitcoin pokles cen

Vzhledem k tomu, že jsem na toto téma kauzality a její místo v ekonomické metodologii, dovolte mi nabídnout svůj vlastní názor o tom, proč se cena klesá. Viděli jsme obrovský bodec v ceně Bitcoin bezprostředně po oznámení Dish Network, že by se acceptingBitcoin jako životaschopné prostředky plateb za jejich služby. Tento skok v cenách zrychlil již zavedené vzestupný trend hodnoty Bitcoin, ke kterému došlo v důsledku stálý proud dobrých zpráv v komunitě Bitcoin. Teď, dejte nám vzít tyto informace a použít ji na novější událost, která je zdánlivě nesouvisí Bitcoin, tím, že dělá to si myslím, že budeme získat nějaké cenné poznatky o příčině aktuálně klesající ceně Bitcoin. Za poslední dva nebo tři dny, zpráva byla pokrývat rychle klesající stav v Iráku. Extrémně radikální odnož Al-Káidy zachytil několik měst v Iráku a je údajně blíží k Bagdádu. V reakci na tuto činnost, prezident Obama oznámil, že s americkou armádu zpět do Iráku bojovat s těmito povstalcům není vyloučeno. Akciový trh reagoval velmi negativně na tuto zprávu; dnes (12.6.2014), Dow Jones Industrial zavřel 109,7 bodu. Nyní, s touto informací na mysli, můžeme se podívat na výrazný pokles cen Bitcoin s trochu větší jasnosti. Zdá se, jako by Bitcoin trhy kolísají souběžně s akciovém trhu, který obvykle se tak nestane. Z toho můžeme usuzovat, že Dish oznámení podaná v některých hlavních hráčů na akciovém trhu, a nyní se prodávají bitcoins stejně jako oni prodávají akcie. Kombinovat, že vztažný bod nedávné obavy nad Ghash.io blíží k dosažení 51% hash sílu, a dostaneme docela rozumnou hypotézu o příčině pádu Bitcoin cenu, která se děje v posledních několika dnech.

Neříkám, že neexistují žádní jednotlivci, kteří tam využívají metodiku zvuku při provádění analýzy trendu, jen jsem ještě neviděl. Nikdy jsem neviděl nikoho dostatečně zaměstnávat rozumné ekonomické myšlení, když čerpají své trendové čáry, ale pouze spustit nějaká čísla, nakreslit čáru na grafu a předpověď pro dlouhodobé budoucnosti založené na předpokladu, že všechny tyto faktory určující cena Bitcoin zůstane rovná. Bitcoin komunita mohla určitě používat dávku profesionality a zvuku, logické ekonomické teorie. Jistě, ten chlap mi hovoří v tomto článku byla doprava tak daleko, že cena Bitcoin je stále klesá, jak píšu tato závěrečná slova. Ale to neznamená, ho zbavit od bolestivě chybné metodiky použité ve své analýze; rozbité hodiny je stále pravý dvakrát denně. Neexistuje žádné vyprávění, kdy tento pokles cen zastaví. Domnívám se, že cena bude vyrovnají, jakmile všechny obchodníky hlavního proudu, kteří přišli v důsledku Dish oznámení zastavení prodeje a zprávy uklidní o Iráku. Plus, jak jeden z našich autorů řekl, zdá se nepravděpodobné, že by 51% útok dojde iv případě, Ghash se dosáhlo 51% hash sílu. Za realitu kauzálních vztahů, volatilní politická a ekonomická situace vytváří těkavé výkyvy v hodnotě něco obchodovaných, jedná se o velmi cenný Výuka Bitcoin společenství by mělo absorbovat a vzít v úvahu při provádění analýzy trendů do budoucna.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Bitcoin vysvětlil v 3:30 minutách

Post Bitcoin

Bitcoin Block Velikost ekonomiky: objasnění a revidování argumentů

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Post Bitcoin

Proč odborníci Bitcoinové se nebojí útoku 51%

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC