Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité | Czech.Lamareschale.org

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

V posledních dvou týdnech od oznámení Dellu, že by přijal Bitcoinas platby od svých zákazníků ve Spojených státech, je cena Bitcoin klesá a obec byla dožaduje toho, aby zjistili, proč. Lidé na celém internetu zahájily divoké husy honičky s cílem nalézt příčinu současného poklesu Bitcoin cen, včetně mě. Tento pokles vedla mnoho lidí k přesvědčení, že novinky, jeden z nejvýznamnějších hybatelů v Bitcoin cen ve skutečnosti nemá žádný vliv na trhy. Poukazují na skutečnost, že oznámení Dell nemá žádný dopad na cenu a ve skutečnosti, několik dní po oznámení, že ve skutečnosti začala klesat.

load...

Nicméně, to prostě nelze popřít, že vývoj zprávy skutečně mají vliv na cenu Bitcoin. Zatímco většina hlavních kusy novinky mají největší směrovou vliv na trhu, každý jednotlivý kus novinky-pozitivní nebo negativní, má nějaký dopad na ceny. I když je přesvědčit jednotlivce, aby upustily od nákupu nebo prodeji. Z tohoto důvodu je vnímán nedostatek vlivu, který nedávno, pozitivní zprávy příběhy byly mající na ceně Bitcoin nejsou opodstatněné; mají přinejmenším přispěla k založení důvěry, které by mohly sloužit snížit na určité volatilitě cen Bitcoin.

load...

Kromě toho, pomocí oznámení Dell jako důkaz, že novinka nemá žádný vliv na cenu Bitcoin je směšné, protože oznámení měla určitý dopad na cenu, která se zdála být přehlížena většinou komunity. Tak jsem se rozhodl upozornit tento pohyb v mém latestBitcoin cenovou analýzu. Přibližně hodinu a půl po zprávách Dell zasáhla komunitu, cena vzrostla o 2,26%, vrcholit u $ 634 v a usadil v $ 620S ještě před zahájením jeho pokles.

Zřejmým důvodem pro Bitcoin cenový pokles

I když jsem byl správný při určování konečný efekt zprávy Dell měl na ceně Bitcoin, zbytek mé analýzy bylo dost nepřesné. Spekuloval jsem, že trhy založila novou dočasnou cenovou podlahu na $ 620; při které se ukázalo být v pořádku, jsem aktualizoval článek a řekl, že snad lidé, kteří byli zodpovědní za zvýšením 2,26% v ceně byli zklamáni nedostatkem významného vzestupu, se podobat těm, které byly již dříve došlo v reakci na majora, pozitivní Bitcoin zprávy, a začal prodávat, vrací do měkkého patra ve výši $ 600, který jsem se spekulovalo o v předchozím předchozí analýzy.

load...

Poté se cena klesla pod $ 600 do $ 590s, a dále klesala až do konce týdne a je stále klesá až do současné týden (I, však stále tvrdí, že $ 600 byl vlastně měkké patro, neboť je silný důkaz na podporu tohoto claim-sice skutečnost, že $ 600 bylo zastavení bod rozprodat, co se stalo v ubývajícím Silk Road aukční vzrušení). A konečně, komunita Bitcoin na Reddit informoval mě (aniž by se cítím tak hloupý) z zjevné příčiny k počátečním poklesu od $ 620 do $ 600, který z nějakého důvodu, jsem úplně přehlédl; počáteční prudký nárůst objemu sell s největší pravděpodobností pochází z Dell okamžitě převedení velkého množství bitcoins do fiat. Jejich oznámení pravděpodobně vytvořil výbuch Bitcoin transakce se společností Dell, které byly samozřejmě přeměnil fiat firmou.

Proč můj Analýza Bitcoin trhu byla Špatné

Dále jsem udělal dvě chyby, které já sám varovala ve svém vlastním seriálu o tom, jak provést řádnou analýzu Bitcoin cen. Za prvé, jsem nečekal tak dlouho, aby analyzovat trhy v návaznosti na oznámení společnosti Dell. Kdybych počkal několik dní, tak bych viděl pokles cen a pravděpodobně by byli schopni přijít na to, že přichází od společnosti Dell převedení jejich Bitcoin příjmy na fiat. Za druhé, jsem se spoléhal na stanovení cenových pater příliš těžce ve svých posledních dvou analytických článků. Jak jsem uvedl ve svém vedení, cena floorsare velmi těžké přesně určit a nepřispívají velkou hodnotu analýzy, zvláště když můžete jednoduše podívat na cenových grafech, a uvidíme, jestli to se ustálilo, stoupá nebo klesá, je není třeba předvídat konkrétní cenové bod, který bude sloužit jako podlaha. Přesto jsem byl zamilovaný do předpovídání přesná čísla, něco, co mnoho positivist Bitcoin cena analytici neustále padají za oběť.

Ne vždy potřebují specifický reportáž na Vysvětlete Bitcoin cenového pohybu

Poté, co byl v rozpacích, které mají většinou nepřesné analýzy zveřejněné na mince stručné plné předpovědí a spekulací, že jsem opravdu neměl vyrobený, jsem strávil 2 nebo 3 dny se snaží přijít s vysvětlením zpravodajství založené na klesající Bitcoin cenu. Snažil jsem se spojit dohromady zprávy Dell s jinými nedávnými událostmi vybudovat teorii akumulovaných obav nebo zmenšujícím se důvěře, které způsobily prodeji. Nic z toho nebylo uspokojivé a stal jsem se stále frustrovaný sám se sebou; moje frustrace rostla jako moje pokusy o vysvětlení stal se více a více komplikované.

Takže jsem musel vzít krok zpět a přezkoušet vše od mnohem širší, teoretického hlediska. Přitom vymazány mnoho věcí pro mě. Spíše než se snažit zaměstnávat analytické nástroje, které jsou založeny na praxeologie, hlavně zprávy a cenové grafy bez nesčetných technických indikátorů, jsem se podíval na praxeologie obecně. Z analytického hlediska, hledáme zpravodajské události, protože ovlivňují ocenění. Nicméně z čistě praxeological pohledu můžeme jen konstatovat, že lidé mají ocenění. Přehodnocení že základní pravdou, mě přivedlo k mnohem jednodušší a mnohem více uspokojující, důvod, proč je cena klesá: lidé jsou pouze cení své bitcoins méně než fiat měny v tomto okamžiku. Jinými slovy, Bitcoin cena klesá, protože lidé prodávají bitcoins!

Tento pojem je tak jednoduché, že se zdá absurdní. Ano, samozřejmě pokles cen Bitcoin je kvůli prodeji! Ale proč jsou lidé prodávají, co dělá jim to tak? Lidé se prodávají, protože si to přejí fiat víc než oni bitcoins užitečné, pouze hodnota bitcoins méně. Možné důvody tohoto posunu v ocenění jsou nekonečné; Bitcoin komunita byla dokazuje, jak moc v posledních dnech. Spekulace o příčině rozsah poklesu cen Bitcoin z velrybího činnosti horníků nedrží své bloků odměny. Ve skutečnosti neexistuje žádný pevný způsob, jak určit Důvodem prodat off. Jediná věc, kterou můžeme udělat, je požádat každého jednotlivého člověka, který se prodává svá bitcoins, proč tak činí. A to by se ukázalo velmi obtížné; vzhledem k tomu, pod pseudonymem povaze Bitcoin, pravděpodobně bychom ani být schopni identifikovat většinu prodejců.

Z toho plyne ponaučení, aby se zde naučil, je, že tam není vždy musí být konkrétní, objektivní důvod pro to, proč je cena Bitcoin klesá. Někdy se to prostě stane. Při provádění analýzy, máme tendenci, aby se pohltila v novinových zprávách, snaží se zjistit přesný důvod k pohybu cen Bitcoin. Ale tam není vždy jediný důvod pro změny cen, takže novinky nelze vždy použít k identifikaci příčin cenových posunů. V případech, jako je tato, se současný pokles cen sloužící jako příklad, vše, co můžeme udělat, je říci, že lidé změnili své ocenění pro toho či onoho důvodu.

Co tedy můžeme říci o Current Bitcoin pokles cen?

Naše neschopnost zachytit jedinou příčinu pro Bitcoin snížení cen-kvůli nedostatku jediná příčina, nečiní nám schopna poskytnout užitečnou analýzu tohoto cenového posunu. Zatímco všichni jsme vybaveni říci, se může zdát jako vágní a čistě teoretického prohlášení bude produkovat mnohem více užitečných informací než kterýkoliv z pozitivistické zpráv, které jsou záplavy různých Bitcoin zpravodajských webových stránek.

Dle obvykle, pozitivistické analytici ignorují lidský prvek, který je tak zásadní pro veškerou hospodářskou činnost a zpracování cenových grafů a technických ukazatelů, jako věci, které mohou činí užitečné informace, aniž by s ohledem na lidskou činnost. Tento extrémně špatná metodika bude vždy produkovat nehorázné předpovědi a zprávy naplněné velkým množstvím technického žargonu, ale žádnou skutečnou podstatou. Jeden jedné straně máme ty analytici, kteří dělají neuvěřitelně konkrétní předpovědi a jsou vždy daleko známky. Na druhé straně, tam jsou ti, kteří pokrývají tolik možných výsledků, že analýza je zcela nesmyslné. Analýza Bitcoin cena je k ničemu investora, pokud vše, co říká, je: „V tomto okamžiku, tam je rovnost šancí pro nekonečné množství scénářů hrát ven.“ Kromě toho, aby se zbavují nutnosti dělat horridly nepřesnou cenu předpovědi, tato druhá skupina analytiků dát strašně široký rozsah pro budoucí Bitcoin cenu. Například jeden z nejvíce recentof tyto druhy analýz jsou uvedeny několik možností pro budoucí pohyb cen, z nichž každý má přesně opačný výsledek ostatních. A když pisatel předpovídal budoucí cenové body, založený na tajemné matematické nástroje pro analýzu, uvedl, že cena by mohla buď zadat volný pád nebo střílet až do výše $ 680 a ještě dál! Neexistuje žádný použití pro tuto analýzu, a pak, je-li to nejlepší spisovatel může udělat, je poskytnout nekonečnou řadu pro budoucí cenu.

Účelem provádění analýzy ani vyložit 100 různých scénářů na základě různých matematických modelech, jako Fibonacci sekvencí a Elliot vlny, a dát stejnou pravděpodobnost pro všechny scénáře přijít pravda, kromě strašně širokém cenovém predikci. Analytici mají uvést, které scénář se domnívají, že je s největší pravděpodobností se stane poté, co vzít v úvahu nejnovější údaje o trhu a převládající postoj komunity. Kromě toho bychom se měli informovat o pravděpodobných budoucích pohybů trendy, spíše než aby konkrétní předpovědi cen.

Takže vše, co můžeme říci o nedávném poklesu cen Bitcoin je toto: Dell vyvíjí tlak na snižování cen vstřikováním výbuch prodeje objemu na trhu a cena klesla od $ 620 do $ 600. Z nějakého důvodu, tento pokles cen způsobilo výprodej; cena Bitcoin šel hluboko pod $ 600 je v současné době $ 568,74 (od 12:45 dopoledne východoamerického času 31. Července 2014). Musíme vzít v úvahu skutečnost, že dražba Silk Road půjčil velkou vyvolávají tlak na cenu, tlačí ji do $ 640s a usadit se v rozmezí od $ 620. Zdá se, jako by se prodat off způsobené počátečním prodejem Dell má vyfouknout růst cen způsobený aukce Silk Road. V případě, že ocenění předaukční zůstaly konstantní, pak by mohlo očekávat, že cena klesne celou cestu dolů na úroveň, pre-aukce a pak zploštění ven, čeká na další tržní posun událost. Je však velmi nepravděpodobné, že ocenění zůstaly konstantní tak dlouho, že hodně může být potvrzeno pozorováním výprodej, který je v plném proudu. Z tohoto důvodu, tam opravdu není žádný způsob, jak předpovídat, s jakýmkoliv stupněm přesnosti, když cena Bitcoin se zastaví padající-jediný čas nám ukáže, kde se bude tlak směrem dolů odlehčit. Cena bude i nadále kolísat, jak to dělají, dokud nedosáhne bodu, kdy dostatečný počet jedinců cení Bitcoin víc než oni nekryté měny. V tom okamžiku se lidé začnou nákup v naději, že profitovat z arbitráže, a tím podněcovat další zvýšení cen. To je samozřejmě za předpokladu, že žádná extrémně negativní zprávy dále posouvá ocenění mezi podnikem a bez ohledu na čas, kdy cena se rozhodne k vyrovnávání.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

6 restaurací, které přijímají Bitcoin

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Jaký je nejlepší procesor pro platby Bitcoin? Coinkite nebo BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)