Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

V posledních několika dnech byly chaotické na Bitcoinmarkets s tím, že cena klesá drasticky z rozpětí $ 660 až do poloviny $ 500s a pak zase stoupá do rozsahu $ 570- $ 580. Spousta spekulací se děje uprostřed těchto cen fluctuations- zejména při masivním olovnice, ke které došlo včera (12. Června 2014). Dva odhalení zejména přišli na povrch v průběhu posledních několika dnech, že má určitě měl vliv na Bitcoin ceně: GHash.io, největší těžební bazénu Bitcoin byl rychle blíží 51% hashovací sílu a před nedávnem dosáhla takové úrovně zatřiďování energie; Za druhé, v noci, to bylo ukázal, že FBI se chystá vydražit bitcoins zabavené v Silk Road poprsí, které se objevily na konci minulého roku. Většina lidí si připisují pokles Bitcoin ceně k těmto dvěma kusy novinky. Nicméně, tam je mnohem větší, méně zřejmý důvod k vytvoření sestupného trendu, k níž došlo v posledních několika dnech. GHash zděšení je polovina z této příčiny, a druhá polovina má co do činění s ponižující stavu věcí v Iráku. Co Irák má co do činění s cenou Bitcoin? To je to, co tato analýza se bude snažit vysvětlit. Na rozdíl od většiny trhu „analyzuje“ Nebudu zacházet nedávné změny v Bitcoin ceně není jako empirická vztažný bod, proměnné v nesčetných rovnic a modelů; V této reálné analýze, budeme považovat pokles cen jako důsledek lidské činnosti, a proto se budeme snažit identifikovat příčinné souvislosti mezi současnými událostmi a obchodních činností jednotlivců na trzích Bitcoin.

load...

Nedávné události ovlivňující Bitcoin Cena

GHash.io je Bitcoin Mining Hashrate

Tento proud pokles cen Bitcoin pravděpodobně začala v důsledku strachu okolního GHash.io a hrozící dosažení kontroly 51% těžební hashrate Bitcoin. Strach začal před několika dny, kdy Bitcoin mining pool service výchozí blíží vysoké 40s, pokud jde o hash sílu. Důlní bazén získává 51% světového hash energie je něco, co by bylo se obával, po dlouhou dobu, protože mají většinu moci hash sloučeny do jednoho těžebního bazénu údajně činí blockchain zranitelný až 51% napadení, kde se osoba v ovládáním tohoto hash moci rozhodne zdvojnásobit utrácet, což si mnozí lidé myslí zničí Bitcoin úplně. Nicméně, jeden z autorů mincí Stručná své nedávno uhasit článek vysvětluje, proč 51% útok je vysoce nepravděpodobné, a to i s těžebním fondu, který má 51% těžební hashrate Bitcoin. A jestliže jeden se stane, že by neměl být tak velký problém, protože mnoho lidí v komunitě Bitcoin, že to bude.

load...

Bez ohledu na to, zda je či není 51% útok pravděpodobně stane, nebo je dokonce něco dělat starosti, strach z útoku prostupovala v celém Společenství a trhy Bitcoin. Domnívám se, že lidé začali prodávat své mince, předpovídání naprostý kolaps Bitcoin. Přišel jsem k tomuto závěru, protože jsem si všiml, že ceny začaly padající ze zdi $ 640- $ 650, který byl zahájen minulý týden, přibližně ve stejnou dobu, že strach z 51% útokem začal růst. Tak jsem přisuzují zahájení poklesu cen na GHash strachu. Nicméně, cena Bitcoin zdálo se pohybovat kolem 600 až 630 $ v těchto dnech, takže tato obava není dostatečně vysvětlit cenový pokles v plném rozsahu. Tak jsem přišel do mé závěry o Iráku a kombinovat je s strachem okolního GHash.

load...

Situace v Iráku

V poslední době se velmi radikální odnož Al-Káidy převzalo několik měst v Iráku, a jsou v současné době pohybuje v Bagdádu. Prezident Obama řekl, že nechce poslat armádu do Iráku odrazit tuto teroristickou organizaci, ale on nebyl úplně vyloučit vojenskou akci ven jako jedna z možností. Na první pohled to nedávná zpráva přichází z Iráku nemá žádnou souvislost vůbec k ceně Bitcoin. Jak by se tato zpráva pravděpodobně mají vliv na kupní sílu Bitcoin? No, musíme se podívat trochu dále zpět v čase s cílem odhalit potenciální spojení mezi nepokojů v Iráku a trvalého poklesu hodnoty Bitcoin je.

Před dvěma týdny, Dish Network, americký poskytovatel satelitní televize, announcedthat by začít přijímat Bitcoin jako způsob platby za své služby. V důsledku toho se cena Bitcoin skočil asi 40 $. Až do teď, jen jsem předpokládal, že cenový skok, ke kterému došlo v důsledku oznámení Dish Network byla způsobena lidmi v komunitě Bitcoin nákup více mincí v očekávání budoucího růstu hodnotovou vzhledem k předpokládané zvýšení poptávky po Bitcoin oběma nového a stávající DISH zákazníky. Nicméně, poté, co viděl, jak se americký akciový trh byl reakcí na zprávy v Iráku a jak se trhy Bitcoin reagují podobně, jsem začal přemýšlet, že snad trhy Bitcoin nějak stane připojen k proudu akciovém trhu. Proč si myslím, že to? Vzhledem k tomu, historicky, cena Bitcoin nikdy nebyl ovlivněn žádným způsobem kolísání na akciovém trhu. Před několika týdny, v den, kdy Bitcoin zlomil $ 600, Dow Jones Industrial Index klesl o 300 bodů. Dokonalým příkladem toho, jak oběma trhy byly zcela nesouvisí s sebou. Nicméně, když zpráva o Iráku začal bít do vzduchu, akciový trh začal utlumená, a cena Bitcoin začaly klesat o něco rychleji. Dnes, Dow Jones uzavřena se ztrátou 109 bodů; V posledních 2-3 dnech Dow klesl celkem o cca 200 bodů, včetně včerejších ztrát. Ve stejný den, cena Bitcoin šel z trvalého poklesu do volného pádu. Takže tam musí být nějaká spojitost mezi nimi. Odpovědí může být Dish Network.

Zdá se pravděpodobné, že zvýšení cen Bitcoin, která následovala po Dish oznámení nebyla složena převážně z nákupních objednávek v rámci komunity Bitcoin, nýbrž Dish oznámení přinesl některé obchodníky hlavního proudu. To by vysvětlovalo zdánlivě průvodní kolísání na akciovém trhu a cenu Bitcoin jako obchodníci hlavního proudu reagoval na zprávy v Iráku. Obchodníci, kteří si koupili nějaké bitcoins jako nové investice, dumping je stejně jako dumpingové své zásoby. Tento výprodej narazila naše další kus novinky, aukce FBI z bitcoins zabavené při Silk Road poprsí.

Silk Road Bitcoin aukce

Minulou noc to bylo odkryto, že FBI je zřízení aukci za bitcoins zadržených v loňské Silk Road poprsí. Někdo na Reddit viděl masivní transakci na blockchain, 17 milionů dolarů Bitcoin a dělal příspěvek k Bitcoin subreddit žádá členy v případě, že si myslel, že byl FBI. Potom někdo poslal odkaz na webové stránky amerického maršála, kde byl vyslán oznámení o aukci, což potvrzuje spekulace původním autorem je. Poté, co tato zpráva zasáhla komunitu Bitcoin, cena začaly klesat ještě rychleji, než tomu bylo dříve.

Mnoho lidí na Bitcoin subreddit Předpokládá se, že toto hrozící aukce, které by skládka asi 30.000 bitcoins na trh, byla důvodem k poklesu cen těchto posledních dnech. Je pravda, že to bylo určitě zodpovědný za šílené poklesu prices- od $ 600 až $ na 550 v rámci jedné hour- ale není tam žádný způsob, jak by to mohlo mít na svědomí nedávný pohyb dolů cen Bitcoin. Jsme teprve dozvěděl o této aukci včera, cena byla klesají již několik dní před tímto oznámením, tak to prostě nesedí. To je důvod, proč se domnívám, že moje teorie, je uvedeno výše, je s největší pravděpodobností důvodem nedávného poklesu cen. I když, to je nevyhnutelné, že letos aukce bude silně stlačí ceny; rozsah tohoto poklesu bude určen podle počtu lidí zapojených do dražby, jak vysoko jejich nabídky na mincích, a co dělají s mincemi po aukce je u konce. Je možné, že jsou k dispozici pro aukci bitcoins bude možné zakoupit jako investici, protože je obtížné koupit, že mnoho bitcoins najednou, aniž by museli platit vysokou přirážku kvůli nákupům rychle tlačí cenu vzhůru. To je skvělá příležitost pro zámožné Bitcoin příznivec zachytit velké množství mincí, aby odložili pro budoucí použití.

Krátce po krátkém panice přes aukci Silk Road, cena Bitcoin vrátila do rozmezí $ 580 a zůstal v tomto rozsahu až do dnešního dne. Zdá se, že každý, kdo se dostal v důsledku misky oznámení se buď zcela opustila trh, nebo má alespoň přestal prodávat prozatím. Proto to vypadá, že cena Bitcoin zůstane relativně stabilní nebo se dokonce mírně zvýšit, dokud aukce přijde na konci června, za jinak stejných podmínek samozřejmě.

Netvrdím, stejně jako většina ostatních analytiků Bitcoin, že mé vysvětlení a předpovědi týkající nedávný pokles cen a budoucnost Bitcoin cenu jisti nebo beton. Pouze tvrdím, že moje vysvětlení jsou založeny na správných ekonomického myšlení a vytvořit logický smysl. Bez ohledu na to, domnívám se, že struktura a metodika analýzy předložené v tomto článku vyrábí mnohem více cenných informací než běh čísla a kreslení čar na grafech. Vezměte si, co chcete z této analýzy, protože nemám žádnou finanční pomoc nabídnout. I prezentovat tuto informaci jako popisnou analýzu, ze které si můžete založit své vlastní akce.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 21.-27. Září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další