Bitová cena stále hledá novou podlahu po zprávě EBA | Czech.Lamareschale.org

Bitová cena stále hledá novou podlahu po zprávě EBA

Bitová cena stále hledá novou podlahu po zprávě EBA

Evropský orgán pro bankovnictví, finanční regulační orgán v Evropské unii, vydala 46 stránek papíru vyjadřovat své stanovisko k právním postavení Bitcoinand krypto-měnu obecně. Dokument s názvem „EBA Výrok o" virtuální měny,“popisuje několik věcí, které Evropský orgán pro bankovnictví domnívá, že jsou rizika, která jednotlivci čelí při účasti v síti Bitcoin.

load...

Papír, adresované Radě EU, Evropská komise a Evropský parlament, vzal velmi varovný a negativní postoj ve svých politických doporučení pro tyto evropských státních institucí. Na jednom místě ve zprávě EBA navrhl, že finanční úřady pro evropskou vládu odradit od využívání „virtuálních měn“, což znamená kryptokrystalická měn, nejvíce populární mezi nimi být Bitcoin. Jinými slovy, EBA doporučuje, aby vládní orgány zakázaly používání Bitcoin a dalších „virtuálních měn.“ Do té doby, říká, že EBA, by měla být šetření provedeného určit, jaké typy regulační infrastruktury by měly být postaveny kolem krypto-měny měnové systémy tak, aby byly bezpečné pro evropské občany k použití. Navíc, podle Coindesk, EBA řekl různých evropských finančních institucí, ne koupit, prodat, nebo držet některý z těchto digitálních měn, dokud nový regulační infrastruktura byla zavedena.

load...

Evropský orgán pro bankovnictví zvýrazněny více než 70 rizik, které jsou ve využívání digitálních měn napříč několika různých skupin spotřebitelů a finančního zabezpečení. Ale hlavní věc, kterou EBA zdá starosti je decentralizovaný charakter krypto-měny, jako Bitcoin. Platba sítě peer-to-peer, spolu s pseudonymous platební ledger-, který zaznamenává každou platbu provedenou v síti Bitcoin, aniž by odhalil skutečné identity zúčastněných stran v s obchodem je téměř nemožné, aby vlády vystopovat lidí, kteří používají Bitcoin nebo jiné měny založené blockchain. Výsledkem je, že vlády by neměl být schopen sledovat a regulovat typy výměna se děje v těchto decentralizovaných měnových systémů. Proto je EBA doporučil, aby zcela nový subjekt regulace být realizován, prostřednictvím právních předpisů, a prosazována na všech krypto-měny:

load...

„Na základě tohoto posouzení, EBA je toho názoru, že regulační přístup k řešení těchto rizik by vyžadovalo značnou skupinu regulace, některé součásti, z nichž by bylo třeba podrobněji rozpracovat. Zejména regulační přístup by musel pokrýt požadavky pro správu a řízení několika účastníků trhu, segregaci klientských účtů, kapitálové požadavky a co je nejdůležitější, vytvoření ‚schéma řídící orgány‘ odpovědný za integritu zvláštního režimu virtuální měny a jejího klíčové komponenty, včetně jejího protokolu a transakcí účetní knihy.“

V reakci na zprávu Evropského orgánu pro bankovnictví se Bitcoin Foundation vydala prohlášení později během dne na svých oficiálních internetových stránkách. V této odpovědi, nadace uvedl, že EBA ani žít až do účelem regulačních agentur, které oni sami vyjádřený v dokumentu, který má „identifikovat rizika plynoucí z finančních operací, jejich prioritu a přijmout zmírňující opatření, v případě potřeby.“Spíše řekl Bitcoin Foundation, EBA rozhodla se učinit pokus o vyřešení problémů, které jsou zvýrazněné, ale vyzývají evropské finanční instituce, aby zákaz Bitcoin místo.

Z odpovědi nadace na zprávu EBA:

„Bohužel, to není to, co zpráva EBA dělá. Namísto toho zpráva doporučuje, aby regulační orgány EU ‚odradit úvěrové instituce, platební instituce a instituce elektronických peněz z nákupu, držení nebo prodeje VCS...‘

To není zmírňování, který by hledal výhody digitální měně, zatímco kontrolu nákladů. Tato zpráva a doprovodné tiskové zprávy, zdůrazňují zastavení integraci digitálního měny do systému finančních služeb v Evropě. Pokud by byly přijaty, že přístup, který by přišel se značnými náklady pro obyvatele Evropy, kteří by se čekat ještě déle, aby mohli využívat výhod digitálních měn jako Bitcoin.“

EBA Zpráva způsobila Krátký výprodejem, Snížení Bitcoin Cena

Coindesk informoval o zprávě EBA na ránu 4. Července 2014, a cena Bitcoin Zdálo se, že má mírně negativní reakci na zprávu. Před novinky papíru EBA udělal jeho cestu přes obec Bitcoin cena Bitcoin byl pohybuje kolem $ 640 se od své předchozí výšky, která kolísala mezi $ 650 660 $. Avšak poté, co lidé v komunitě Bitcoin si uvědomil zprávy EBA, strach z Evropské Bitcoin zákaz šíření, což vyvolalo malé výprodeji. Tato krátká doba prodeje stlačil cenu Bitcoin přibližně o 10 $ a leveledd se na $ 630. Od chvíle, kdy panika prodejní zastaven, cena Bitcoin zůstal mezi vysokými $ 620S a v polovině $ 630s (i když to může změnit v době, kdy tento článek je zveřejněn).

 Post-Silk Road dražbách stále hledá nové Bitcoin minimální cena.

Pokles $ 10 v ceně Bitcoin, způsobené EBA vyvolané strachem, není příliš významný, když vezmeme v úvahu skutečnost, že cena je stále hledá nové podlahy v důsledku dražby Silk Road. Cena Bitcoin prorazil předem stanoveného $ 600 cena zdi v den aukce Silk Road; Při oznámení, že Tim Draper vyhrál všechny 30000 z Hedvábné stezky Bitcoins vyšel, cena Bitcoin vzrostl na $ 650 stručně flirtovala s $ 660. Jakmile vzrušení o vyhlášení pominul však cena klesla na $ 640. V mém posledním rozboru, jsem uvedl, že cena bude pravděpodobně i nadále mírně klesat, dokud se našel novou podlahu. Domnívám se, že tato nová cena podlaha může být kdekoliv mezi $ 600 až $ 650. Je-li stanovena tato nová podlaha, věřím, že postupný trend růstu cen Bitcoin, která byla založena na jaře bude pokračovat, vzhledem k tomu, že žádný významný, negativní zprávy přestávky trend a nastavuje nový, klesající Bitcoin cen trajektorii.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

Procesor Bitcoin Platba BitPay denně činí 1 milion dolarů v transakcích!

Post Bitcoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Nejhorší BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 17. srpna - 24. srpna