Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná? | Czech.Lamareschale.org

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

V rámci oneof tato dvoudílná série, jsme diskutovali o pevně deflační povaha Bitcoinand přezkoumat, zda jsou nebo nejsou pricehas Bitcoin byli deflační v reálném životě. Došli jsme k závěru, že ano, Bitcoin byl skutečně deflační po celou dobu své pětileté životnosti.

load...

Nyní můžeme položit otázku: je deflační povaha Bitcoin hodnoty dobré nebo špatné pro ekonomiku Bitcoin? Tato otázka se vrátí k diskusi o tom, zda je žádoucí v průběhu inflace nebo naopak deflace. Za účelem odpovědi na tuto otázku, musíme vzít v úvahu ekonomickou opodstatněnost jak proinflační a pro-deflace argumenty.

Mezi inflationists tvrdí, že peněžní zásoba musí být v neustálém stavu mírné inflace, aby vyrovnaly přirozenou tendenci deflace (a teď se dokonce říci, že se musíme vyvarovat příliš málo inflaci stejně!). Zdůrazňují, že je třeba, aby se zabránilo inflaci kvůli strachu z „deflační spirály smrti“, které již bylo uvedeno výše. Jak bylo uvedeno výše, tato nekonečná klesající spirála deflace se děje proto, údajně, jednotlivci budou přestat konzumovat ve prospěch drží své peníze, aby bylo možné získat hodnotu. Tato úspora spouští řetězovou reakci; počáteční úspora činí hodnotu měny nahoru, který podporuje ještě větší úspory, a tak dále. V případě deflace vedlo k tomu, mohlo by to způsobit masivní vlny nezaměstnanosti kvůli všechny peníze se hromadí. Proto je řešení tohoto problému je udržovat „zdravé“ výši inflace, která je obecně věřil být ve výši 2%, aby proti deflační tendence a udržovat kupní sílu peněz stabilní.

load...

Ti, kteří tvrdí, že deflace může být skutečně zdravé pro ekonomiky těchto lidí obvykle pocházejí z rakouské ekonomické školy, tvrdí, že deflace a následný pokles cen pouze signalizuje posun jednotlivých požadavků na trhu. V období deflace, časové preference se snížil, což znamená, že více šetřit své bohatství spíše než konzumovat. Tento akt zvýšení úspor snižuje úrokové sazby, což činí investice levnější a tím posouvá produkční struktury tak, že sleduje projekty, které produkují zboží dále do budoucna, spíše než výroba zboží bezprostřednější spotřebitele. Tento způsob spoření je, jak ekonomika pokračuje; Investice je motorem, který pohání strojní výroby, který zvyšuje životní úroveň pro širokou veřejnost.

load...

Dále jen „Deflační Death Spiral“

Ale inflationists varují, že příliš mnoho úspora činí stávající podniky nerentabilní a způsobuje masové nezaměstnanosti. A tento strach by bylo ospravedlnitelné, pokud je množství ukládání inflationists se bojí bylo skutečně možné v reálném světě. Představa o „deflační spirály smrti“ činí tři klamavé předpoklady při posuzování lidskou činnost.

Za prvé, a nejvíce klamný, předpokládá statické hospodářství, nebo rovnoměrně rotující hospodářství (ERE). ERE je ryze teoretický konstrukt, ve kterém ekonomika je v dokonalé rovnováze, neexistuje konkurence a zisky rovných náklady a všechny faktory zůstávají stejná a konstantní, což znamená, že nedochází k žádné změně v ekonomice. Vše je stabilní. K tomu, aby deflace způsobit poškození starosti hlavního proudu ekonomů, tento teoretický konstrukt bude muset existovat v reálném světě; deflace trend nemůže být přerušena jakýmkoli změnám na trhu, musela by i nadále na dobu neurčitou, dokud se celá ekonomika se zhroutila. Jinými slovy, může být v ekonomice žádná nejistota. A to je prostě nemožné. Kromě toho, pokud by bylo dosaženo ERE, deflace by vůbec neměl být vůbec možné! K dispozici je v ERE žádný changewhatsoever, takže časové preference neexistují, a proto nemohou posunout tak, že poptávka po penězích je vyšší než jeho napájení. Všechno v ERE je v dokonalé rovnováze mezi sebou, včetně peněžní vztahu. Takže i v říši antistaticitu, kde pozitivistické ekonom dům všech svých empirických modelů a rovnic, vlastní argumentace je neudržitelná!

Druhá chyba v inflacionistická argument proti deflaci je to, že předpokládá, nebo alespoň naznačuje, dokonalé poznání ze strany jednotlivců, kteří se potýkají s posilující měnou. Jednotlivci, aby se do nekonečna hromadit hotovost, musí vědět, že deflační trend bude pokračovat na neomezenou dobu. Musí si uvědomit, že hodnota jejich držby hotovosti bude i nadále zvyšovat tak dlouho, jak oni držet je a zdržet se jejich konzumace. Tato situace může nastat, jednotlivci by se mohlo a pravděpodobně by se stal vědomi jejich měna rychle získávají na hodnotě. Ale tento scénář předpokládá, že časové preference jednotlivců nemůže změnit, což nás opět přivádí zpět k převzetí ERE, něco, co nikdy nemůže být dosaženo v reálném světě. Je vysoce nepravděpodobné, nemožné, a to i-for časové preference zůstávají tak nízké, a zůstat tam na neurčito, aby žádný jednotlivec nikdy utrácet své peníze. Ale kdo říká, že lidé by nikdy cení spotřebního zboží přes své peníze? Opět platí, že může dojít pouze ceteris paribus, za jinak stejných podmínek, což předpokládá realizaci nemožného dosažení statické ekonomiky, nebo ERE.

Třetím problémem s argumentem „deflační smrt spirály“ je, že lidé jsou fyziologicky a biologicky neschopný Upuštění spotřeby formy do té míry, že by se mohlo stát deflace tak závažné. Na minimum, lidé musí jíst a pít, který vyžaduje spotřebu o alespoň minimální část jejich bohatství. Takže, přinejmenším dost peněz by obíhat s cílem usnadnit pokračování lidského života. Je také bezpečné předpokládat, že lidé v moderní době by raději mít slušné oblečení na pokrytí jejich těla a pevné pouzdro, v němž mohou přebývat. Tyto věci rovněž vyžadují vynaložení peněz, pracovních sil a prostředků, což znamená, že bude vždy existovat alespoň to hodně souchotinářský aktivita působí proti nekonečné deflace.

Stručný Vyšetření inflaci a hospodářských cyklů

 

Nemožnost o „spirály smrti“ deflace je v ostrém kontrastu k velmi reálná možnost inflační spirály smrti. Tam byly několikrát v průběhu dějin, kdy téměř došlo k takové události. K hyperinflations Německa, Zimbabwe, Argentina, Venezuela a Confederate States of America je jen několik příkladů masivních záchvatům inflace, která v podstatě zničil hospodářství těchto států. I když lidé nemohou uložit do nekonečna kvůli zákonům biologie, mohou určitě strávit neomezenou dobu, pokud peníze jsou čerpány do oběhu. Inflaci, dokonce i „mírná“ inflace mainstreamová ekonomové chválí, vždy způsobily vážně poškozuje hospodářské cykly, které, i když jen příležitostně vede ke spirále smrti, definitivně exponovaných tvář destruktivní povahy inflace.

Jako centrální banky nižší úrokové sazby a stimulovat injekci likvidity do ekonomiky, výrobní struktura se mění tak, že se zaměřuje na více vzdálených způsobů výroby. Nicméně podniky, které na jaře se z této úvěrové expanze nejsou nezbytně ziskové. Ve skutečnosti, oni jsou často zcela nerentabilní a spoléhají výhradně na tento úvěr prospívat. Proto, jakmile kreditní zastaví, velká část těchto nových podniků se zřítí. Ale ne dříve, než měl čas pěstovat nebezpečně neudržitelné úrovně a zaměstnat mnoho lidí v tomto procesu. Takže, když se tyto podniky selhat, mnoho lidí jsou nuceny bez práce a jsou ponechány bez příjmů. V důsledku toho lidé již nemohou dovolit vysoké ceny, které vyplývaly z inflace, takže jejich snížila poptávka nutí ceny dolů. Centrální banky vidí tyto klesající ceny jako negativní, spíše než jednoduchý přerozdělení kapitálu, a podávat další dávku inflace na ekonomiku, a tím začíná celý cyklus znovu.

Scénář nahoře představuje velmi stručné vysvětlení hospodářských cyklů, ekonomický fenomén, který se opakuje nepřetržitě od Velké hospodářské krize, protože inflační politiky centrálních bank.

Závěr: Bitcoin Value bude přínosem z Bitcoin Cena deflace

Takže, po posouzení obou argumentů na podporu inflace a deflace a při pohledu na jejich ekonomické zdraví, můžeme zjistit, že deflace realisticky představuje žádný z hrozby, že inflationists obávají. Proto můžeme konstatovat, že Bitcoin je deflační povaha je nakonec dobré i pro dlouhodobé přetrvávání vysoké hodnoty Bitcoin. Proč? Deflace, jak jsme viděli výše, podporuje investice stimulací úsporu, ale ne kompletní, neomezenou úspory, takže ekonomika nezhroutí z této deflace. Taková investice slouží pouze k posílení finanční infrastrukturu, vybudovat kolem Bitcoin, čímž se posílí hodnotu Bitcoin.

Je pravda, že Bitcoin je stále ve velmi rané fázi, a neexistuje žádná skutečná Bitcoin orientované na peněžním trhu; Nicméně deflace stále zvyšuje hodnotu Bitcoin takže motivace k vytvoření potřebné finanční infrastruktury zůstává v platnosti. Jako požadavek na získání a využití Bitcoin jako prostředek pro výměnu zvyšuje, rozšíření nabídky Bitcoin je současně zpomaluje. To nutně znamená, že hodnota Bitcoin bude i nadále zvyšovat tak dlouho, dokud existuje značná poptávka na trhu pro digitální měny. I když tam není ztuhlá peněžního trhu obklopující systém Bitcoin právě teď, lidé jsou stále šetří své mince a těží z hodnot zhodnocení Bitcoin. Takže, když ekonomika roste, a to na peněžním trhu je nakonec stanovena, velmi solidní základ pro ekonomické investice do Bitcoin bude muset být postaven předchozího spoření.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD!

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin pozitivní, ale riskantní pro vlády

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?