Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600 | Czech.Lamareschale.org

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Vzestup Bitcoinprices pokračuje silný. Někdy během dopoledne 30. Května 2014, cena Bitcoin zlomil $ 600 dollarsafter několikadenní stagnaci mezi $ 565 a 570 $. Je možné, že tento skok v cenách je vzhledem k nedávným oznámením, že Dish Network bude přijímat Bitcoin jako platbu za své služby. Nicméně, zatímco tento významný oznámení pravděpodobně je odpovědný za rychlé, $ 30 skok v cenách, se zdá, že tento nárůst je prostě pokračování vzestupného trendu založena minulý týden v důsledku stabilního inovace a konstantní proud pozitivních oznámení v Bitcoin společenství.

load...

Nedávné „Analýzy“, která je uvedena na Konec Bitcoin zvýšení cen

Začátkem týdne, několik zpráv byli propuštěni tvrdí, že vzestupný trend v cenách Bitcoin skončil, ukázal na několik dní neaktivity a mírné poklesy cen. Lepení na typické Bitcoin „analýza“ klišé, zprávy vzal těch pár dní nevýrazné obchodování a prohlásil, že „bublina“ byl u konce a že, soudě podle analýzy současných trendů, můžeme očekávat, že se vrátíte na $ 430- $ 450 cenovým která vznikla v průběhu dubna. Tyto chybné analýzy jen upozornit na nevyhovující, a obecně ignorovány, pravdu, která vede trend analýzy založené čistě na empirických dat a matematických rovnic nikdy nemůže být legitimně přesné. Někdy tito analytici mít štěstí a jejich empirické předpovědi se shodují s realitou. Nicméně, opravdu přesné, autoritativní předpovědi o budoucnosti jakémkoli trhu je nemožné. Trhy jsou nutně nejistá, a proto jakákoliv predikce o budoucnosti trhu je spekulativní a bude v žádném případě 100% jistý. Takže při pohledu na data z posledních dnů a tvrdí, že cena breakout Bitcoin je více než bolestně chybné. Je to dokonalý příklad toho, jak analytici, kteří věří, že mohou využívat statistické rovnice a produkovat apoditic predikci budoucích trendů bude vždy skončit do rozpaků sami tím, že se divoce nepřesné předpovědi, například tvrdí, že trh je vzhledem k nápravě na základě tří dny pomalé obchodování.

load...

Kauzalita

Tito analytici nepřijmou fakt kauzality v úvahu při přípravě těchto trendové čáry a nereálně jejich rozšíření i do budoucna. Kauzalita je konkrétní skutečností lidského jednání, a tudíž žádnou hospodářskou činnost. Vše se děje z nějakého důvodu; Lidé se domnívají, že tím, že zaměstná akci, kterou může produkovat požadovaný výsledek. Že realizace akce je jádrem příčinnosti a realita lidského jednání je kauzalita nevyhnutelné. Kdyby jen tyto „analytici“ vzal příčinnost v úvahu, důvodem pro pomalé obchodování a následné stagnaci cen na začátku týdne by bylo jasné. Je dobře známým faktem, v obchodním světě, který Memorial Day víkendu znamená neoficiální začátek léta, a že následující týden je obecně pomalý týden na trzích. Tento jednoduchý příčinný vztah mezi lidskou touhou po trávení volného času a ve státní svátek je zřejmé, že obchod v každém trhu bude pomalé bezprostředně před nebo po hlavní dovolenou. Ignorovat věci jako lidské činnosti a příčinné souvislosti je ignorovat základy ekonomické vědy. Rovnic a regrese a bezpočet matematických modelů může produkovat řadu závěrů, které mohou být opakovaně znovu do rovnoměrně rotující ekonomiky, ale to neznamená, že závěry z těchto modelů bude provádět žádnou významnou váhu v reálném světě. Prostě být positivist nedělá něco vědecký. Vědecká metodologie musí být relevantní pro životní prostředí, který je studován. Nemůžete studovat ekonomii, aniž by studovat lidskou činnost, stejně jako, jak nemůžete studovat oceán, aniž by při pohledu na vodě. Bitcoin komunita, a věda o ekonomii obecně, může sbírat velké množství nahlédnutí na trhu tím, že přijímá pravdu o příčinné souvislosti a lidského jednání

load...

Proto ceny rostou

Jak již bylo zmíněno výše, náhlý skok v ceně Bitcoin od $ 570 do $ 600 lze pravděpodobně přičíst Dish Network oznámení. Nicméně, toto $ 30 Zvyš by neměla být považována za cenu breakout nezávislý na zřízení minulého týdne vzestupný trend. I když tento jediný nárůst cen Bitcoin mohou pocházet od Dish oznámení obecný vzestupný trend vychází z řady oznámení a inovací v komunitě Bitcoin. Většina z nich pochází inovace v platební struktury Bitcoin. Coinbase nedávno oznámil, že mají v plánu se stane „MasterCard“ z Bitcoin a Xapo, poskytovatelem peněženky, představila vydání jejich Bitcoin debetní cardthat umožní lidem platit za věci s bitcoins v obchodech, které nemají ani akceptovat Bitcoin. Xapo karta může být použit v obchodech, které nepřijímají Bitcoin, protože působí na stávající infrastruktuře MasterCard; ano, to Bitcoin debetní karta může být použita kdekoli, která přijímá MasterCard. Tento vývoj je jen pár v moři nových inovací v komunitě Bitcoin. S neustálým rozvojem v oblasti technologií Bitcoin, to není překvapením vidět vzestupný trend cen Bitcoin. Pokud tyto inovace i nadále válí v létě, můžeme očekávat, že tento vzestupný trend pokračovat; Všechny věci jsou stejné, samozřejmě.

Ale pamatujte: stále existují rané Bitcoin investoři, kteří sedí na hromady bitcoins v někde kolem 50% ztrátu v důsledku cenové srážky na konci roku 2013. V ceně může velmi dobře se zvednou nad $ 1000 znovu, ale to bude určitě stimulovat rané investory hodit držbu Bitcoin konečně vydělat na svých investic a aby se zabránilo další Bitcoin na horské dráze jízda. Pokud k tomu dojde, budeme svědky další prudký pokles cen a návrat k cenové podlahu. Jak hluboko se, že minimální cena bude? To není možné určit s jistotou, že bude nutně záviset na rozsahu prodat off.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Proč odborníci Bitcoinové se nebojí útoku 51%

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?