Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC | Czech.Lamareschale.org

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC

BitcoinPrice analýza je rostoucí praxí v komunitě Bitcoin. Cena analýzy obecně je praxe zkoumání změn na trzích a jejich širších dopadů na hodnotu určitého aktiva; zabýváme se provádí rozbor na cenu Bitcoin, samozřejmě. Je-li správně provedena analýza cena může být velmi cenným ekonomickým nástrojem nejen pro komunitu Bitcoin, ale kryptoměna obecně. Při správné analýzy Bitcoin cen, můžeme zjistit, proč ceny rostou nebo klesají, jaký je rozsah zvýšení nebo snížení cen bude, zda těžba Bitcoin stojí ITAT této doby, a můžeme poskytnout cenné informace, které uživatelé Bitcoin mohou brát hlediskem při provádění Bitcoin investiční rozhodnutí.

load...

Nicméně převládající téma v ceně analýzy komunitě Bitcoin je jedním z pozitivismu a to, co se nazývá „technická analýza“. Tento typ analýzy využívá nejrůznější empirických modelů, které analytici trend používají na akciových trzích. Běhají dat přes rovnic a rozšířit trendové čáry daleko do budoucnosti na základě výsledků svých empirických testů. A jejich závěry jsou do značné míry vždy špatné. To mě opravdu udivuje, jak lidé, kteří provádějí tento druh analýzy cen může být špatně pokaždé dělají predikce, a dělají předpovědi velmi často aniž by se odradit. Znovu a znovu v reálném světových trzích prokázat jejich positivist, Neo-Keynesian metodika špatně, ale budou pokračovat s těmi nepravými „analýzy“, aniž by dělali něco jinak.

load...

Proč Správné Bitcoin Cena Analysis je důležité

Začal jsem vedení Bitcoin cenovou analýzu pomocí rakouské methodologyof ekonomickou analýzu poté, co jsem napsal článek OP-ED, který mluvil o zavádějícím metodice nejvíce Bitcoin „analytici“ použití. Co se opravdu mě inspiroval začít provádět analýzy v rakouské tradice byla jedna analýza trendů, a to zejména, že jsem si přečetl na tiskové stránkách Bitcoin. Tento konkrétní autor izolován tři dny Bitcoin exchangeactivity, ignoroval všechny ostatní údaje, nakreslil libovolný trendovou čáru, a oznámil svým čtenářům, že cena Bitcoin crashwas v plném proudu, a že bychom mohli očekávat, že dno ven na 400 $. Doporučil, aby jeho čtenáři prodat vše, co má a koupí zpět za $ 400 cenovým sklízet značné zisky. V dolní části jeho článku měl disclaimer; Tento autor byl těžce investoval do Bitcoin. Takže nebylo divu, proč on přijal takové nedbalý metodiku, a používal to, aby prakticky prosit své čtenáře prodat všechno, co měli! Chtěl cena klesne na 400 $, aby mohl profitovat z arbitráže.

load...

Že konkrétní instance je to, co mě inspirovalo k napsání tohoto úvodníku. Ve svém článku jsem vysvětlil, proč tyto pozitivistické ekonomické doktríny byly bezcenné pro analýzu Bitcoin cen a ekonomiky obecně. Poté, co jsem nastínil největší nedostatky přítomné v nejpopulárnější metody analýzy a predikce budoucího vývoje cen a trajektorií Bitcoin cen, nabídl jsem predikci svůj vlastní, který byl formulován s použitím rakouskou ekonomickou metodiku. A to skončilo být mimořádně přesná předpověď. Pak jsem se rozhodl poskytovat kvalitní, přesné Bitcoin priceanalyses a pevné předpovědi o tom, kde se cena Bitcoin mířil. Byl jsem pravidelně dělá analýzu cen za téměř měsíc nyní, a všichni mí konkrétní předpovědi byly velmi přesný; míra úspěšnosti a správnosti mých analýz nebyla obsažena v žádné jiné, pozitivistické Bitcoin cena analýzy, kterou jsem kdy viděl.

Vzhledem k tomu, jsem zažil velkou míru úspěchu v mých analýz a prognóz, myslel jsem, že by to byl dobrý nápad postavit návod, jak vedu Bitcoin analýzy cen v rakouské tradici. Je to opravdu velmi jednoduchý proces, a jak ukázaly mé články, to produkuje mnohem více užitečných informací než nesčetné množství „technický“ analyzuje že použití statistických modelů arogantně pojmenované ukazatele trhu a empiricky vytvořené trendové čáry, které malovat velmi nepřesné prognózy budoucnost ceně Bitcoin. Níže najdete obecný přehled o tom, jaké druhy informací, můžete očekávat, že učit se v této vícedílné vedení na vedení cenovou analýzu Bitcoin v rakouské tradici.

Bitcoin Cena Analýza: Outline

Každá část příručky se zaměří na jeden konkrétní aspekt pomocí rakouské ekonomie zkoumat Bitcoin priceand určit, kde to bude s největší pravděpodobností pokračovat v blízké budoucnosti:

Část 1: Rakouský Metodologie a její význam v oboru ekonomie, které se konkrétně týká Bitcoin Price.

Tato první část se bude vztahovat na rakouský přístup ke studiu ekonomie. V tomto článku se budeme zkoumat rozdíly mezi praxeological (rakouské) a pozitivistické (keynesiánské) přístupy k ekonomii a proč podniká praxeological výnosy přiblížení mnohem spolehlivější informace než to druhé.

Část 2: Jak identifikovat trendy a jaké druhy Bitcoin Cena měnící News byste měli hledat

Druhý díl v této sérii bude vysvětlovat, jak identifikovat trendy a když jsou rozbité, jsou rozdíly v jednotlivých druzích trendů, cenových podlahy a jaké druhy zpráv ovlivní Bitcoin je cena a jak. Podíváme se také na důvod, proč všechny matoucí, časově náročné empirické modely jsou positivists používají, jsou zbytečné a dokonce škodlivé pro analytického procesu.

Část 3: Zachování Profesionalita a dirigování Čestný Bitcoin Cenová analýza

Třetí a poslední díl této série se bude ustupovat od ekonomiky a bude místo toho diskutovat o důležitosti zachování profesionality a poctivost při provádění analýzy cenového Bitcoin, které budou představeny veřejnosti. Měli bychom se neměli pokoušet přesvědčit své kolegy členy komunity jednat takovým způsobem, který bude těžit sami. Měli bychom našim analýzy v souladu s metodami, které budou vysvětleny v prvních dvou částech a prezentují je jako nezpracovaná data pro jednotlivce interpretovat však chtějí. Nejsme za úkol řídit budoucí lidskou činnost, ale spíše interpretovat minulé akci tak, že jednotlivci mohou dělat jejich vlastní budoucí rozhodnutí.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange Rate Chart a Graf předpovědi obtížnosti

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám