Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp! | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp!

Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp!

Se vším, co v poslední době děje v Bitcoinworld, a to zejména v Číně, to je snadné přehlédnout pokrok, který je vyroben, a pozitivní vývoj, které se uvolňují. Avšak dvě nedávné události nemohou být ignorovány.

load...

Yelp Identifikuje Bitcoin Převzetí podniky

Yelp, nejaktivnější a největší, online obchod pro vyhledávače a přezkoumávání webové stránky, teď označuje podniky, které přijímají Bitcoin. To je obrovská výhoda pro tyto podniky, jak přijímat Bitcoin již bylo spojeno s výrazně zvýšily tržby, a dokonce i větší marže. Uživatelé Bitcoin nyní budou mít možnost snadno třídit pomocí místních podniků, které bude přijímat své mince, a to pomůže ukázat světu skutečnou sílu Bitcoin. Pokud ostatní uživatelé Bitcoin jsou stejně jako já, a já vím, že mnoho z nich, budou záměrně vybírala Bitcoin přijetí podniky v dané oblasti podpory.

load...

Tento krok by Yelp pravděpodobně zvýší uživatelské základny samotné Yelp, stejně jako jednotlivci v Bitcoin společenství, které předtím neměli žádný důvod k použití jejich služeb se nyní staly zájem. Potom se všechny tyto body spojí, tu výhodu, že Bitcoin nabízí podnikům se blíží k bodu herním měnící konkurenční výhodu. Omezením ztrátu zisku v důsledku zúčtování a zpracování plateb poplatků, podniky, které působí v odvětvích založených na vysokou hlasitost, ale velmi malé ziskové marže, může získat schopnost snižovat ceny až k bodu, který by mohl způsobit ztráty pro závodníky, které nejsou přijímání Bitcoin. Jakmile to začne, měl by signalizovat expanzi přijetí Bitcoin takovou rychlostí, za cokoliv nezažili.

load...

Bloomberg pokrývá Bitcoin

Dne 30. Dubna, Bloomberg oznámil, že „Profesionální služby Bloomberg“ bude nyní obsahovat Bitcoin údaje a grafy tvorby cen, což je skvělé pro obchodníky dne, a zároveň nabízí možnost sledovat nejnovější zprávy a příspěvky sociálních médií. Přestože Bloomberg uvedla, že je „ne souhlasit nebo zaručující Bitcoin,“ je to stále obrovská hlasování o důvěře v myšlence digitální měny. Bloomberg je neuvěřitelně důležitý aspekt finanční a obchodování, svět. Tento krok je efektivně s tím, že dostatečně velký podíl své uživatelské základny, která zahrnuje téměř každý investor, makléř, profesionální ve finančním odvětví, a většina ze světa podnikání jako celek, má zájem o Bitcoin, a bylo by jako by to integrována do služeb společnosti Bloomberg.

Oprávněnost tohoto přináší Bitcoin nelze vyjádřit slovy. Neuvěřitelné množství investorů byli na plot o Bitcoin za velmi dlouhou dobu, a Bloomberg může velmi dobře být tlak potřebuje, aby tyto osoby na trh, společně s obrovskou injekci finančních prostředků pro rozšíření na trhu. Bloomberg přijetí může mít také pozitivní vliv na volené představitele, regulátory a další vládní zaměstnance, které mohou ovlivnit pravidla je zavést do týkající se regulace digitálních měn. Následky tohoto kroku nemusí být na první pohled zřejmé, ale je třeba pečlivě sledovat dlouhodobý dopad na obraz Bitcoin.

Co je Next pro Bitcoin?

Po těchto dvou oznámení v tak krátkém časovém období, je zde velká šance, že můžeme vidět více velkých společností skákání na palubě brzy. Za jak dlouho je neznámý, ale já zaručit, že mnoho podnikatelů Andor manažeři, v současné době pracuje se na matematiku, a bude brzy vidět, že potenciální zisky z přijetí Bitcoin, jsou tak neuvěřitelné, že to nemůže být ignorována.

Související zprávy


Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

6 restaurací, které přijímají Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 7.-13. Září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600