Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Bitcoin Mininghas bylo riskantní od vzniku SHA-256ASICs. Pokud jste Bitcoin horník, pak pokud jste jeden z těch šťastných lidí, kteří obdrží šarže 1 nebo šarže 2 Avalon ASIC, nebo jste si vybrali tu správnou společnost pro každou novou generaci čipů, pak je nepravděpodobné, že jste měli pozitivní ROI tak daleko. To by však mělo změnit v blízké budoucnosti.

load...

Co bude dělat Bitcoin Mining výnosnější?

Nejnovější generace BitcoinMining ASIC bude pravděpodobně brzy k dispozici, využívající architekturu state-of-the-art 20 nm. Jakmile jsou k dispozici, a větší tyto stroje a větší počet 28 nm stroje jsou prodávány, bude pravděpodobně pro velký skok v těžební technologie Bitcoin se stane v blízké budoucnosti. Dokonce i horní konec CPU výrobní podniky, Intel a AMD, jsou stále využívají technologii 28 nm ve svých obchodních procesorů, s 22 nm ve výrobě. Zatímco technologie k vytvoření 14 nm čipy byla vyvinuta, tito jsou ještě ve fázi prototypu.

load...

Takže, když se podíváte zpět v čase do pre-ASIC éry, můžete vidět, že těžba Bitcoin potíž byla na velmi odlišnou trajektorii. To stoupal a klesal s Bitcoin je cena, protože všichni měli snadný přístup ke stejné technologii pro těžbu. Věřím, že to začne opakovat, protože ASIC snazší a jednodušší získat.

Ale 28 nm Bitcoin Důlní stroje jsou příliš drahé!

 

Ano, v okamžiku, kdy náklady na 28 nm Bitcoin důlních strojů, nebo „již brzy“ 20 nm horníků, je poměrně vysoká. Je-li ROI vypočtena podle rychlosti, při níž byla obtížnost zvyšující se, zdá se, že tyto stroje nebudou poskytovat pozitivní návratnost investic, nebo bude trvat velmi dlouho, než platit za sebe. Nicméně, tento typ Bitcoin difficultyanalysis je chybné.

load...

Nedávné skoky v obtížích lze přičíst k válce ASIC, která byla děje, kde se závodní různé společnosti ke zlepšení jejich technologie, a být první, kdo ji nabízet svým zákazníkům. První komerční Bitcoin důlní ASIC, Avalon 1, byl propuštěn na začátku roku 2013 a používá technologii 110 nm. Od té doby tam byly skoky od 110 nm do 45-55 nm, na 32-40 nm, 28 nm, a teď, možná až 20 nm. Tyto skoky jsou povoleny pro stále se zvyšující účinnost a vyšší množství zatřiďování výkon v jediném stroji.

Nyní, že tyto Bitcoin důlní ASIC se blíží state-of-the-art (alespoň pokud jde o základní architektuře čipu), skoky v obtížích by měla začít zpomalovat. Jako další firmy začínají vyrábět 28 nM nebo lepší Bitcoin těžebních strojů a aktuální vůdce v průmyslu rozjet výroba, cena za každý stroj bude výrazně klesat. Zpomalující obtížnost v kombinaci s nižšími cenami povede k možnosti velmi pozitivní návratnost investic, a to zejména v oblastech, kde je levná, nebo v chladném podnebí, kde je možné použít buď tepla produkovaného stroji v produktivním způsobem (jako konstantní prostor elektřina topné těleso), nebo pomocí přirozeně studeného vzduchu pro chlazení stroje, což umožňuje vyšší, než je průměr přetaktování.

Takže bych měl koupit Bitcoin Mining ASIC teď ?!

Já bych navrhnout, včetně z Bitcoin mining ASIC právě teď, pokud se marně za zvýhodněnou cenu. Nicméně, dávat pozor na cenu, a na tiskových zpráv od výrobců Bitcoin mining strojů. Myslím, že nejlepší čas k nákupu bude v příštích několika měsíců, ale nemohu přesně říci, kdy.

Osobně jsem vlastnil jen dvě důlní Bitcoin ASIC a dvě Scryptmining ASIC, a já si jist na své investice celkově. Nicméně, jeden z těžebních ASIC Bitcoin byl dávku dva Avalon ASIC, které jsem měl, když méně než 1000 ASIC byly v držení spotřebitelů, a to ROI stačilo pozitivní zcela zastínit celkové ztráty na mé další Bitcoin horníka. Ten druhý horník, trochu singl z BFL, byl organizován ve stejné době jako Avalon, ale přišel 6 měsíců nebo tak později, a bohužel zemřel po 3 dnech. Můj Avalon ve skutečnosti je stále funkční, ale to je příliš horká ospravedlnit 80 GHS @ 600 Wattů právě teď.

Po tomto bodě, jsem běžel čísla na nové Bitcoin horníků se vyrábí, a nemůže odůvodnit včetně žádného z nich, právě z důvodů uvedených výše. Všichni byli předražené a předurčen k zastarala krátce poté, nebo dokonce dříve, byly dopraveny. Jsem rád, že nezůstane v případě mnohem déle, a těšíme se na dostat se zpátky do těžby Bitcoin tento fallwinter.

Nebudu se dostat do velkých podrobností o Scrypt ASIC mimo skutečnost, že dvě Vlastním jsou GAWMiner Furies, a já v podstatě koupil je, protože oni byli malé a produkoval málo tepla. Jsou zatřiďování pryč, jak toto píšu, ale jsou příliš nízké napájen dělat hodně. Pokud si chcete přečíst více aktuální průvodci s informacemi o tom, jak zjistit Bitcoin mining ziskovosti v roce 2015, check out „Je Bitcoin Mining stojí za to?“

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

Post Bitcoin

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - Co to jsou, jak používat tabulky BTC

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další