Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví | Czech.Lamareschale.org

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Nedávný úspěch Ghash.io, největší Bitcoinmining bazénu, při dosahování 51% hashovací sílu vyvolal obrovskou emocionální odezvu od komunity Bitcoin. Bylo vyrobeno krátký výprodej, který hrál podružnou roli v nedávném fallin The Price Bitcoin. Proto byl Bitcoin komunita, takže strach z tohoto vývoje? Báli 51% útokem. Vzhledem k tomu, Ghash.ioattained 51% zatřiďování sílu útočník, nebo osoba, na vnitřní straně, by mohli získat kontrolu nad těžební bazénu, a používal to zatřiďování pravomoc vykonávat dvojí útraty. Mnoho lidí se bojí o této možnosti s tím, že pouhá potenciál pro to, aby se stalo, označí fatální chybu v Bitcoin.

load...

Důsledky 51% útoku na Bitcoin Cena

Je-li 51% attackhappened, říkají, pak je cena Bitcoin by bouchnout do země, všechny podniky by se vzdát své úsilí na přijetí Bitcoin a měna by byla účinně mrtvá. Navíc, tito lidé tvrdí, že Bitcoin mining bazén centralizace ničí trustless povahu Bitcoin. Je-li důlní bazén Bitcoin získává 51% hash sílu, všichni budou muset věřit, že bazén bude schvalovat všechny transakce bez rozdílu. Nyní, to není zdaleka jisté, zda se 51% útok by ve skutečnosti produkují tyto druhy efektů. Bez ohledu na to, strach produkoval velmi reálné dopady na cenu Bitcoin a v srdcích a myslích komunity Bitcoin.

load...

Mnoho lidí odvážně tvrdil, že se tento problém s těžbou Bitcoin označil selhání volného trhu; pokud lidé jednají ve svém vlastním zájmu, pak se ekonomika bude nevyhnutelně selžou a každý bude špatná. Tato tvrzení nemohlo být dál od pravdy. Ve skutečnosti se trh řešení problému s těžební Bitcoin bazénu centralizace a nikdo ji ani realizuje. Úsilí vztáhl komunitou přijít s řešením dokázat, že Bitcoin zůstává trustless, a že zvítězí na trhu.

Realita trhu Bitcoin

Základní koncept, že ti, kteří se obávají Bitcoin ztrácí trustless, decentralizovaný charakter nedokážou pochopit, je fakt, že volný trh je sám o sobě trustless. Dobrovolné transakce v peněžním ekonomiky nevyžadují důvěry mezi zúčastněnými stranami v oblasti obchodu. Herci, kteří dělají nechutné nebo neefektivní volby, a podnikatelé, kteří produkují nevyhovující výrobky jsou potrestán na trhu tím, že spotřebitelé zastavit posílání peněz na ty lidi. Trh nepotřebuje důvěru za účelem provozování, jednotlivec nemá ani poznat jinou osobu, aby mírumilovně obchodovat s nimi. To samé platí pro těžbu Bitcoin.

load...

Neexistuje žádná důvěra zapojeny důlní bazén Bitcoin dosáhne 51% hashovací moc, protože na trhu okamžitě reaguje a pohybuje se odstranit tuto moc od zarostlé Bitcoin těžební bazénu. Důlní komunita Bitcoin bude pravděpodobně nikdy dosáhnout stavu, kdy uživatelé Bitcoin muset věřit důlní bazén Bitcoin se shovívavě dominovat na trhu. Když jsme viděli Ghash.io začíná se blížit 51% hash sílu, komunita okamžitě přijala opatření. Horníci vlevo Ghash.io a šel do dalších bazénů a jednotlivci vyhodil své staré, zastaralé Bitcoin těžebních plošin a ukázal jim na konkurenčním Bitcoin těžebních bazénů za účelem odstranění hash energii z Ghash.io. Lidé odsuzovat Bitcoin jako selhání kvůli tomuto Ghash.io debakl, když tvrdí, že opatření v zájmu o sledování vlastního zájmu vede ke konečnému zničení trhu, dokázali, že jsou špatně ve svých samotných akcích. Zaměstnávat všechny dostupné odstranit hash energie z Ghash.io prostředky, tito lidé byli velice jednající ve svém vlastním úrokem a z nedůvěry k zvýšeně centralizovanému Bitcoin těžební bazénu. Zachování decentralizované Bitcoin trhu bylo v jejich vlastním zájmu, tak jednal zachovat tento decentralizovaný peněžní systém.

Volném trhu řešení pro Bitcoin hornictví Centralizace

Tak, jak by se tyto pesimisté tvrdit, že samotná existence tohoto problému v těžebním komunitě Bitcoin je způsobena horníků, které jednají ve svém vlastním zájmu, aniž by si uvědomili nesmyslnost a self-rozpor ve svých výroků? V aktivně sleduje jejich vlastní zájmy, vyděšení členové komunity Bitcoin pracovali na vytvoření dočasné řešení tohoto problému těžební Bitcoin a zachovat býčí trend cen Bitcoin. Kromě toho, ti samí lidé správně naznačil, že kroky potřebné k brát budovat trvalé řešení tohoto problému s těžbou Bitcoin. Téměř okamžitě začali lidé reklamy a podpořit horníky používat p2pool, decentralizovaný Bitcoin mining bazén, kde je hash moc těžební bazénu nebyly uváděny v kontrole ústředního orgánu nebo subjektu. Také komunita začala teoretizování způsoby, kterými Bitcoin Jádro může být aktualizovány a upraveny tak, aby opravit těžební problém Bitcoin. Přesto trh selhal, sobeckost zničil Bitcoin navždy!

Tvrdí, že selhání jednoho projektu na volném trhu ukazuje, že selhání volného trhu jako celku jsou podvržené v nejlepším případě. Skutečnost, že lidé dělat tyto nároky jsou v současné době věnují dlouhodobé řešení pro těžební centralizace problému Bitcoin je potvrzením účinnosti volného trhu. Oni si neuvědomují, že trhy sahá daleko za peněžní aspekt a skutečných operací blockchain technologie. Z tohoto důvodu, oni vidí problém vzniká ve finančních či technických oblastech komunity Bitcoin a považují to za selhání trhu jako celku. Ve skutečnosti všechno lidské jednání představuje parametry trhu. Každé opatření k řešení problémů a zabránit katastrofám, analyzovat návrhy řešení těchto problémů, a to i se přátelit a pouto s komunitou tvoří trh. Komunikace mezi jednotlivci je stejně velká část ekonomického transakci jako nákup a prodej.

Neustálé snahy komunity Bitcoin expandovat přijetí kryptografické-měny, anebo, jak vyřešit problém s technologií samotnou, je závislá na trhu, stejně jako kolísání cen Bitcoin je funkce trhu. Spíše než bědovat nad selhání trhu, lidé, kteří se bojí Ghash.io udělá lépe slavit úspěch na trhu, protože všichni byli schopni navzájem spolupracovat zahájit výrobu řešení tohoto problému těžební Bitcoin. Volný trh nezaručuje, ani slibovat, dokonalost a bezchybné tekutost, ale jen zaručuje nerušený problém proces a dobrovolné spolupráce řešit. To je přesně to, co jsme viděli děje v nedávné Ghash.io debaklu; výkonné řešení problémů a sociální spolupráce. Problém je, samozřejmě, zdaleka není zcela vyřešen, ale Bitcoin obec vybudovala velmi silnou počáteční bod, ze kterého se mohou dále rozvíjet jejich řešení. Tento výchozí bod, a všechny brilantní řešení, které jsou vázány na jaře z něj, jsou to všechno díky jednotlivců působících na volném trhu... A samozřejmě díky Ghash.io.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Alternativy Google Adsense pro Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

Bitcoin oficiálně legální v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podepsal AB129!

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?