Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Mezi mnoha inovací Bitcoinoffers, jeden z jeho nejdůležitějších aspektů je, že je možné získat prostřednictvím vyhledávání. Tím, že kombinuje mnoho technologií, Satoshi Nakamoto, pod pseudonymem tvůrce digitálního měna přinesla něco jedinečného k novému věku ekonomiky. Digitální měna, která může být vytěženo ve stabilním, deflační sazby za pomoci výpočetních strojů, tento způsob účinně bojuje s hyperinflací.

load...

V tomto průvodci budeme procházet, jak je možné získat mince přes Bitcoin Miningand také, jak to udělat se ziskem.

Jak Bitcoin důlní díla

Jak je patrno z Bitcoin wiki

Miningis proces přidávání transakční záznamy k veřejnému knihy Bitcoin v minulých transakcí. Tato kniha o minulých transakcí se nazývá blockchainas to je řetězec bloků.

Jednoduše řečeno, horníci přispívat jejich výpočetní výkon do sítě. Tímto způsobem pomáhají ověřit transakcí a registraci do blokového řetězce, veřejné knihy každý Bitcoin transakce kdy je zaznamenán. O každých 10 minut blok zjištěných horníků a každý horník je odměněn v závislosti na tom, kolik hashrate on přispívá k síti.

load...

History of Mining Bitcoins

V počátcích Bitcoin existence, Satoshi, sám byl jedním z mála horníků. To bylo mnohem jednodušší tehdy opravdu málo lidí bylo hornictví, a to bylo většinou provádí pomocí CPU. Nebude to trvat dlouho, aby si vývojáři začít vytvářet GPU horníků. Dokonce i v prvních dnech Bitcoin Mining můžeme vidět Satoshi sám diskutovat těžbu GPU. Zdá se, že GPU mohla provádět výpočty proces Bitcoin Mining vyžaduje mnohem rychlejší než jakýkoli procesor, takže později na předstihl většinu hashrate sítě. V roce 2010 jako první Bitcoin Mining bazénu, byl uveden do života. Bazén je místo, kde horníci spojit své těžební výkon objevit bloky rychleji. Blok Odměnou je pak rozdělen mezi všechny horníky, které přispívají do fondu podle jejich hodnoty hash, které byly předloženy.

load...

Současný stav Bitcoin Mining: ASIC a více

Od té doby, výtěžek Bitcoin je nyní stále více konkurenceschopnější než kdy jindy. Po raketový vzestup o Bitcoin je cena v roce 2013 a viděl, kolik mnoho z časných adoptivních rodičů se o ni, mnozí začali s ohledem na Bitcoin Mining jako investici. Společnosti začaly budovat a prodávat ASIC čipů, který se specializuje na řešení SHA-256algorithm (šifrovací hash funkce Bitcoin používá). Hashrate Dobývací síte byla v neustálém vzestupu. Důlní síť Bitcoin stala nejmocnější výpočetní networkto vůbec existují, a dokonce až do dnešního dne ASIC výrobci jsou stále soutěžit o vytvoření silnější stroje pro těžbu Bitcoin.

ASIC nyní drží téměř celý podíl na celkové hashrate, výtěžek s GPU je nyní považováno za zbytečné, protože soutěžit s ASIC, které se specializují na těžbu Bitcoin pomocí počítačových grafických karet je nemožné. V poslední době se Bitcoin cloud mining je také stává trendem. Těžba Cloud je, když lidé pronajmout těžební zařízení na těžbu za ně, kteří chtějí dosáhnout zisku tímto způsobem. I přesto, že těžba cloud nevyžaduje mnoho technických znalostí, a je způsob, jak těžit Bitcoin s menším úsilím, není to považováno za nejvýhodnější řešení. Tato příručka, bude se zaměřením na těžební hardwaru.

Bitcoin Mining and You

Od této chvíle můžete být zvědaví, velký, ale jak se dostanu do dolu Bitcoin sám? No, první věc, kterou budete chtít udělat, je vidět, jak moc (a to i v případě) těžba Bitcoin může být ziskový pro vás. Ziskovost a lámání dokonce je klíčový, pokud jde o těžbu Bitcoin. Zda Bitcoin mining je worthwhilefor vy, nebo ne, závisí na mnoha faktorech. Ty by nechtěl utrácet peníze koupit stroj, který by vás platit více za elektřinu, než to, co dělá v bitcoins za den. To záleží na tom, kolik jste ochotni investovat do nákupu důlní stroj, ale také na specifikace stroje. Oni klíčové prvky byste měli být při pohledu na cenu vedle stroje jsou to hashrate a spotřebu energie. Hashrate se obvykle měří v Tera hash za sekundu (Th / S), kde jedna Tera hash je tisíc Giga hash (GH / s). Další složkou je třeba podívat se na příkon počítači samozřejmě. Máme užitečným toolto výpočet stroje ziskovosti, jakož i obtížnost.

Poslední velmi důležitá věc, kterou je třeba vzít v úvahu, pokud jde o výpočet jak výnosné horník může být, je obtížnost sítě. Důlní síť Bitcoin upraví podle toho, kolik energie hashování používá k důlních bitcoins. Takže pokud začnou těžit více horníků, obtížnost zvyšuje. A to ještě je na neustálém vzestupu. Takže přičemž toto v úvahu, co musíte pochopit je, že pokud si udržet těžbu se stabilním transformační energie, ale celkový hashrate síť je se zvyšuje, po each14 den obtížnosti re-cíl odměny budete dostat za každý blok váš bazén najde vůle být o něco menší.

Takže teď víte, jak Bitcoin důlních děl a zároveň, jak vypočítat ziskovost Bitcoin horníka. Vezmeme-li v úvahu, že ziskovost je klíčovou součástí těžby Bitcoin, mělo by nyní měly být pro vás jednodušší zjistit, jak výnosné horník je. Ale nespěchejte a začít hledat pro těžbu hardware ještě, zde je několik věcí, které byste se měli vyhnout, když se dívá na nákup horníka.

Předobjednávky: Mnoho hororové příběhy se objevily od pre-objednávání těžební hardwaru. I přesto, že člověk může těžit z podstupování rizik, pokud jde o výtěžek Bitcoin, měli byste mít ty hrůzostrašné příběhy v mysli a zkusit hrát na jistotu. Jedním z nejrozšířenějších příběhů je failureof známý výrobce Bitcoin ASIC, Butterfly Labs, dodat objednané horníky včas. O několik měsíců později po slíbených dodacích termínů, kdy oni byli konečně připraveni dodat, že těžební stroje byly k ničemu, vzhledem k masivnímu nárůstu obtížnosti. Takže pokud máte co do činění s firmou, která se ukázala být důvěryhodní v minulosti, měli byste nikdy vzít na sebe riziko pre-objednávání hardware, který je tvůrci nikdy podaří splnit slíbené doby. A to nás přivádí k další věc, kterou by se měli vyhnout, pokud hledáte ke koupi Bitcoin horníka.

Podvodníci: Vždy byste měli zkontrolovat pověst firmy před zakoupením hardwaru z nich, a to by nemělo být těžké. Většina ASIC výrobní / dále prodávají firmy se snaží udržet pozitivní image a komunikovat s komunitou Bitcoin prostřednictvím fóra a komunity. Kontrola pověst firmy by mělo být tak jednoduché, jak hledat to jméno v bitcointalk nebo / r / bitcoinand / r / bitcoinminingThis způsobem můžete snadno zkontrolovat pověst firmy a uvidíte, jak spokojeni jsou lidé s jejich produkty.

Shrnutí: Nejsou Každý musí být Bitcoin Miner

Jak můžete vidět, výtěžek Bitcoin není jednoduchá věc. Doufám, že thatthe mýtus líné horníka je nyní odhalen pro vás. Po seznámení se to všechno, mnoho lidí se ptá otázka, nebylo by jednodušší koupit Bitcoin přímo? A odpověď je ano. Ve skutečnosti nákup Bitcoin přímo, je jednodušší, než jít přes proces výběru a spuštění Bitcoin horníka. Investice do ceně je dobrým řešením, pokud nechcete jít přes mnoho úsilí s těžbou, protože i když jste skončili rozhodování o koupi horníka, potíže se neprovádí, když to přijde.

I přesto, že většina firem se snaží, aby to tak jednoduché, jak je to možné nastavit a spustit svůj horník stále vyžaduje určité technické dovednosti a znalosti a možná budete muset strávit nějaký čas studyinghow se tak stane dříve, než se rozhodnete objednat horník. Co je jisté je to, že těžba se svým vlastním hardware není pro každého, alespoň ne víc. Je to jako konkurenčního technologického závodů ve zbrojení, které se neustále postupující, neměli byste vadit, když nemáte pocit, že pomocí svého vlastního hardwaru těžit Bitcoin je věc pro vás. Pokud si přesto chcete dát výtěžek střelu však dávat pozor na nadcházející uvedení na Bitcoin cloud těžby.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Jaký je nejlepší procesor pro platby Bitcoin? Coinkite nebo BitPay?

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin