Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Obrovské prostory po celém světě se nyní nabitý Bitcoin těžební hardwaru. Jediné zařízení v blízkosti polárního kruhu ve Švédsku se může pochlubit 45.000 strojů běží po celý den.

load...

Proč? No, pokud váš počítač najde správnou odpověď na problém při výpočtu hash algoritmu, vaše peněženka Bitcoin adresa je vestavěn do odpovědi s 25 více Bitcoin. Také Vaše Bitcoin adresa sbírá transakční poplatky implicitní v této odpovědi. Získáte tyto dodatečné Bitcoin po 99 další bloky jsou zabudovány do systému. V současné době na 196 $ za Bitcoin, že 25 nových Bitcoin jsou v hodnotě $ 4,900. Takže, existují dobré důvody věnovat další výpočetní výkon pro daný úkol.

load...

Bitcoin Mining stále roste

V důsledku toho Bitcoin mining je jednou z nejrychleji rostoucích sektorů v oblasti informačních technologií (IT) dnes. Další počítače jsou přidány k úloze po celou dobu. Vzhledem k tomu, blockchain roste více Bitcoin se přidají k těm, které jsou již v oběhu. V průběhu doby, rychlost, s jakou nové Bitcoin jsou přidány je naplánováno na zpomalit, dokud Bitcoin mining se provádí výhradně pro transakční poplatky za zpracování, kdy je systém maxes ven na 21 milionů celkových mincí v oběhu.

V příštím roce 2016, cena pro výpočet další Bitcoin blok klesne z 25 na 12,5. Budeme svědky pokles Bitcoin hornické činnosti? Možná. Již snížená směnný kurz bitcoins na dolary se zdá být provokovat některé pohybovat směrem konsolidaci v odvětví. Která přichází v době, kdy byl Bitcoin opět vytvořil nový rekord v tomto měsíci v počtu transakcí, které nastaly v jediném dni, přes 105 tisíc událostí.

load...

Poměrně typickým poplatek transakce 0,0001 Bitcoin je aplikován na mnoho z těchto událostí, z čehož 10,5 Bitcoin, nebo asi 2058 $ za možného výnosu transakční poplatek za Bitcoin horníků. Tak, transakční poplatky se může ukázat jako atraktivní pro Bitcoin horníků i poté, co nový Bitcoin ocenění začne klesat.

ASIC - Bitcoin Horníci, které jsou Herní měniče

Bitcoin těžba začala v roce 2009, byla použita základní Bitcoin mining software, který je součástí původního Bitcoin walletsoftware, s téměř jakýmkoliv technicky sofistikované uživatel schopen nastavit počítač řešit matematické hádanky spojené. Od počátku roku 2013, nicméně, první integrované obvody pro specifické aplikace (ASIC), nebo Bitcoin hash čipy, začal přepravu. Tyto čipy jsou Bitcoin mining hardware, které jsou užitečné pouze pro těžbu SHA-256 cryptocurrencies a usnadňují používání běžných osobních počítačů nebo sítí univerzálních počítačů, zastaralé pro těžbu Bitcoin.

Ačkoli mikroprocesorů obecně dvojího jejich moci každých 18 měsíců dle Moorova zákona se Bitcoin ASIC byly zdvojnásobuje svou sílu každých šest měsíců. To vedlo mnohé ptát: „Je Bitcoin mining za to?“ Odpověď je složitá a těžba Bitcoin je i nadále celkově ziskové, ale měli byste vždy používat těžbu Bitcoin calculatorto určit, zda je pro vás to pravé. Odhaduje se, že stovky tisíc počítačů jsou zaměřeny na těžbu Bitcoin.

Bitcoin Value, a kurzová rizika

Jsou Bitcoin ceny předurčen k další pokles? Je těžké říci. Jistě, oni mají své vzestupy a pády. Krátce před Mt. Výměna gox selhala, USD na Bitcoin směnný ratehad vyvrcholila nad 1 $ 1124. Hacking z Bitstampearlier tento měsíc může být zodpovědný za některé z nedávného poklesu kurzu. Samozřejmě, že ceny se plavil až od poloviny roku 2012 do konce roku 2013, aniž by příliš mnoho škytavku. Vidlice z března 2013 byla jedna instance dramatické, ale krátké trvání útlumu, kdy různé verze softwaru Bitcoin způsobil rozdílný názor o platnosti některých bloků. Jakmile shoda byla obnovena, byl problém vyřešen, a ocenění Bitcoin nadále stoupat.

Samozřejmě, Bitcoin mining není jediný těžební kryptoměna koná v těchto dnech. Cryptsy, největší burza altcoin, vypíše stovky cryptocurrencies, s názvy jako litecoin, dogecoin, Reddcoin, Darkcoin, Bitshares, a mnoho dalších. Jakékoli blockchain měna s proof-of-práce funkcí mohou být těženy, a horníci v alternativních cryptocurrencies Zdá se, že si tato činnost zisková.

Kolik je všechno toto zařízení věnovaná Bitcoin mining a dolování altcoin v hodnotě? na výpisu z Coinometricsabout 51% napadení založen, je v důlních zařízení a elektrické energie o 833 milionů $ v současné době v provozu v průmyslu. Spojený výtěžek energie v síti i nadále zvyšovat.

The Rise of Bitcoin Cloud Mining

Velká část těžby Bitcoin je nyní cloud. Firmy byly prodejní gigahashes za sekundu, nebo Gh / s, za poplatek, který poskytuje dostatečný výpočetní výkon, aby se miliardy pokusy druhý řešit hash funkce pro Bitcoin bloku. Genesis Mining, například účtuje 702 $ za tisíc Gh / s plus poplatek za elektřinu. Pokud se stane, vydělat dost Bitcoin od 25 Bitcoin vytvořené v každém bloku, plus transakční poplatky, překonat tyto poplatky, pak pronájem gigahashes byla dobrá volba. Samozřejmě, že vzhledem k obrovské množství výpočetního výkonu v konkurenci s vámi, asi byste měli prohlédnout investici jako spekulativní, spíše než jako jistá věc.

Bitcoin mining je energeticky náročná, takže obrovské těžební operace mají tendenci lokalizovat, kde je snadné udržet stroje vychladnout nebo tam, kde energie je velmi levné. Levné uhlí v Mongolsku se zdá být stimulace Bitcoin těžbu v této zemi. Bohužel, ne každý Bitcoin těžební společnost našla způsob, jak zůstat zisková. V poslední době se Ghash.io, jedna z největších důlních provozech, oznámil, že by to bylo o pozastavení služby, dokud zvýšená hodnota Bitcoin je, nebo těžební difficultydecreased, stačí, aby se těžba Bitcoin výhodné pro ně.

Nastavitelný Obtížnost na Bitcoin Důlní elektrotechnika Based

Každých 2016 bloků, nebo dva týdny v průměru se Bitcoin síť automaticky přizpůsobí obtížnost hashovací funkce v závislosti na tom, kolik výpočetního výkonu je na daný úkol. Potíž by mohla být upravena směrem dolů v případě velmi mnoho horníků začal vytahovat stroje ze sítě, ale v posledních několika letech byl zaznamenán trend směrem vzhůru. Vzhledem k tomu, ASIC byly nejprve odeslány obtížnost se zvýšila o faktor deset tisíc. Nicméně, toto se mění, jak nedávný pokles ceny Bitcoin je způsobil tolik těžební výkon je třeba vypnout.

Jak se Bitcoin mining vyrovnat, pokud jde o zpracování transakcí jde? Protokol Bitcoin v současné době může zpracovat pouze sedm transakcí za sekundu, protože limit 1 MB na velikost bloku, což je nepatrný ve srovnání s, řekněme, Visa, která zvládne až 10.000 transakcí za sekundu. Nicméně, samozřejmě, že poplatek za každou transakci je významné zejména pro obchodníky, kteří nesou hlavní nápor kreditní karty za zpracování. Nedávná převod desítek milionů dolarů v hodnotě z Bitcoin byl zaznamenán na blockchain za poplatek asi dva centy.

Pokud Bitcoin se chystá vstoupit do hlavního proudu, musí být mezní hodnota zvýšena nebo transakční poplatky, musí být výrazně zvýšil. Naštěstí limit 1 MB může být změněn, a síla zpracování Bitcoin těžební sítě je mnohem větší, než je nezbytné pro ovládání je potřebné z toho však mnoho transakcí za sekundu. Gavin Andresen, vedoucí výzkumu nadace Bitcoin, stejně jako hlavní vývojář pracující na hlavní protokolu Bitcoin je od odchodu tajemné tvůrce měny, Satoshi Nakamoto, experimentuje s větší velikosti bloku. Jeho testy prokázaly, že rostoucí Bitcoin je blocksizecan snadno dosáhnout, když to bude nutné.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD!