Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

V Bitcoincommunity, Bitcoin priceanalysis je rostoucí trend, ačkoli to je často terčem mnoha vtipů a sarkastických komentářů. Tato sarkasmus a cynismus vůči cenovou analýzu Bitcoin nepostrádá důvody, nicméně; Většina analytiků dělat strašně nepřesné předpovědi a nedaří používat údaje, které jsou skutečně užitečné, praxe, která zcela jistě pochází z zaměstnávat nesprávnou metodiku.

load...

Ale nebudeme se dostat do problémů s cenovou analýzu komunitě Bitcoin v tomto článku, protože jsme diskutovali o nich dlouze jinde. Místo toho, tento článek bude první splátka v sérii dvoudílného na tom, jak daleko je hlavní proud zaostává komunity Bitcoin, pokud jde o jejich chápání Bitcoin. Tento článek se konkrétně zaměřuje na nedávném výzkumu papír pocházející ze švýcarské univerzity, který studuje výkyvy v ceně Bitcoin, které se vztahují ke změnám v sociální povědomí o digitálním curency. V celém průběhu tohoto článku, zjistíme, že švýcarské vědci nakonec přidáno nic hodnotného jednání o Bitcoin a také zaměstnán extrémně chybné ekonomické teorie a metodologie.

load...

Švýcarská studie Bitcoin Cenové výkyvy a jejich napojení na „Sociální Signály:“ Proč tato studie je bezcenný a V případě, že se pokazilo

Vzorem tohoto článku vychází z nedávného článku od CoinDesk, které vykazují v Bitcoin studythat nedávno publikované ETH Zürich-univerzitě ve Švýcarsku, která je lídrem v oblasti technologického vzdělávání. Tato studie shromáždili empirická data z poloviny roku 2010 do listopadu 2013, na začátku cenového vrcholu Bitcoin, jen několik měsíců před Mt. GOX narazil, a použity několik různých statistické nástroje pro analýzu těchto dat.

Výzkumný tým vzal čtyři soubory dat, s nimi zacházeli jako proměnné, a překrývá je na sebe s cílem nalézt korelace a vzájemné závislosti mezi čtyřmi proměnnými, když rostla a posunul po celé posuzované ve studii časového období. První ze čtyř proměnných byly stahování klienta Bitcoin a Bitcoin blockchain. Výzkumný tým analyzoval činnost na blockchain a sledoval stažení klienta Bitcoin generovat přibližný počet nových uživatelů Bitcoin.
load...

Za druhé, tým sestavil údajů o směnných kurzech mezi Bitcoin a tři různé, FIAT měn a třech různých cenných papírů, příslušných měn. Použili Mt. Gox Bitcoin cena, označený v amerických dolarech (USD); jsou sledovány čínské aktivity prostřednictvím BTC-Čína, označený v čínskému renminbi (CNY); Konečně, oni sledovali aktivitu BTC-de-evropský Bitcoin směnných který je označován v eurech (EUR). Oba Mt. Gox a BTC-de umožnila obchodování s EUR, takže výzkumný tým sledoval pohyb EUR v obou burz pro studium evropské Bitcoin aktivitu.

Třetí proměnná použitá týmem byl informační internetový vyhledávač. Jsou sestaveny údaje o objemu vyhledávání na Googlu pro výraz „Bitcoin.“ Jako alternativu, použili vyhledávání na Wikipedii, největší světové online encyklopedie.

Čtvrtý a závěrečný, proměnná použitá ve studii byla word-of-úst (WOM) sdílení informací. Chcete-li sledovat růst WOM Bitcoin sdílení informací, které měří počet Bitcoin souvisejících s tweety na 1 milion pracovních míst v týmu Twitter feed. Jako alternativu, taková studie použita počet „akcie“ na místa na nejstarší, z toho, co vědci mohli shromáždit, Bitcoin související stránku Facebooku: http://www.facebook.com/bitcoins.

Potom výzkumníci použity jejich zvolená metodika pro analýzu dat. Nebudeme zacházet do této metodiky tady, protože to je málo více než stovkami statistické modely a empirické analýzy, které drží žádnou váhu ve světě ekonomiky. Ve skutečnosti, jak budeme argumentovat, jejich dlouhé, empirický výzkumný projekt nevyvolal data, která Bitcoin komunita dosud přišel na na vlastní pěst. V pozdější části tohoto článku, i když se budeme stručně pokrývat nedostatky empirických ekonomiky a čtenář bude označován několika, předchozích článcích, napsaných od tohoto autora, které poskytly analýzu hlubší o klam empirické ekonomika.

Nicméně, výzkumy dělal pouze jeden analytické metody, které tento autor myslí, že je velmi zajímavé, které budeme zde nastínit. Výzkumný tým se pokusil určit „základní“ hodnoty pro jednu Bitcoin, aby mohli mít základní měření Bitcoin hodnoty, které by mohly v porovnání s aktuálním Bitcoin cenu, protože trh reagoval na „sociální signály.“ Jsou uznal, že bylo obtížné postřehnutelné přesný „základní“ hodnoty Bitcoin; ale oni také argumentoval, že tato hodnota měla být alespoň výrobní náklady jednoho Bitcoin, takže se používají tyto náklady jako měřítko pro „základní“ hodnoty. U této metody spočívá letité, ekonomické klamu: nákladů a z-produkce teorii hodnoty. Budeme diskutovat o tomto omylu později v tomto článku, když jsme identifikovat problémy s výzkumného projektu jako celku.

Přímá citace z výzkumné zprávy, pokud jde o základní hodnoty Bitcoin:

Je obtížné vypočítat odhad základního, nebo vnitřní, hodnota jednoho Bitcoin, která je odlišná od jeho ‚reálnou hodnotou‘ [23]. Nicméně tvrdíme, že základní hodnota jedné Bitcoin rovná alespoň náklady podílejí na jeho výrobě (přes těžbu), a proto je můžeme použít tyto náklady za nižší odhad fundamentální hodnoty. Tato definice má tu výhodu, že je nezávislá na jakékoli subjektivní posuzování budoucích výnosů.

Tyto Závěry Zürich Bitcoin studie

Po položení se vybrané metody a datové soubory, které mají být použity při provádění tohoto Bitcoin cenové studie, autoři dokumentu pak strávil několik stránek jít nad výsledky své studie. Spíše než jít přes tyto výsledky podrobněji, neboť jsou plné zbytečného technického žargonu, který nemá ve skutečnosti poskytnout veškerá cenná data Bitcoin ekonomii, dáme stručné shrnutí závěrů a poskytnout několik přímé citace z textu.

Takže stručně shrnout výsledky studie, podstatné zjištění výzkumného pracovníka bylo, že existuje pozitivní korelace mezi zvýšeným vyhledávání Google, zvýšené sdílení informací WOM a rostoucí Bitcoin cenu. Jsou dvakrát zkontrolováno tuto korelaci spuštěním své statistické modely pro obě sady internetového vyhledávání a sdílení WOM proměnných-s Wikipedia slouží jako alternativa k Google a Facebook slouží jako alternativa k Twitteru. Dokonce i když se podíváme na Wikipedii vyhledávání a akcií Facebooku, zvýšená aktivita na obou platformách pozitivně koreluje s nárůstem cen Bitcoin.

Navíc k jejich „objevení“ tohoto spojení mezi sociálními signálů a Bitcoin cenu, zjistili, že tato korelace skutečně vytvoří dvě kladná zpětná vazba smyček. První zpětná vazba je, že zvýšené internetové vyhledávání a podíly na sociálních médií byl následován zvýšením cen, který byl pak následuje větší počet vyhledávání a akcií, atd. Druhá smyčka je ten, který zahrnuje růst nových uživatelů Bitcoin. Zjistili, že zvýšená vyhledávání a sdílení vedly ke zvýšení přijetí, který vytvořil nárůst cen Bitcoin, což vede k větší vyhledávání a sdílení, atd.

Tyto zpětnovazební smyčky nešel do nekonečna, nicméně. Studie také zjistila korelaci mezi špičkové prohlížení Internetu a sdílení WOM a klesající Bitcoin cenu. Několikrát během časového období studované těchto výzkumníků, vyhledávání a sdílení by dosáhl vrcholu, po kterém je cena Bitcoin by „crash“. Po zjištění této korelace, studie dospěla k závěru, že tyto sociální signály jsou určitě spojeny s, a hrají významnou roli v, „Bublina cyklu“ z Bitcoin; zvýšená sociální povědomí vede k explozi cen Bitcoin, za kterým následuje prudký pokles cen, spolu s poklesem vyhledávání a sdílení WOM.

Zde jsou některé přímé citace z dokumentu o zjištění studie:

My rozmotat cykly zpětné vazby v systému pomocí VAR [26], který zachycuje časově závislé vícerozměrné lineární vztahy mezi čtyřmi proměnnými analýzy, se zpožděním 1 dne.. VAR ukazuje následující cykly zpětné vazby:

- ‚sociální‘ cyklus: vyhledávání hlasitost se zvyšuje s cenou (f P, S 1/4 0,386), ústně zvyšuje se objem vyhledávání (f S, W 1/4 0,243) a zvýšení cen u ústně (f W, P 1/4 0,1). Současně účetnictví všech závislostí mezi čtyřmi proměnnými zdůrazňuje vliv ústně na ceně, odhalující silnější vztah než nemůže být pozorován u párového korelační analýzy (více informací v elektronickém doplňkový materiál, §S3). Trojcestný smyčka mezi S t, W t a P t představuje zpětné cyklu mezi společenské dynamiky a ceny v ekonomice Bitcoin.

- "Přijetí uživatele cyklus zvyšuje objem vyhledávání s cenou (f P, S 1/4 0,386), počet nových uživatelů roste s zájmu o vyhledávání (fs, U 1/4 0,158) a zvýšení cen s nárůstem přijetí uživateli (f U, P 1/4 0,137). Tento druhý trojcestný smyčka mezi S T, U t a t modelů P, jak se kurz Bitcoin na ostatních měn, závisí na počtu uživatelů v ekonomice Bitcoin

Kromě těchto dvou cyklů, najdeme negativní vztah z hledání na cenu (f S, P 1/4 20,233). To je znázorněno jasným dyadické vztahu mezi extrémy dvěma proměnnými: tři ze čtyř největších denních poklesů ceny předcházela první, čtvrtou a osmou největší zvýšení objemu vyhledávání Google o den dříve.

Cykly Výše ​​uvedené poskytují vysvětlení pro vytváření bublin v ekonomice Bitcoin. Nedávné výsledky ukazují, že hnací síly cen Bitcoin změnil od svého vynálezu [29], motivující náš rozklad období studie do charakteristických časových oken, z nichž každé odpovídá určité bubliny. Jsme to na základě odhadu dolní mez pro základní hodnotu Bitcoin: aproximaci energetické náklady na výrobu jednoho Bitcoin, který je odvozen přímo z obtíží Bitcoin [1] (viz Materiál a metody). Celé naší doby studia, cena zůstala téměř vždy vyšší než základní hodnoty (obr.3a: trajektorie týdenního vážená průměrná cena je téměř výhradně na levé straně cena / základní linii rovnosti). Na obchod bitcoins za mnohem vyšší cenu naznačuje možnou přítomnost bubliny [30], a události, při které začíná tržní cena odchyluje od základní hodnoty označují začátek bublin.

A konečně, citát o tom, jak vědci věří, že tento druh kvantitativní analýzy mohou být užitečné při předpovídání budoucnosti Bitcoin cenou a budoucnost Bitcoin bubliny:

Statistický postup jsme použili v tomto článku tedy dokazuje, že robustní způsob identifikace spojený dynamiky socioekonomických proměnných studujeme. To také produkuje přesné odhady budoucích úrovní jakékoliv proměnné (včetně cen a ústně) na základě anamnézy systému.

Pokračování na straně 2

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Post Bitcoin

Neměli bychom se snažit přizpůsobit Bitcoin stávajícím právním strukturám

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 7.-13. Září 2014