Maják Mikeho Hearna by mohl masivně zlepšit Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Maják Mikeho Hearna by mohl masivně zlepšit Bitcoin

Maják Mikeho Hearna by mohl masivně zlepšit Bitcoin

Každý týden Bitcoinmakes další pokrok ve světové ekonomice: větší a větší podniky se přijímá jako platbu, vlády i nadále potýkat s předpisy, a komplex digitální infrastructureis rostoucí na horní části jádra protokolu. Takové inovace mluvit technologické vynalézavosti lidské rasy v době, kdy starší finanční sítě nefunkčního průměrný člověk.

load...

Ale ne všechno, co se děje skvěle ve světě Bitcoin. Podle Epicenter Bitcoin nedávné interviewwith vývojáře Mike Hearn, pokrok na protokolu přišel do funkce, které byly plánované po celá léta se nedostanou realizovány z různých důvodů „úplné zastavení.“ - šéf mezi nimi profesionální vývojáři neustále ztratili zájem v Bitcoin platformu kvůli vyhřívanými neshodám a nedostatku finančních prostředků.

load...

Hearn doufá, že k vyřešení tohoto problému se nachází Maják, novou aplikaci on se rozvíjející který umožní decentralizované crowdfunding prostřednictvím sítě Bitcoin. Kromě toho Hearnův nová společnost Vinumeris umožní cílená, tržně orientované financování speciálních upgrady Bitcoin. Nadšenci Bitcoin a představitelé průmyslu budou moci přímo podílet na projekty, které zlepšují kód Bitcoin, a pomoci vybudovat decentralizovanou infrastrukturu, že internet si zaslouží.

Identifikace problému

Mike Hearn je bývalý inženýr Google, který nyní pracuje na Bitcoin na plný úvazek. Ten přispívá k bitcoinj, knihovny Java, který interaguje s blockchain a slouží jako základ pro peněženky, jako úl. Má také velmi upřímnou pohled na současný stav Bitcoin a Ipreviously reportedon pět problémů, které ho vidí rozvíjející v Bitcoin ekosystému.

load...

Jedním z těchto problémů je Bitcoin je dobrovolník na bázi infrastruktury. Přestože neziskové společnosti, jako je BitGo a Coinbase dělat spoustu skvělé práce s Bitcoin distribuci a bezpečnosti, samotná skutečná protokol je open-source, a má nikdo ho neodmyslitelně financování. Bitcoin samo o sobě není společnost - místo toho je to „veřejný statek“, v Hearn slovech. Proto potřebuje zvláštní mechanismy veřejného financování.

To bylo částečně důvod, proč byl vytvořen Bitcoin nadace - pomoci financovat rozvoj Bitcoin podle institucionálních prostředků. Podle Hearn však Bitcoin Foundation ve skutečnosti využívá jen velmi málo lidí k práci na Bitcoin jádro:

Jediní lidé, kteří dělají jakékoliv zvedání těžkých břemen na protokolu dnes jsou lidé, které hradí nadace Bitcoin. A když říkám ‚lid‘ Myslím jen Gavin [Andresen], protože ve skutečnosti je tu jen tři lidi placené nadace pracovat na Bitcoin code-moudrý. A z těch, Wladimir [J. Van der Laan] a Cory [Robertson] oba odmítají pracovat na protokolu, částečně z důvodu sociálních problémů, které mají přijít. V podstatě pokrok v protokolu Bitcoin se zastavila. Kompletní, úplné zastavení. Tak tohle je krize období pro Bitcoin v tomto smyslu.

Takže v podstatě, jediný člověk dělá skutečnou práci na zlepšení jádra Bitcoin kód je Bitcoin nadace vedoucí vědecký pracovník, Gavin Andresen. Rysy, které byly považovány za několik let - včetně proměnlivých poplatků za transakce v závislosti na čase s potvrzením požadovaného - byly uvízl v limbu, protože tam není dost lidí, ochotni nebo schopni je realizovat. Hearn je argument, že je zapotřebí lepší model financování ke kompenzaci vývojářům, jako je on a Andresen.

Maják v dálce

Kritickým prvkem Hearnův řešení je Lighthouse, aplikace, která umožňuje pojistných smluv přímo prostřednictvím sítě Bitcoin. Je to funkce, která byla postavena v roce k Bitcoin protokolu podle jeho tvůrce Satoshi Nakamoto, ale až doposud nebylo aplikace, která dělal to snadné pro nikoho, ale hardcore vývojáře. S majákem, Hearn doufá využít protokol Bitcoin ve zcela novým způsobem v masovém měřítku. Pokud Lighthouse dělá pojistných smluv snadné pro průměrného uživatele, bude to znamenat revoluci crowdfunding na platformě Bitcoin.

V hypotetickém příkladu výše, hudební umělec zřídil projekt, který mu umožní shromáždit finanční prostředky potřebné k vytvoření nové album. V případě, že fanoušci zástavy celkem 20 Podmínek na projekt, umělec může požadovat finanční prostředky a používat je pro práci na projektu. Je pozoruhodné, že finanční prostředky jsou onlyclaimable pokud je zastaven v plné výši, a mohou být také zrušena dříve, než je dosaženo prahové hodnoty. To klade velké množství energie v rukou přispěvatelů, kteří mohou být váhají darovat své cenné Bitcoins. Maják umožňuje dárcům, aby přehodnotila svůj slib a v podstatě vzít zpět před crowdfunding sezení je u konce.

Možnost odvolat slib není exkluzivní k majáku - ostatní crowdfunding platformy jako Kickstarter umožní podporovatelé zrušit závazky, ale důrazně odradit ho. Hearn také připouští, že složitější platformy mohou být postaveny na topof Maják, které mají různá pravidla pro kampaně. Maják je pouze aplikace, která zjednodušuje pojistných smluv rys Bitcoin - je to pro vývojáře a podnikatele k vytváření skutečných firem, které používají Maják vydělávat na této málo využívané funkce.

Kickstarter pro Bitcoin jádro

Jeden z těch lidí je sám Mike Hearn. Kromě majáku, že je v procesu vytváření společnosti pro neziskové volal Vinumeris - webová stránka, která používá Maják jako primární prostředek financování Bitcoin rozvoj funkce. Hearn bude jediný developer přijímat projekty na první pohled, protože Vinumeris je first-and-především způsob, jak pro něj, aby se uživil. To spadá v souladu s jeho odůvodněním, že vývojáři by měl být schopen pracovat na samotném Bitcoin, bez spoléhání se na ústavní pomoc:

Lidé by měli být schopni opustit svou práci a upgrade Bitcoin nějakým způsobem, a nebudou se muset pracovat pro [Bitcoin] Foundation. Měly by být schopen dělat jiné věci.

Pro tuto chvíli, Vinumeris je work-in-progress. Je také třeba vyčkat, zda jsou lidé ochotni rozloučit se svými Bitcoins aby se v podstatě platit Mike Hearn pro jeho práci na protokolu. Nicméně, on tvrdí, že byl v jednáních s firmami jako BitPay a Coinbase a že jsou nakloněni myšlence darování ke svým projektům:

Je tu spousta práce udělat... Běh bez práce není problém. Otázkou je, do jaké míry bude Bitcoin společenství posílit a financovat ji. Vzhledem k tomu, že společnosti mají jejich financování, že mám svůj zisk, že mám svůj rizikový kapitál, a oni potřebují Bitcoin dobře fungovat. Takže můj plán je většinou získat tyto společnosti do zástavy.

Bude zajímavé sledovat, kolik projektů dostat financovány prostřednictvím majáku a Vinumeris, ale mají potenciál vážně nastartovat vývoj nových vylepšení pro Bitcoin. Inteligentní smlouvy, mikroplateb aplikace a autonomní podniky jsou mezi možnostmi spojených kódu. Bitcoin jen potřebuje speciální, paidgroup vývojářů, kteří mohou přinést tyto fascinující funkce pro masy. Možná Lighthouse Mike Hearnův pomůže, aby se to stalo.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Bitcoin vysvětlil v 3:30 minutách

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin rezervuje na 104%

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk