Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Nejsem autorem prvního článku o Ethicality z Bitcoin novinářů, as, která byla napsána Sean WinCE. Jsem jedním ze dvou zakladatelů mince Brief, a v příštích několika odstavcích by měla být považována za můj „disclaimer“. Nicméně, protože to je web digitální měna bázi, to by nemělo být překvapením, že jsem vlastnit a používat digitální měny.

Neměl jsem v plánu psát na toto téma, protože Sean se vztahovalo na původní vyvracení Michael del Castillo v článku. Nechal jsem ji v dlaních reagovat na jakékoli další diskusi pana del Castillo, nebo pokračující diskuse v rámci komunity. Nicméně, po přečtení nedávný článek o Vox s názvem „Udělali jsme špatnou hovor na nákup Bitcoins“ Cítil jsem, že je třeba reagovat.

load...

To není tajemstvím, že mince Brief je podporuje Bitcoin. Samozřejmě jsme také podporuje mnoho dalších digitálních měn, včetně těch, které nejsou ani existin funkční způsob, jak v tomto okamžiku. To znamená, že jsme se nikdy nepokoušela zakrýt skutečnost, že my, majitelé mince Brief, stejně jako některé z našich novinářů, mají velkou část našich prostředků v cryptocurrencies. Částka se liší od jednotlivce k jednotlivci, ale neděláme to pro některé spekulace kde očekáváme 1 Bitcoin být v hodnotě $ 1,000,000. Obecně platí, že jsme přesvědčeni, že Bitcoin pricewill významně vzroste v budoucnu - ale také tráví své mince neustále, což znamená, že růst cen skončí který má zanedbatelný vliv na naše celkové bohatství.

load...

Je to střet zájmů pro účely vlastnictví Bitcoin nebo digitální měna, a psát články o tom?

Rozhodně ano. Samozřejmě se jedná o „střet zájmů“. Pokud Bitcoin zhroutí a naše mince jsou bezcenné, že by to bylo zničující. Každý z nás chce Bitcoin i nadále zvyšovat v přijímání, a samozřejmě by rád, kdyby cena Bitcoin byl stoupat. Však, že nemá žádný význam pro novináře psaní o Bitcoin. Skutečnost, že hodnota mince, které vlastní mohl jít nahoru nebo dolů není automaticky způsobit etický problém. Kdyby to byla pravda, pak totéž by se dalo říci o někom, který pokrývá financování jakéhokoli druhu.

Bitcoin Vlastnictví lze přirovnat k USD Vlastnictví

 
load...

Novináři ve Spojených státech, které jsou psaní na otázky hospodářské nebo měnové politiky mají stejný střetu zájmů. Téměř jistě vlastnit USD, a pokud dolar měl být nahrazen jako světové rezervní měny, nebo v případě, hyperinflace měly začít, nebo v případě, že dolar kupní síly začaly propadat, že by rychle smazat značnou část svého majetku. Je to v jejich vlastním zájmu, aby psát své články v tak, aby malovat dolar v pozitivním světle, protože hodnota měnu je v konečném důsledku určuje, co lidé věří, že je jeho hodnota. Hodnota je zcela subjektivní.

Vlastnit Bitcoin Příčiny střetu zájmů, ale tyto konflikty jsou všude

Otázkou zde není o určení, zda je či není Bitcoin vlastnictví vede ke střetu zájmů, jako střet zájmů, jsou nevyhnutelné. Každý den, každý člověk na zemi je ovlivněn mnoha a mnoha střetům zájmů, a obecně konflikt se točí kolem svém vlastním zájmu. To je lidská přirozenost.

Rovnostářství neexistuje. Každý člověk, vědomě či nevědomě, je neobjektivní, v jedné cestě nebo jiný, k tomu, co je nejlepší pro sebe a ty, které jsou blízko. Dokonce i když dává na charitu, pomáhat druhým, nebo jakékoliv vykonávat jakoukoliv jinou „ušlechtilý“ akt, to je ještě sobecká. Lidé nebudou dělat žádné z těchto věcí, pokud to dělalo jim dobrý pocit, spravedlivý, lepší, měl rád, atd., Protože jinak by žádný důvod to udělat. George R. Cena, který byl génius, a jehož život (či spíše do konce svého života) byla tragická, si to uvědomil, když vyvinul Cena rovnice. Strávil zbytek svého života, před spácháním sebevraždy, pokusu o vyvrácení sám.

Avšak skutečnost, že existuje střet zájmů, nebo že každá akce je sobecká v jedné cestě nebo jiný nedělá akce nemorální, neetické, nebo špatně.

Jak může Bitcoin-Vlastnit Novinář napiš Etické článků a zároveň má ve střetu zájmů?

 

Jak jsem již zmínil výše, zdá se, že výraz „střet zájmů“, aby okamžitě připomínají neetické, nemorální chování. Mnoho lidí si myslí vládního úředníka, který je dělat regulačních rozhodnutí pro odvětví, která poskytuje financování kampaně pro mu / jí, nebo ve kterém on / ona má eminentní zájem. Mohou si myslet, vlivu tradičním bankovním průmyslu o měnové politice vlády. Mohou si myslet, tiskových zpráv jsou zveřejněny jako legitimní zprávy, bez štítku nebo články, které byly napsány pro společnost za úplatu bez upozornění. Mohou si myslet o „celebrity“, finanční analytik nákup velkého množství akcií, pak křik pro všechny ostatní, aby si ji koupili, nebo zkrat zásoby a „Varování“ své diváky, že je tankování.

Nicméně, to není to, co střetu zájmů se rozumí samo o sobě. Že je střet zájmů, který je využíván neeticky. Bitcoin novináři, obecně nespadají do této kategorie.

Psaní pozitivní články o Bitcoin je etické pokud je obsah pravda

Když novinář, který je vlastníkem Bitcoin a píše pozitivní článek o nějaké nové zástavbě v obci Bitcoin, nebo odvětví, je to téměř vždy, protože tato osoba skutečně věří, že Bitcoin je budoucnost. Oni nejsou zavádějící nikoho. Nejsme zavádějící nikoho. Bitcoin je revoluční systém, a průlom v oblasti sítí a platební zpracování to vytvořilo mění svět. To je fakt.

Lidé v Africe, které byly dříve možné získat přístup k celosvětové náklady na marketbecause poukazování zcela eliminovat případný zisk, se nyní stávají podnikateli a vytváření začínajících. Jedna osoba může nyní začít společnost ze svého počítače, bez bankovního účtu, a to nejen najmout zaměstnance, ale zaplatit okamžitě za jejich práci. Jsem toho důkazem. Mince Stručná teprve nedávno otevřel bankovní účet, protože to bylo zcela zbytečné, než jsme podepsali s Google Adsense.

Vlastnit Bitcoin, a jeho použití, je nutné pochopit, že plně

Ano, já jsem zaujatý. Ano, mám střet zájmů. Nicméně, ne, to není neetické pro mě psát o Bitcoin, ani je to neetické, jiní spisovatelé na mince Brief. Máme vlastní Bitcoin, jsou součástí komunity, a aktivně používat měnu (stejně jako ostatní cryptocurrencies), a to je jediný důvod, proč můžeme psát o Bitcoin přesně. Je to jediný způsob, jak skutečně pochopili, jak revoluční Bitcoin skutečně je... Nebo skoro jediná cesta. Domnívám se, že mnoho lidí, kteří pracují na vysokých úrovních ve finančních institucích pochopit, co přesně Bitcoin je a co dělá, jen proto, že jeho úspěch by zbavilo mnoho z jejich nejlukrativnějších zdroje příjmů. Nicméně, to je diskuse na jindy.

Bitcoin je hybridní síť a Corporation, Bitcoins Jsou hybridní měny a skladem

Chápu VOX Ezra Klein má zmatek. Bitcoin je něco nového. Jedná se o DAO (Decentralizované autonomní organizace), nebo DAC (Decentralizované Autonomní Corporation), v závislosti na jehož definice použít. Nic podobného existovalo předtím, i když nový, ještě složitější systemsare staví na základě jeho průlom. Tradičně, korporace a akcie byly snadno identifikovatelné, a to bylo docela jednoduché dospět k závěru, že novinář by neměl vlastnit akcií společnosti, které byly pokrývající. Nicméně, měna byla vždy považována za reálnou hru, protože není vlastnictví korporace... Přesto, opravdu, oni byli vždy velmi podobné. Vláda měna je v podstatě ekvivalentní s akciemi vlastnictví v této vlády. Dokonce zprostředkovat hlasovací práva prostřednictvím lobbingu, příspěvků na volební kampaně, či přímo úplatkářství.

Přesto, tam je rozdíl tam, že je identifikovatelná, protože společnost je v soukromém vlastnictví subjektu, a akcie mají tendenci srovnávat přímo do hlasování. Tímto způsobem se podobá Bitcoin vládní styl měnu více než korporace, protože vlastnictví bitcoins neposkytuje žádné přímé volební schopnosti. Místo toho jen nabízí možnost získat nepřímý nárůst hlasů. Tato hlasovací síla, která by mohla být považována za Bitcoin ekvivalent lobbingu, bude včetně těžební zařízení, nebo servery a software ke spuštění těžby bazén. Minersare ty, které v konečném důsledku rozhodují s Bitcoin, nikoliv majitelům bitcoins. I když, Bitcoin má nicméně dodal skrytou vrstvu ochrany na této frontě. Zatímco 51% těžební moci dělat zamítavé rozhodnutí by mohlo způsobit problémy, a dočasně narušit systém, samotná obec má „veta“ síla přes nutnost konsensu s cílem, aby systém nadále fungovat v použitelné způsobem. Je-li poškozen 51% se snažil, aby ošklivé změny Bitcoin, komunita mohl přepínat algoritmy, vrátí na před negativní události a opustit zkorumpované horníky zezadu, hashování pryč na nyní bezcenné řetězce. Nicméně, opět, že je diskuse na jiný článek.

Bitcoin může zdát jako korporace bez desky, která by dělala bitcoins zásoby, ale bitcoins fungují spíše jako měnu. Je to něco zcela nového.

Jak může Bitcoin-Vlastnit Novinář napiš neetické články vzhledem k jejich střetu zájmů?

Samozřejmě, je to vždy nebezpečné. Jedná se o nebezpečí v každém odvětví, ale je pravda, zejména ve finančním sektoru. Tam byly příklady novinářů, kteří vlastní Bitcoin zveřejňování nepravdivých informací ve snaze ovlivnit cenu. V minulosti jsem osobně všiml, to stalo více se „zprávami“, pocházející z Číny, nebo nějaké jiné země mimo of the Americas a Evropě. Tento „news“ je často není ve skutečnosti pochází zevnitř této země, alespoň ne na oficiálním formuláři. V některých případech to bylo neúplné informace, které vedou k mylným závěrům, a jindy „news“ je přímo lež, s žádným základem ve skutečnosti vůbec.

Ležící O Bitcoin řádu mohou mít vliv na cenu

Nicméně, vidíme to na jiných finančních trzích příliš. To není omezen na Bitcoin, ani to není nic nového. Fake zprávou je fakt života, a jediný způsob, jak bojovat, je ověřit fakta, než ukvapené závěry. Ve skutečnosti, jeden ani nemusí vlastnit jeden Bitcoin, aby zisk z tohoto druhu nepravdivých informací. Obecně platí, že tento druh podvodného, ​​neetického vykazování je zveřejněna řídit cenu Bitcoin DOWN. Ten ho hlášení nedrží žádné cryptocurrencies při kterém dochází k uvolňování informací. Čekají ho koupit v nevyhnutelném ponoření, to opětný prodej, jakmile je pravda odhalena a cenové doskoků.

Bitcoin článků, které se táhnou Pravdu může řídit provoz

Pak je tu otázka skutečnosti založené na zprávách vs. Článků mínění bázi, nebo neznačených tiskových zpráv, které jsem se zmínil dříve. To je problém, který se opět neomezuje na Bitcoin. Existuje mnoho hlavních médií ve Spojených státech a po celém světě, které se zapojily do těchto praktik, a jen velmi malé procento se vztahují k Bitcoin. Tam došlo k alarmujícímu trend v názorech jsou prezentovány jako věcně couval zprávy, a jeden z největších pachatelů je také jedním z největších mediálních společností na světě. Nebudu jmenovat žádná jména, ale budu říkat, že oni mají více kanálů na téměř každé televizi ve Spojených státech, a jsou neustále pod palbou pro jejich nedostatek integrity. Že nejsou sami, jak senzacechtivosti prodává.

Uvnitř i vně z Bitcoin průmysl, podniky zaplatí za nepotištěné Tiskové zprávy

Problematika tiskových zpráv, které nejsou označeny jako takové, je poměrně jednoduché a velmi časté. Sahat od „recenze“, které jsou právě přepsány PR, přímého vysílání článku napsaném podle marketingového oddělení firmy, ale označené jako „zprávy“ s žádnou zmínkou, že pochází od samotné společnosti. Proč by to někdo udělat? No, budou společnosti platit více za tiskové zprávě, která není označen jako tiskové zprávě. To má mnohem vyšší CTR a má za následek zvýšení prodeje... A to je špatné. Všimněte si, že zde na mince Brief máme sekce pro tiskové zprávy. Odmítáme, aby je psát pro firmy, a ty budeme dělat, je upravit pro gramatických chyb nebo chyb v překladu, protože mnoho společností na světě Bitcoin nejsou založeny v anglicky mluvících zemích.

Vlastnictví Bitcoin není problém - Záměr, upřímnost, integrita a poctivost jsou důležité body

 

Jádrem tohoto problému nemá nic společného s Bitcoin. To má co do činění s úmyslem. V případě, že novinář je psaní článku s úmyslem ovlivnit či oklamat čtenáře, pak je to neetické. Je-li článek vychází z názoru, nebo teorie, pak to musí být jasné. To by nemělo být prezentována jako fakt. Je-li článek hradí společnost, pak se jedná o reklamu, a měl by být jako takové označeny.

Nicméně, v případě, že článek je napsán tak, že se uvádí, skutečnosti, které jsou ověřitelné, pak skutečnost, že vlastní Bitcoin vůbec nic neznamená. Pokud chtějí vnést svůj názor, pak by měla dát jasně najevo, že to, co říkají, je to, co si myslí, ale není pravda. Je to jednoduché. Je to jednoduché. Jediné místo, kde to začíná být těžké odlišit (v oblasti financí), a nemůže opravdu spadají do jedné kategorie je, když je autorem diskutovat ekonomické teorie. Ekonomové však byly tradičně ze střetu zájmů etického úsudku vyloučit jen proto, že ekonomika nikdy beton, a nemůže být skutečně prokázána. Jak již bylo řečeno, že je tlak v hospodářském komunity tuto situaci změnit, protože vysoké úrovně Ekonomové mají schopnost ovlivňovat vládu takovým způsobem, že by bylo považováno za neetické v jiných profesích, vzhledem ke specifickým střetu zájmů.

Nikdo by neměl být nucen ignorovat Bitcoin, prodávat BTC vlastní, nebo zůstat mimo trh, jen proto, že o tom psát. Stejným způsobem, že nikdo by neměl být nucen převést veškerý svůj USD na něco jiného psát o USD, nebo prodat všechny své zlato psát o zlato. To je nesmysl.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?