Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze | Czech.Lamareschale.org

Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze

Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze

Holandský kampaň, která sama sebe nazývá „Bitcoin je Geld“ (peníze), si klade za cíl agitovat nizozemskou vládu, aby přijala Bitcoinas skutečné peníze. Kampaň vedená Bitonic, ve spolupráci s SOLV, nizozemské advokátní kanceláře specializující se na technologie a holandský Bitcoin Foundation, zahájila navyšoval fond najmout právníky, které pomohou kampaň do lobbování vládu. Oficiální internetové stránky kampaně tvrdí, že je třeba zvýšit alespoň 15 tisíc eur, aby se mohli úspěšně přesvědčit vládu, aby Bitcoin je opravdu skutečné peníze.

load...

Bitcoin je Geld kampaň začala v reakci na soudní jednání v Nizozemsku, ve kterém soudce rozhodl, že Bitcoin nelze považovat za „skutečné“ peníze. Cílem kampaně je ukázat, že soudce v pořádku a dostat Bitcoin legálně definovaný jako peníze podle nizozemského práva.

Po prvním Bitcoin související verdikt v Nizozemsku, soudce uvedl, že Bitcoin není považována za „skutečné“ peníze. Bitcoin obec, vedená Bitonic (ve spolupráci s SOLV a nadace Dutch Bitcoin) přijímá prohlášení soudce k vyššímu soudu tím, že důvody, proč by měly být definovány jako Bitcoin peněz.

load...

Důsledky definování Bitcoin jako peníze v Nizozemsku

Mnoho lidí považuje rozdíl debata mezi penězi a prostředek směny bylo pedantský v přírodě. Bitcoin je Geld, nicméně tvrdí, že tento rozdíl, což se zdá být prakticky bezvýznamný, nese velkou váhu, pokud jde o nizozemského práva. Legálně definování Bitcoin jako „skutečné“ peníze v Nizozemsku, říká, že kampaň, žádost o občanské, trestní a daňové právo na digitální měna se stává mnohem jednodušší a rozumnější.

V této kampani, Bitonic a komunita zkoumá otázku, co by se dalo očekávat, pokud Bitcoin, podle zákona, bude zacházeno stejně jako peníze. Tímto budou přijata konkrétní jurisdikce až odpovědět na tuto otázku, jako například: „Real majetku, důvěry a majetku práva“, „Daně“ a „Prevence praní špinavých peněz a financování terorismu“.

load...

Cílem je poukázat na jejich závěr, že občanské právo se stane efektivnější a organizované když Bitcoin a peníze jsou zaměněn. Aby bylo možné pokračovat v tuto kampaň potřebuje jejich odvolání, které mají být financovány, a to integrací dav-finanční prostředky, které doufají, že k dosažení tohoto cíle.

Žádný konsensus o Bitcoin je Peníze v holandském Bitcoin Společenství

CoinDesk vztahuje tato storyearlier v den 8. Září 2014, a zdůraznila skutečnost, že Bitcoin je Geld kampaň nemá 100% podporu ve společnosti Dutch Bitcoin. Článek o CoinDesk jmenován Paul Buitink, holandský Bitcoin advokáta, as jedním kritikem kampaně. Buitik pak kontaktoval CoinDesk, a řekl, že to ve skutečnosti podporuje léčbu Bitcoin jako nekrytých peněz a zahraničních měn, ale že „volnější“ regulace Bitcoin by pomohlo digitální měna zlepšovat, rozšiřovat a rozvíjet; že není věří, myslel, že Bitcoin je Geld kampaň je tou správnou cestou k dosažení tohoto cíle.

Buitinik poznámka k CoinDesk:

S ohledem na podnět, myslím, že Bitonic musí ji zastavit a první mít dobrou a poctivou diskusi s holandskou Bitcoin komunitě, která zjevně není nosné to do té míry, oni doufali. Holandský Bitcoin nadace Stichting Bitcoin Nederland, by se měla stát transparentnější a vysvětlí, jak oni jsou financovány a podílí se to.

Lobbování vlády, aby změnily své právní definice Bitcoin je zbytečný

V současné době v mnoha zemích, Bitcoin buď nebyl podle názoru vlády nebo to bylo mislabeled jako vlastnost, že se podrobí dani z kapitálových výnosů, spíše než dani z příjmu. Některé země však mají správně klasifikováno digitální měnu jako peníze. Ale proč, pokud on nebo ona je v zemi, která má mislabeled nebo nebyla léčených Bitcoin vůbec, by jedinec udělat skutečný úsilí, aby Bitcoin pod kontrolou své vlády? Víme, že Satoshi Nakamoto vytvořil tento revoluční měnu obeplout omezující mezích tradičních bankovních struktur-to centrálního bankovnictví. Jít spolu s tímto sentimentem, Bitcoin umožňuje obejít mnoho omezení umístěných na ekonomiku obecně. Pokud Bitcoin je imunní vůči centrálnímu bankovnictví, vzhledem ke své decentralizované povaze, pevné nedostatku a relativní regulátorů obtížnosti byly vystopování uživatelů, tak proč by se Bitcoin uživatelé nemohou zaměstnat měnu při zahájení zakázané podniky, které neplatí daně, nebo najmout zaměstnance pro nižší než minimální mzda?

Ohledu na to, zda je či není Bitcoin měla nebo neměla být použita pro věci, které jsou právně v pořádku, a zároveň podpořit hospodářský růst a individuální svobody-skutečnost, že věc je, že právní problémy, kterým Bitcoin bude jen existas dokud je digitální měna není všeobecně přijímaný populaci zeširoka. Je-li Bitcoin nadšenec je přesvědčen, že měna bude skutečně stalo globální měnou, pak on nebo ona by se neměla sama o sebe obtěžovat s lobbování vlády pro komplikované, politické a byrokratické řešení nevýznamné a dočasný problém. Jakém místě je tam v potopení velké množství kapitálu, které by mohly být použity s cílem urychlit rozvoj a přijetí Bitcoin, do politické stroj, který bude pravděpodobně nikdy poslouchat nás? Snaží klasifikovat jako Bitcoin určitou věc tak, že se vejde do určité, zastaralé finančních nebo daňových předpisů, je to ztráta času a peněz, pro Bitcoin Ultimate potenciálních spočívá v jeho schopnosti zásadně předefinovat celou ekonomickou strukturu společnosti.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin učí libertáře vše, co o hospodářství neví - The Washington Post

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Alibaba IPO zodpovědná za Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

19 milionů dolarů stojí za aukci v Austrálii - Bitcoin trh reaguje!

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

Bitová cena stále hledá novou podlahu po zprávě EBA

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD!