Bitcoinova budoucnost závisí na vás | Czech.Lamareschale.org

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Tento článek je založen na zkušenostech, postřehy a názory autora. To není podpořena žádným druhem vědeckého (či dokonce příležitostné) studii za velmi omezeném počtu setkání.

V poslední době Coin Brief bylo tiché místo, a to částečně proto, že jsem byl na cestách. Cestoval jsem do Německa na návštěvu přítele, a zůstal na koleji v Augsburgu. Během své cesty, nechal jsem normální okruh přátel, a byl vystaven obrovskému skupiny nových lidí ze zemí po celém světě. Na této univerzitě, Američané nejsou běžné, a po zjištění, že jsem z USA, jsem se často bude dotázán na to, proč jsem tam byl, ale o mé práci. Jak jsem již vysvětlil, znovu a znovu, že jsem byl editorem a spoluzakladatel digitální měny zprávy a informační portál, jedna věc, se rychle ukázalo, ke mně: Bitcoinis stále velmi neznámý. I když tito studenti byli často studoval finance, ekonomie, výpočetní technika, nebo řadu dalších velmi technických stupňů, ani jeden nevěděl, co Bitcoin byl. Ve skutečnosti pouze dva dokonce slyšel o Bitcoin, a ti dva byli úplně ve tmě, co Bitcoin ve skutečnosti bylo, nebo jak to funguje.

load...

Bitcoin Budoucnost přijetí vyžaduje nápovědu Společenství

Pro ty z nás, kteří se zabývají digitálním měny, která je často omezena na Bitcoin konkrétně, je snadné spadnout do pasti myšlení, že každý má nějakou představu o Bitcoin. V tomto bodě, většina z vás jsou asi stejně jako já, a vysvětlil jej do bezprostřední přáteli a rodinou. Možná jste dokonce přesvědčil některé z nich to zkusit. Nicméně, to nestačí. Pokud Bitcoin se chystá, aby se dosáhlo tradiční úspěch, musíme aktivně pracovat k cíli vzdělávat masy. Stejně jako u jakékoliv představy, to může zlomit pouze prostřednictvím celosvětové přijetí, jakmile se dotkne kritického množství, a vypadá to, že jsme dál od toho, než jsem se původně předpokládalo.

load...

Bitcoin je rychle roste... Je to tak?

Bitcoin komunita, a tím větší měna komunita digital jako celek, se rozrostla mílovými kroky v průběhu posledních dvou let nebo tak nějak. Z malého, nika myšlence, že byl většinou vyhrazen pro programátory, futuristy a pár uvažující jedinci ve finančních kruzích, byl vytvořen moloch. Hashrate z networkhas Bitcoin roste exponenciálně se Bitcoin založené na zpracování plateb companieshave byl Onboarding více a více velkých klientů, stovky dalších měn a nápady se vyvinuly z Bitcoin průlomu, a komunita oteklé zahrnout mnohem různorodou skupinu uživatelů.

Nicméně, nyní poslední bod se zdá, že stagnují, alespoň ve srovnání s jinými aspekty vývoje Bitcoin je. To bylo ukázal jako potenciální důvod k nedávným poklesem cen, a je pravděpodobné, že alespoň trochu zodpovědný. V případě, že obec byla stále roste rychlejším tempem než byly způsoby, jak používat měnu, příliv finančních prostředků na trh bude tlačit celkovou tržní kapitalizace nahoru, spíše než snižování tlaku od BTC-to-fiat konverze což má za následek sestupný trend.

load...

Bitcoin byl vždy Volatile. Co je za problém?

 

Nešťastnou Výsledkem tohoto sestupný trend je to, že noví uživatelé váhají vyzkoušet Bitcoin a připojit ke komunitě. Pokud se něco nezmění, a přijetí nepodá jednou, můžeme být na cestě k nižší a nižší ceny. Pro ty z nás, kteří byli zapojeni s Bitcoin na nějakou dobu, to nevypadá jako velký problém, protože růst Bitcoin bylo definováno volatilitou. Nicméně, nenechte se zmást do sebeuspokojení.

Volatilita minulosti bylo přijatelné, a očekává, ale celkový trend byl vždy nahoru. Přijetí bylo vždy zvyšuje. To je jiná situace úplně. Bitcoin upoutal pozornost mnoha lidí a skupin, které mají zájem na tom selhává, nebo alespoň omezení na malém koutku celkového světě financí. V případě přijetí nemohou dosáhnout kritického množství, než „alternativní“ je uveden jeden z vlivnější těchto skupin, pak výhody, které Bitcoin má přes fiat nemusí stačit, aby ji pohánět kupředu. Svoboda nabízí decentralizované měny by mohlo být ohroženo, pokud ovladatelná měna je postaven s dost výhod, které poskytuje Bitcoin a je uveden na trh efektivněji.

Jak můžete pomoci Bitcoin Vstup do většinové společnosti

Je to jednodušší, než se zdá, a každý člověk čte to může dělat svou část pomoci. Ke zvýšení Bitcoin je přijetí, další lidé potřebují vědět, že Bitcoin existuje a je třeba pochopit výhody, které nabízí. Pokud jste inovátor, budete pravděpodobně viděli výhody Bitcoin poměrně rychle, a netrvalo moc přesvědčivé, aby se zapojili, nebo jste byli v situaci, kdy Bitcoin byl bezprostředně prospěšné pro vás, a tak vzbudilo váš zájem. V této fázi růstu Bitcoin je, všichni zúčastnění je ještě brzy přijímá-li Bitcoin je úspěch. Většina lidí se nebude v brzké době přistoupit, a jsou opatrnější s novými nápady. To je jen část toho, jak společnosti a lidská přirozenost celkově fungovaly pro všechny naše historie. Rizikové odběrateli a přední myslitelé musí brát nejen rizika a snít o budoucnosti, ale musí se to vysvětlit zbytku společnosti takovým způsobem, který apeluje na ně. Musíme dělat to snadné pro lidi, aby se zapojili, a to vyžaduje nejen podniky, které vytváří nové využití, způsoby přijímání či služby, ale také jednotlivci, kteří jsou ochotni se učit dost o Bitcoin ho vysvětlit jim, takovým způsobem, aby je snadno pochopitelné.

Mince Brief je „Co je Bitcoin“ článek může být užitečné pro tento účel, stejně jako videa z „Používáme mince“, který je uveden na konci. Existují i ​​jiné dostupné zdroje zde a na jiných webových stránkách, které mohou pomoci ukázat ostatním, co Bitcoin je asi, a proč je to užitečné. Jak již bylo řečeno, tyto metody nejsou účinné na den-to-denní bázi. Oni neřiďte přijetí ve společnosti, která je stejně zaneprázdněný jako ten, ve kterém žijeme dnes. Musíte to udělat sami.

Jít ven na párty, akce, společenské akce nebo jakékoliv jiné místo, které se můžete setkat s novými lidmi v cestě, která vede k jejich hloubkové rozhovory. Když jste tam, zeptat se lidí, jestli slyšeli o Bitcoin, nebo digitální měnu obecně. Pokud ano, zeptejte se jich, co si myslí, že je, a uvidíme, jestli to mají právo. Mnoho lidí si myslí, že digitální měna je virtuální měna, jako měny, které se používají v online hrách, a okamžitě diskontování žádné skutečné využití pro něj z tohoto důvodu. V případě, že nevědí, co digitální měna je, nebo pokud mají špatnou představu o tom, snaží vysvětlit Bitcoin k nim snadno pochopit, non-technické způsobem. Zaměřit se na výhodách Bitcoin, jako je okamžité předání kýmkoliv na světě, efektivnosti decentralizaci (což je to, co umožňuje, aby náklady na transakci být tak neuvěřitelně nízká), a jak to může udělat padělání a podvodům statisticky nepravděpodobné. Zmínit o multi-miliard dolaru marketcap a skutečnost, že Bitcoin nyní přijímá mnoho velkých společností, jako jsou Dell, městě a Nadměrné, s mnoha dalšími aktivně zvažuje a PayPal počátek při jeho integraci. Zjistil jsem, že tyto věci budou upoutat pozornost mnoha lidí, a mohou být použity k pohonu rozhovor dopředu, což může vést k možnosti sledovat tím, že nařídí jim, aby webové stránky (například mince Brief) až

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 17. srpna - 24. srpna

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Post Bitcoin

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků

Post Bitcoin

19 milionů dolarů stojí za aukci v Austrálii - Bitcoin trh reaguje!

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1