Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1 | Czech.Lamareschale.org

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Bitcoinis revoluci v peer-to-peer sítí, ale to je často ztratí, když je diskutována jako měna. Zatímco Bitcoin má úžasné výhody jako měna, včetně „instantní“ transakcí, neuvěřitelně nízké poplatky, a neschopnost zvrátit plateb (které by mohly být případně přidány přes procesor 3rd Party), což je to, co dělá Bitcoin úžasné.

load...

Bitcoin je Blockchain je budoucnost

Bitcoin blockchain je místo, kde leží skutečný průlom, a aniž by bylo blockchain Bitcoin by nebylo možné. Před Bitcoin, ostatní systémy se pokusil vytvořit skutečný decentralizovaný platformu, a existují příklady úspěchů, jako klienti pro sdílení souborů peer-to-peer. Avšak žádná z výše uvedených sítí vytvořil možnosti, které Bitcoin je blockchain má. Pomocí blockchain anebo uskutečněné myšlenky za ním, by mělo být možné vytvořit celé korporace, které existují pouze v digitální podobě, decentralizované. Ve skutečnosti, to je jistě možné, protože to znamená, že ve skutečnosti to, co Bitcoin a další cryptocurrencies jsou. Měnou je ve „společnosti“, která je řízena sítí nic víc než akcie.

load...

Bitcoin je valueis odvozen od toho, a protože Bitcoin byl vytvořen, aby platební systém, který je, co to se zaměřuje na. Jeden z autorů mincí Stručná to, a můj přítel, Evan Faggart napsal trochu o tom, kde vznikla hodnota Bitcoin je, a při prohlížení Bitcoin jako měna sama mám tendenci souhlasit s jeho analýzou. Nicméně, myslím, že on i většina ekonomů, chybí zásadní kus skládačky okolní Bitcoin. Ano, Bitcoin měna je odvozena je hodnota z předchozích měn, které se používají k jeho koupi, ale tyto nákupy jsou blíže k nákupu zásob v Bitcoin společnosti.

Nyní, není tam žádný zmatek o tom, kde se hodnota zásob pochází. Pochází z ocenění podniku jako celku, a má tendenci růst, protože společnost dělá. Bitcoin je stejný, ale liší. Dále jen „společnost“ Bitcoin roste síť dostane větší, s více finančních prostředků investovaných do infrastruktury (těžební zařízení) a výrobky (soukromými společnostmi Bitcoin-based), a více jednotlivců a firem mimo této sítě začnou ji přijmout. Termín pro tento typ digitální společnosti je „Decentralizované Autonomní Corporation“, nebo DAC, a Bitcoin byl první úspěšný DAC. Nicméně, to nebude poslední.

load...

Bitcoin, první DAC a First Meta-DAC?

Vzhledem k neuvěřitelné podpory, která byla směřovala k Bitcoin a revoluční charakter je to blockchain inovace, tam bylo relativně málo konkurentů na něj. Mnoho, mnoho dalších cryptocurrencies byly zplodila z ní, a to minulý týden jsem nastínil benefitsof, ale nikdo z „altcoins“ byli pravdiví soutěž pro Bitcoin.

Namísto toho, jak je uvedeno výše, soukromé společnosti roste kolem Bitcoin a rizikového kapitálu, anděl investory, a dokonce i tradiční investoři byli financování těchto firem na stále se zvyšující rychlostí. Bitcoin vytvořila průmysl, který neexistoval předtím, hodně stejným způsobem, že Google vytvořil SEO průmyslu, stejně jako roste analýzu webových stránek průmyslu. To, podle mého názoru, je definice meta-korporací, neboť se jedná o společnost takový vliv, že vytváří svůj vlastní průmysl.

To je také důvod, proč jsem neočekáváme Bitcoin být sesazen jako král digitálních měn v dohledné době, ani jsem se očekávat, že Google ztrácet svou pozici jako král vyhledávání. Nicméně, jiné společnosti, a dalších odvětvích, nemusí mít takové štěstí.

Další krok po Bitcoin

Existují skupiny vývojářů, kteří si již uvědomují potenciál v nových decentralizovaných systémů, a pracujeme na vytvoření nové generace DAC. Jeden z nich, ethereum, jsem se zmínil v předchozím článku, a má potenciál k rozšíření nejen představu o decentralizovanou, autonomní sítě do nových oblastí finančního sektoru, ale může jít daleko za tím. Ethereum design umožňuje vývojářům psát programy (nebo smluv), který bude spuštěn v síti, a tak bude poskytovat platformu pro bezpočet nápadů a produktů, které jsou ještě třeba představit.

Nicméně, dokonce ethereum bude pravděpodobně omezený konstrukcí, protože nikdo systém může dělat všechno. To může velmi dobře být další Meta-DAC, koexistují s Bitcoin, a vytvoření nového průmyslu, ale opravdu zajímavé nápady existují v odvětvích, které nejsou omezeny na digitální oblasti. Kolik výpočetního výkonu trvá, aby se rovnala náklady na ředitele? CFO? Vícenásobné stupně řízení v tradičním podniku? Decentralizované sítě počítačů, běží software, který nastiňuje svůj cíl, mohl snadno zvládnout mnoho, ne-li všechny, z rozhodnutí potřebných pro provoz mnoha firem. Tkaním, že s odměnou „zásoby“ na pomoc při procesu bez ohledu na výpočty jsou k tomu zapotřebí, je soběstačný síť může být vytvořen, který je o několik řádů účinnější než tradiční společnosti.

Nebudu tvrdit, že vím, jak toho bude dosaženo, jak to bude vyžadovat vytvoření algoritmů, které mohou zpracovávat složité problémy, které jsou mimo mé schopnosti určit. Co já vím, je toto: Bitcoin již poskytla značnou základnu v blockchain, s možností ověřit a sledovat transakce nebo výměn decentralizovaným způsobem; Mnoho altcoins se propagoval různé modifikace a doplňky, k této základně; a ethereum, NXT, Mastercoin, NEM, Counterparty, stejně jako mnoho dosud neznámých projektů, snaží se vzít na další úroveň.

Není Bitcoin dost? Proč Další DAC vznikají?

Zvýšení účinnosti, že DAC poskytuje zajistí, že inovace je vždy jízdě směrem složitějších systémů. To je pravda, prostě proto, že lidské přirozenosti. Jsme stavitelé a tvůrci. Když myšlenka zažehne revoluci, že idea tendenci být plně prozkoumány a převezen do Je to hranice. To lze pozorovat v technologické revoluce, která je soustředěna kolem internetu, což Bitcoin je to možné; k revoluci v hromadné výrobě soustředěné kolem montážní linky, následuje automatizace; do průmyslové revoluce, která značně urychlen průběh každém odvětví; a vracet dále, osvícení a renesance, které jsou zodpovědné za základ moderní vědy, literatury, medicíny, umění a filozofie. Bitcoin byl jen začátek nové linky v průběhu, ale ten, který otevírá dveře do neuvěřitelných možností.

V části 2 budeme analyzovat některé z projektů, které jsou vyvíjeny dnes, a seznam některých z možných, ale složité, myšlenkami, které navrhli členové komunity.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

BetChain se stává vedoucím kasínem Bitcoin ve vícejazyčné podpoře

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu