Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží? | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Bitcoin Foundationis současné době konání voleb odtokové pro dva z jeho palubě míst. Jeden z těchto dvou míst je v současné době v držení Gavin Andresen

Ale jeho termín vyprší, a druhý byl držen Jon Matonis, až do jeho rezignace v říjnu roku 2014. Primární volby skutečně došlo mezi 13. Února a 19. Února, ale žádný z kandidátů získal 50% + schválení hodnocení potřebné nároku sedadlo. Prvních 4 kandidáti byli Oliviera Janssens, Jim Harper, Bruce Fenton, a Michael Perklin, obdrží hodnocení schvalovací 46,7%, 41,2%, 30,9% a 30%, resp.

load...

Vzhledem k tomu, bude rozhodujících volbách se bude konat, který začíná v úterý, 24. Února 2015 a potrvá do pátku 27. Února 2015.

Role v Bitcoin Foundation rady

Cílem nadace Bitcoin podle svých stanov, je: "podporovat a chránit jak decentralizované, distribuované a soukromé povahy Bitcoin distribuované digitální měna a transakční systém, stejně jako individuální volby, účast a finanční soukromí při použití jako systémy.“ I když to je ušlechtilý cíl, a Nadace byla založena na dobrý účel, to je účinnost při dosahování to uvedla cíl byl poněkud nevýrazný. Ve skutečnosti, v době, nadací nebo členy je to desky, zdá se, že se stěhoval v opačném směru.

load...

Kromě toho se Bitcoin Foundation byla zapojena do lobbování na „zastoupení“ v Bitcoin, aniž by ve skutečnosti dělat hodně ovlivnit regulační struktury tak či onak, jako je New York Bitlicense, jsou vyvíjeny. Samotný akt zapojit se do tohoto druhu činnosti se zdá jít proti své vlastní stanovy.

Spíše než na tvar regulace, což je oblast, která organizace má malou moc, že ​​by byly zaměřeny na další důležitý aspekt rozvoje jádro protokol Bitcoin. To znamená, že jelikož blowback souvisí s předchozími uvedená opatření, zdá se, že organizace má ustoupil trochu o těchto otázkách, a může být více se zaměřit na rozvoj Bitcoin (s výjimkou pana Pierce, který je stále podporující Tether).

load...

Takže to, co je úloha rady? Je těžké říci, v tomto bodě, ale já bych předpokládat, že by měla být při rozhodování o tom, co aspekty protokolu Bitcoin je třeba pracovat. Samozřejmě, někdo může technicky fungovat na protokolu Bitcoin je, a případné změny musí být „schválen“ konsensem sítě. Tak, za což Gavina Andresen, a hrstka dalších vývojářů, kteří aktivně pracují na vývoji Bitcoin, trochu směrem, opravdu se zdá být velmi málo, že představenstvo Bitcoin nadace by měl dělat.

Samozřejmě, to je skvělé, že platí Gavina rozvíjet Bitcoin. Podle mého názoru jsou všechny času a zdrojů, že nadace by měla být zaměřena na nalezení více příslušných vývojáře, aby mu pomoci, protože to bude mít mnohem větší dopad než cokoli, co je pravděpodobné, že dosáhnout.

Hlasování v Bitcoin Foundation volbách

The Bitcoin subreddithas více než 150.000 předplatitelů. Bitcoin communityas celek je mnohokrát větší než to, že se skládá z jednotlivců ze všech představitelných oblastí života.

Takže, kdo je oprávněn volit ve volbách Foundation rady Bitcoin Sedadla? No, Bitcoin Foundation má asi 1500 členů a těch členů, tak ti, kteří „aktivované“ své členství oprávněných voličů. Požadavek aktivace byl nový postup, že mnozí členové ani nevěděl, bylo zapotřebí, což mělo za následek pouze 323 jedinců hlasování ve volbách. Registrace nebo „aktivace“, byl znovu povolit po prvním hlasování, a skončil dnes, takže číslo by mělo být vyšší u rozhodujících volbách... Ale, i když každý člen nadace Bitcoin aktivuje své členství, a hlasuje v odtoku, který je stále jen zlomek ve výši 1% z celé komunity.

Bitcoin Foundation nepředstavuje Bitcoin vůbec. Zakládajícími členy byly jistě extrémní Bitcoin fanoušci... Ale i zakládající členové sám měl problémy.

Jeden ze zakládajících členů, který právě opustil Foundation, je Mark Karpeles. Jak většina z vás ví, že byl vlastníkem Mt. GOX a ztratil, nebo ukradl více než půl milionu bitcoins.

Také, tam je Charlie Shrem, dříve generální ředitel BitInstant, kteří v poslední době svou vinu na „napomáhání nelicencované přenosu peněz“. Byl odsouzen ke dvěma letům vězení.

Samozřejmě, pana Shrem zločin se nezdá, aby se vešly svůj trest. Neměl ublížit, ani ukrást, kohokoliv. Prostě se prodává bitcoins na jedince, který je použit na Hedvábné stezce. Bohužel, prosba obchod byl pravděpodobně tou správnou volbou. Kdyby odmítl, že může být odsouzen za „zločiny“ s mnohem tvrdší tresty.

Na druhou stranu, Gavin Andresen a Satoshi, tvůrce blockchain, sám byl dva dalšími zakládajícími členy a oni jsou dva lidé, které přispěly nejvíce k vytvoření Bitcoin, jak ji známe dnes. Počáteční vize nadace Bitcoin může být pozitivní, s podporou ze strany komunity, ale něco bylo ztraceno v průběhu několika posledních let.

The Bitcoin základy lidové fatální chyba je samotná deska

Bitcoin byl vytvořen být decentralizované, distribuované řešení rozbité centralizovaného finančního systému. Bitcoin má potenciál překračovat finance a vytvářet decentralizovaných sítí a systémů pro zpracování široké spektrum průmyslových odvětví a potřeb... I když to je provedeno pomocí postranních řetězců nebo odnoží z páteřní sítě Bitcoin je.

Bitcoin Foundation je centralizovaná skupina vytvořila na ochranu a podporu Bitcoin. Slovo „centralizované“ je ten problém. Decentralizovaný systém nepotřebuje centralizovanou skupinu, aby ji zastupovala... A to platí zejména, když se domnívá, že představenstvo Bitcoin nadace je další vrstva centralizace v horní části centralizované organizace. Protokol Bitcoin je hmatatelným důkazem toho, že decentralizovaný systém je efficientthan centralizované jeden. Totéž lze říci o jiných decentralizovaných, peer-to-peer a softwaru, jako je například BitTorrent protokolu. Bitcoin Foundation by byly vytvořeny podobným způsobem, případně s využitím Bitcoin samo o sobě vytvořit decentralizované organizace rozhodovat o tom, jak se chránit, podpory a zlepšení Bitcoin.

I když to může znít poněkud nadbytečná, vzhledem k potřebě konsensu mezi Bitcoin minerswithin samotnou sít ', není to těžké obrázek o kolik lépe by decentralizovaná Bitcoin Foundation být. All-inclusive organizace s členstvím jen vyžadující, kdo chce být členem, s decentralizovaným hlasování o drobné problémy, a jakýkoli „výdaje“ se rozhoduje ten, kdo je ochoten darovat finanční prostředky k dosažení jakékoliv cíle jsou stanoveny. Ve skutečnosti, nedávné spuštění Lighthouseprovides jeden z dílků potřebných k výstavbě takového systému. Nebyl bych vůbec překvapen, kdyby nějaký developer, nebo skupina vývojářů, se rozhodl vzít na tomto projektu, nebo něco podobného, ​​příp.

Do té doby Bitcoin Foundation je stále tady, ale je jen stínem toho, co mnozí očekávali, že se stane. Tato volba vlastně není vůbec důležité, a není-li tato skupina pracuje na nějakou neznámou, velký projekt nadace sám se zdá do značné míry irelevantní.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets