Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku | Czech.Lamareschale.org

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Bitcoinjust dostal trochu útulnější s sociálních médií, a teď je to jednodušší, než kdy jindy poslat digitální měnu s přáteli a rodinou, které nemají předchozí znalosti kryptoměna.

load...

San Francisco-based QuickCoin vyvinula jednoduchý webový appthat umožňuje uživatelům připojit se s Facebook a poslat Bitcoin komukoli na jejich seznamu přátel. Aplikace je hladká, optimalizovaná pro mobilní zařízení a speciálně pro lidi obeznámený s sociální sítě.

Tam byly předchozí snahy o integraci platby Bitcoin Facebook, ale QuickCoin produkt společnosti je první, aby byl proces úplně jednoduché, s žádným požadavkem vědět, jak QR kódy nebo veřejné klíče fungovat. Je to velmi jednoduché poslat Bitcoin jako je přidání na něčí zeď nebo jim poslat zprávu.

load...

Jak to funguje

Nastavení QuickCoin peněženku je velmi jednoduché, prostě vyžaduje přihlášení Facebook a oprávnění pro přístup k seznamu přátel. Webová aplikace pak vyvolá vyhledávat seznam přátel s zelená ikona „Odeslat“ vedle každého názvu.

Peněženka je označován v dolarech a ekvivalentní množství „kousků“ - zúčtovací jednotka vytvořené QuickCoin, ve kterém 1 bit = 0,000001 BTC = $ 0,00058 na aktuálním kurzu. Používat toto schéma, 1000 bitů - který jsem posílal na několik mých přátel na Facebooku - stojí asi 58 centů.

Jakmile je transakce provedena, může odesílatel napíše na zeď tohoto kamaráda nebo poslat soukromou zprávu s oznámením, že se jim dostalo Bitcoins. Ty pak mohou přihlásit do QuickCoin peněženku sebe a vybírat finanční prostředky, nebo poslat peníze na někoho jiného na Facebooku. Záloha a odebrání systém je velmi rychlý a nevyžaduje čeká na potvrzení.

load...

V současné době QuickCoin holí 0,0001 BTC (100 bitů nebo 5 centů) z horní části každé transakce s Facebook přítele, aby platil standardní horník poplatky, které uživatelé Bitcoin jsou obeznámeni s. Všechny transakce jsou vyrobeny na blockchain, což znamená, že QuickCoin učinil moudré rozhodnutí není sdružování finančních prostředků do interního systému, který může být ohrožen. Sociální peněženka je postavena jako tenká vrstva na vrcholu již robustní Bitcoin platby protokolu.

Vyvíjející ekosystému

QuickCoin je jednoduchý Facebook peněženka je znamením Bitcoin rostoucí zralosti a integraci se stávajícími systémy. Namísto čekání na společnost, jako je Facebook integrovat digitální měny do své sociální sítě, ambiciózní podnikatelé budují kompatibilitu mezi platformami na vlastní pěst.

Dříve Bitcoin byl integrován s dalšími sociálními sítěmi prostřednictvím nástrojů, jako je Bitcoin Tip Bot na Reddit, a účet TipperCoin na Twitteru. Do této chvíle však nebyl dobrým nástrojem pro posílání mincí přes Facebook, nejpopulárnější sociální sítě.

Vzhledem k tomu, Bitcoin ekosystém dále vyvíjet, tam bude nepochybně další pokusy integrovat digitální měnu se sociálními sítěmi a aby zážitek jako nejjednotnější. Možná, že v určitém okamžiku to bude tak snadné „špičky“ přítele na serveru Facebook se Bitcoin, protože je kliknout na „Like“ na jejich postavení.

QuickCoin slíbil, že Facebook sociální peněženka je pouze jejich první produkt, a další funkce a partnerství jsou již brzy.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost je jasná: cena a vývoj

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 7.-13. Září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu