Neměli bychom se snažit přizpůsobit Bitcoin stávajícím právním strukturám | Czech.Lamareschale.org

Neměli bychom se snažit přizpůsobit Bitcoin stávajícím právním strukturám

Neměli bychom se snažit přizpůsobit Bitcoin stávajícím právním strukturám

Views Tento autor se nemusí nutně reflektovat názory mince Brief.

Diskuse Společenství o navrhovaném nařízení NYDFS‘Bitcoin

Posledních několik týdnů bylo prosycen diskuse o BitLicense, navrhované Bitcoinregulation pocházející z New Yorku odboru finančních služeb (NYDFS). V čele s Benem Lawsky, ministerstvo zahájilo na vytvoření systému licencí, které by měly všechny společnosti Bitcoin podnikající ve státě New York, které mají být vyhovující. Tento návrh nařízení má, samozřejmě, byl se setkával s nepřátelstvím z komunity. Většina členů komunity Bitcoin se shodují, že BitLicense, pokud by byly do zákona v jeho současné podobě, by zvýšilo náklady na podnikání, a tím omezit konkurenci a ohrozit soukromí spotřebitelů, přinejmenším. Někteří členové komunity, kteří se spíše ideologického přístupu k Bitcoin regulace, argumentovali, že všechny zákony týkající se digitálního měnu allwould ohrozilo účel vytváření Bitcoin, takže bychom se měli zdržet předávání jakéhokoli digitálního legislativy měny.

load...

Navzdory opozici komunity k návrhu BitLicense, tam bylo příliš mnoho vlivných členů komunity Bitcoin že stupňovat a vyslovil proti NYDFS až do posledních týdnech. První dva týmy Nejpopulárnější hráči na kryptografické světě, který se vyslovil proti nařízení, které tento autor si je vědom, byli Andreas Antonopoulos a Erik Voorhees. Tito dva muži mluvili o BitLicense na chvíli, ale dva ze svých novějších diskusím o NYDFS‘návrhu lze nalézt zde: Andreas Antonopoulos rozhovoru s Jeffrey Tuckerand Erik Voorheesspeaking s mincí Stručná Sean WinCE. V návaznosti na tyto dva členy komunity, Jim Harper-globální politika rada pro Bitcoin nadace napsal otevřený letterto na NYDFS a žádal o prodloužení připomínkového období, mimo jiné. Poté, co tento otevřený dopis byl vydáván, Circle Jeremy Allaire, komora digitálního obchodu a zástupci z Mercatus Centre všechny pokročilé své odpovědi z nichž všechny zdůraznila potřebu rozšířené veřejné komentování období.

load...

Nicméně, jejich připomínky nebyly zdaleka tak volný trh orientované jako názory Antonopoulus a Voorhees. Foundation, konkrétně, přijala přístup rozhodně anti-svoboda pro budoucí regulace Bitcoin. Jinyoung Englund, ředitel komunikace pro nadaci, v odpovědi na dopis můj op-EDON Jim Harper je na NYDFS, za předpokladu mince Brief s několika dokumentů, které byly určeny k sloužit jako příklady oficiálního postoje nadace o regulaci Bitcoin, protože mé obvinění z nich byli zřejmě špatně. Jeden konkrétní dokument byl přepis testimonygiven Marco Santori, předseda regulační záležitosti výboru na Nadaci Bitcoin, při jednání o návrhu BitLicense New Yorku. V této řeči, Santori výslovně uvedeno, že podporuje jednotný, globální, Bitcoin regulace. Vzhledem k tomu, že byl svědčit ve prospěch nadace, musíme předpokládat, že tento typ regulace je to, co zbytek Nadace doufá, že k dosažení stejně.

load...

Máme-li zobrazit tyto slyšení jako pokračování tolik potřebnou rozhovoru mezi státy a federální vládou o tom, jak může být efektivní, standardizovaný a plně ochranný regulační systém vyvinutý pro Spojené státy jako celek, a možná i na mezinárodní úrovni.

Snaží se vyjednávat o Bitcoin nařízení je ztráta času, my jsme pouze v přechodném procesu

 

Proč je Foundation spolu s dalšími organizacemi a jednotlivci, kteří se takový politický přístup k regulaci Bitcoin? Proč se potápí tolik času, úsilí a tak velké množství peněz komunity do politického stroj? Je velmi pravděpodobné, že budou mít žádné významné výsledky; nepatrný extensionto období veřejného komentování pro BitLicense slouží jako dokonalý, přesto smutný příklad marnosti taktiky nadace ze prosil politiků. A toto tvrzení není jen ve vztahu k obraně volného trhu. Dokonce Cílem nadace založit globální regulaci Bitcoin, který je „skutečným“ a komunitní řízený nebude dosaženo. Regulátory přejdou takové druhy zákonů chtějí, bez ohledu na to, kdo stojí v opozici k nim, nebo jak hlasitě křičet jejich nepřátelé.

Kromě toho, pokud Bitcoin nikdy nedosáhne svého plného potenciálu a stane se celosvětově uznávanou měnu, pak celá tato fáze integrace digitální měnu do stávajících finančních infrastruktury je zcela dočasné. Tak, neměli bychom ztrácet tolik času a peněz se snaží přesvědčovat úředníci a politici, je přesměrování velké množství kapitálu od skutečně produktivních Bitcoin projektů a do dočasných a neplodných politických bitev. Bitcoin byl navržen tak, aby byla provozuschopná i mimo tradičních finančních systémů, a tak se snaží integrovat do těchto systémů je směšné v nejlepším případě.

Bitcoin Budoucnost je v nahradil současný systém

Regulátory mohou projít bez ohledu na drakonické zákony, které chtějí, ale bude to k ničemu; pokud Bitcoin nabíhají dostatečně velký tržní poptávku, bude prospívat tváří v tvář jakémukoli pokusu ji potlačit. Jde o to, že Bitcoin je neměl být „bezpečné“. To nemůže být trvale uvázána k jakémukoli vládnímu orgánu nebo soubor zákonů. A to nemusí být, a to buď. Vývoj v krypto ekosystému více než dokázal, že svobodný a neregulovaný trh je schopen efektivně řešit problémy. Jednoduše řečeno, ti, kteří dělají na plný úvazek se snaží vyjednávat s vládami, z větší části, ztrácejí čas.

Early Nařízení Bitcoin může být nebezpečné

Nechceme, aby se ujistil, že brzy předpisy neumožňují udusit Bitcoin. To by bylo příliš idealistický věřit, že Bitcoin ve svém současném stavu, mohl přežít konfiskatorní nebo zakazující legislativu. Z tohoto důvodu je nutné uvažovat s vládami a bojovat proti jejich navrhovaných předpisů do určité míry. Nicméně, to není to, co nadace a jeho vrstevníky organizace dělají. Nejsou snaží zabránit regulaci, ale vzdali už přijal nevyhnutelnost omezujících zákonů Bitcoin a prosí o diminucí v závažnosti těchto zákonů.

Samozřejmě, že některé právní předpisy je nevyhnutelný. Ale v případě, že obec tráví tolik času a úsilí na zlepšení Bitcoin a jeho ekonomickou infrastrukturu to křičí na úředníky, pak se zákony, které budou předány nevyhnutelnost bude mít malý nebo žádný vliv na ekonomiku Bitcoin. Cílem by mělo být pro udržení zdravé, přechodný systém pro vytvoření hybrid mezi tradiční finanční infrastruktury a plnohodnotné, šifrovací ekonomiky. Proto, když musíme intervenovat u vlády, pak bychom měli učinit ve snaze zabránit drakonické legislativy, spíše než povzbuzovat ho-s myšlenkou, že má nařízení o našich podmínkách bude nějakým způsobem, aby bylo méně restriktivní.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Lawsky přehledy revidované BitLicense, GAW spouští Paycoin a další

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Post Bitcoin

Bitová cena stále hledá novou podlahu po zprávě EBA

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden