Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Důvěra je postaven s konzistencí. Bitcoin je prohlášen nesoulad je hodně z toho, co udržuje ty stále plně zakotven v konvenční financí pochybují, zda se přijetím technologii založenou Bitcoinor kladkostroje.

load...

Rodící kryptoměna má svůj spravedlivý podíl na rostoucí bolesti. Mezi nimi zmatek v příchodu k jasnému Bitcoin cenou ocenění, nedostatek likvidity, a několik vysoce postavených výměny BTC se zhroutí. Několik členů finanční elity jasně jejich odstup sentiment, když žádal, aby se podělili o své myšlenky o Bitcoin během peněz 20/20 konferenci na podzim tohoto roku je.

load...

Více často než ne, volatilita cen se ukázal jako zdroj obav pro skeptiky. Zatím na trhu, který je často ve srovnání s Bitcoin, americký akciový trh, je kořist volatility jeho vlastní.

Pády ze stínu hlavního důvěry

 

24. Října 1929. O deset let dlouhé spekulativní boom houpačky na poprsí. Více než 12 milionů akcií se obchoduje za jediný den, jak si veřejnost vytvoří útok na banky a burzy cenných papírů, posílání burzovní pásku a investorů navíjení.

19. Října 1987. FED se snaží udržet na uzdě zpět k přehřátí ekonomiky zvyšováním úrokových sazeb, což vyvolalo lavinu prodejními příkazy na termínovém trhu. Jako výsledek výše $ 500 miliard je vyřazeno z Industrial Index Dow Jones ve výšce býčí trh 5 let.

load...

29. Září 2008. Lehman Brothers, Merrill Lynch a Fannie Mae a Freddie Mac utrpět významnou finanční trauma z přeexponování na hypoteční trh. Dow kapky rekordních 774 bodů poté, co vláda plánované záchranných stánky v kongresu.

Jediný bod selhání spočívá v tom, co podporuje konvenční finanční systém; centralizované důvěra.

Důvěra v makléřů, že půjčené investoři 65% nominální hodnoty akcií na margin.

Věřit v rozhodování centrální banky.

Důvěra v platební schopnosti skryté síti derivátů, které stojí za biliony.

Podle Paul Volcker, bývalý předseda Federálního rezervního systému USA, transparentnost konvenční financí se zdá být stále zahalena, jak plyne čas. „Přestěhovali jsme se z bankovního-soustředěné obchodní, vysoce regulovaný finanční systém, na enormně složitějšího a vysoce inženýrství systému. Dnes, hodně z finančního zprostředkování probíhá na trzích mimo účinnou úřední dohled a dozor, vše zahalen v neznámých bilionů derivátů.“

Bitcoin: tlačí finance do světla decentralizace

Hrazeny z chaosu je decentralizovaný finance. Jednoduše řečeno v Bitcoin bílém papíře Satoshi je „Navrhli jsme systém elektronických transakcí, aniž by se spoléhat na důvěře„. Komplex puzzle finančního zprostředkování je vykreslen unnecessarywith Bitcoin je kladkostroje.

Je ironií, že „utajené“ kladkostroj veřejné ledgeris mnohem snazší pochopit než svázané do sítě běžného trhu s cennými papíry. Ale zatímco Síť Bitcoin může být srozumitelnější než finančního systému starší to nedělá Bitcoin některý jednodušší než dolaru, protože prostý fakt, že dolar je stále nejrozšířenější prostředek směny (přinejmenším Spojené státy). Takže pokud člověk je věnována mzdy BTCfor poskytnutí práce nebo dobré, budou muset nejprve vyměnit dolary za Bitcoin.

Do sebe zapadající Fiat a BTC

Zde vyvstává bod rozporu. Člověk musí použít měnu, opírající se o centralizovanou důvěrou provést transakci na decentralizované sítě BTC. Pobízet BTC uživatelům ukládat bohatství (alespoň dočasně) v samém měně, která se snaží chránit své bohatství z. Čímž BTC / USD výměny odpovědné za držení dostatek zásob, aby byla zajištěna interoperabilita mezi USD a BTC a rizika cover protistrany z možností / derivátových kontraktů.

Komplikace střetu zájmů mezi centralizovanou povahu BTC / výměna USD a touha svým zákazníkům provádět transakce na decentralizované sítě jsou evidentní. Podvodům a manipulace vedou k zhroucení výměny (zejména Mt. GOX). Citlivé údaje podporované burzách byl využit pro krádež (nejnověji Bitstamp horkého peněženky zaseknout). Tyto komplikace jsou vedlejší škody na ekosystému, který roste z jeho rodící etapách a pohybující jeho cestu blíže k decentralizaci.

Odkud ideální vize kladkostroj na bázi decentralizované ekonomického systému setkat realitu ekonomiky, která je stále závislá na fiat měně? CoinBrief spisovatel Evan Faggart nedávno upozornila na dopady ženili Bitcoin bankovnictví a centrální bankovnictví, „Bitcoin bankovnictví by mělo vážný potenciál zmenšit schopnost bankovního systému produkovat obchodní cykly (nebo volatility). Nicméně (za předpokladu, fiat měna byla potřebná pro placení daní a poplatků), centrální banky budou nadále představovat velkou hrozbu pro ekonomickou stabilitu bez ohledu na pozitivní účinky Bitcoin je, protože by ještě udrží sílu vytvářet nekryté peníze a dává bankám přebytečné rezervy.“Pro Bitcoin držet dostatečný vliv na snížení volatility a spoléhání se na fiat měnu, musí být nejprve ve větší míře přijat. Inovace pozdě Bitcoin ecosystemindicate, že dochází k pokroku směrem k širšímu přijetí šíření.

Bitcoin 2,0

2014 byl rokem Bitcoin 2.0

Vývojáři se hrnuli do Bitcoin, s Bitcoin současné bytí 31stmost vidlicový úložiště na GitHub a technologie založená kladkostroj. Tok rizikového kapitálu brzy následoval za podpořit nadějné myšlenky této komunity. 2014 viděl existenci 582 Bitcoin začínající podle AngelList. Up z 193 v roce 2013 a 13 v roce 2012.

Rozvíjející se z trhu Bitcoin 2.0 as vůdci byli Counterparty, platforma, která využívá protokol Bitcoin blok řetězce, aby peer-to-peer finanční interakce bez rizika protistrany, Blockstream, která se rozvíjí nápad známý jako „vedlejšími řetězci“ a ethereum, je platforma, která umožňuje, aby stejné peer to peer finanční interakce s použitím alternativního kladkostroje. Zakladatelé protistraně nedávno podělili o své pozitivní výhled pro rok 2015 v následujícím příspěvku blogu. „(We) jsou nadšeni ohromný růst a změny, které 2015 může přinést pro přijetí blockchain technologií“.

Přijetí blockchain technologie by neměla být omezována nepochopení ze strany potenciálních uživatelů. Jeden nemusí znát spletité detaily této technologie využívat jeho výhod. Cit zopakoval venture partnera Adam Ludwin z RRE Ventures, „It (Bitcoin) má kvalitu raného internetu. Lidé nemají vlastně nic vědět o tom, jak to funguje, ale nemusí vědět, nebo péče. Prostě vědí, že se obrátit svůj počítač a můžete zkontrolovat e-maily „možnost vytvořit aplikaci, která popularizuje výhod decentralizované technologie Bitcoin je:.. Platební svobodu, téměř nulové poplatky a odstranění prostředníků, čeká může Vidíme platformou chopit této příležitosti spíše dříve než později.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin vysvětlil v 3:30 minutách

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach