Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další | Czech.Lamareschale.org

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Huobi oznámil (přes Reddit

včera), která bude realizaci průmyslový standard Doklad o programu rezervách na konci srpna, s odstupem schématu Trading / Asset následovat v září.

Po obvinění z komunity, že objem obchodů v čínských burzách mohly být silně manipulovat, Huobi, druhá největší burza ve svazku je nyní podniká kroky, aby k prokázání své rezervy.

load...

BitPay exec: Zaplatili jsme ESPN pro náš sponzoring v Bitcoin

V souladu se svým poselstvím, že digitální měna je stejně snadné jako hotovost a bezpečnější než kreditní karta, BitPay spoluzakladatel Tony Gallippi položil bitcoinwhere ústa je to v létě, když zaplatil ESPN po školního fotbalu Mísa herní sponzoringu v Bitcoin.

Německá Fidor banka bude konečně začít dokončení mezinárodní bankovní převody přes Ripple virtuální měny protokolu příští týden, což je první bankou na světě, aby tak učinily. Obě společnosti dříve oznámily uzavření partnerství v květnu, ale zřejmě trávil čas od té doby pracuje na integraci. Banka také může být použití protokolu pro behind-the-scenes mezibankovní převody, než se žít s převodem zákazníků.

load...

Toto je poprvé, kdy banka zavádí službu vztahující se k virtuální měny pro veřejnost. To by mohlo být velkým mezníkem pro kryptoměna světě.

Bitcoin Online Poker transakce zamítnuta Coinbase

Na Reddit, hráč s účtem u Bitcoin-přijímat online Těsnění poker webů s klubů (SWC) oznámil, že populární výměna Bitcoin Coinbasehad omezený přístup ke službám na svých stránkách, protože použil jeho Coinbase účet financovat jeho SWC pokerový účet.

Vypadá to, že Coinbase, jako regulované peněžní služby musí přezkoumat přijatá opatření by to uživatelům tak, aby bylo zajištěno, že v souladu s předpisy. Dokonce i ve svém uživatelském oddílu dohoda 7,2 „ilegální hazard“ podle amerického zákona je zahrnuta do zakázaných činností.

load...


Bitcoin je chyba, která by mohla zvítězit ve světě - AtlantikuNebylo přeměnil ekonomiku dnes. Zatímco počet Bitcoin transakcí roste každým rokem, to není nic v blízkosti spotřební elektroniky na masový trh, jako je Google nebo Netflix, nebo dokonce přes PayPal. Bitcoin stále těžkopádné k použití (typicky transakce může trvat až 10 minut) a cena je velmi volatilní. To znamená, že pro tuto chvíli, je upřímně hrozné měna postaven na vrcholu potenciální transformační technologie.

Velebení ze strany Derek Thompson


Bitcoin, Ether a další kryptocurrence mohou vidět začátek konce - MarketWatchNáhlé čínský zákrok na virtuální mince získávání finančních prostředků z Bitcoin a dalších cryptocurrencies, který způsobil propad je buď konec začátku pro krypto-party - nebo spíše, začátek konce....

To nedává smysl vážné. Jinými slovy, cryptocurrencies chybí přesně údajné neomezené vzhůru že spekulanti snít. Jediný způsob, jak se někdy při pohledu na takzvané „modré nebe“ ocenění je v případě, že vlády světa všeho ztratí jejich kolektivní mysl...

A pokud jde o ty kryptoměna ventilátorů a jejich liberálními fantazií: Pokud si myslíte bitcoinor éter nebo co je nějak mimo kontrolu vlády, protože je tak decentralizovaná na tolika různých počítačích, zamyslete se znovu. Vlády nemusí být schopen vypnout všechny servery, ale nemají k. Mohou teoreticky zákaz fyzických osob a společností spadající do jejich pravomoci z nákupu, prodeji, obchodování, nebo drží tyto věci. Vlády mohou vytvořit svůj cryptocurrencies unconvertible do něčeho užitečného...

Crypto-mania mohou trvat až teď. Obchodníci bude sledovat grafy vidět, jak se trendy rozvíjet. Avšak dlouhodobá investice příběh vypadá jako jiné věci. Rizika rostou.

Velebení ze strany Brett Arends


Bitcoin Exchange MtGox Vypnutí trvale!Otvor hackeři vykopali a hodili MtGox - nejstarší a největší založena burza Bitcoin Company-byla tak hluboká, že společnost nebyla schopna kopat sebe ven. Lámání novinky vyšel dnes, že MtGox vypnutí jeho dveře trvale a nebude jednat o výměně společnost Bitcoin!

Kurz Bitcoin klesl na nejnižší páky na MtGox protože velká rally Bitcoin a majitelé Bitcoins užil během posledních pár měsíců a hrozí potopit celý Bitcoin ekonomiku. Po MtGox dostal hacknutý a hackery dělal pryč s více než $ 2,7 hodnotě Bitcoins se společnost stala přítěží, a to nejen pro své vlastníky a zákazníky, ale na jiných výměnných společnosti Bitcoin lobbistických aby Bitcoin proudu a přeměnit ji na široce používané virtuální měna.

MtGox shutdown a odjezd otevřít trh pro menší Bitcoin výměny, aby zvýšily. Nicméně, některé z nich jsou u provozovatelů MtGox velmi rozzlobený. Šest z hlavních Bitcoin burzách vydaly společné prohlášení distancují od MtGox.

„Tato tragická porušení důvěry uživatelů MtGox byl výsledkem činnosti jedné společnosti a neodráží odolnosti nebo hodnoty Bitcoin a digitální měny průmyslu,“ výměny, včetně Coinbase a BTC Číny“, prohlášení číst.

„Stejně jako u každé nové průmyslu existují určité špatné herci, které musí být odstraněni, a to je to, co vidíme dnes.“

„Jsme přesvědčeni, však, že silné Bitcoin společnosti, vedené vysoce kompetentních týmů a podporované důvěryhodných investory, bude i nadále dařit, a splnit slib, že Bitcoin nabízí jako budoucí platby v internetovém věku,“ dodali. "Dodali.

Will MtGox shutdown bude znamenat konec Ø ​​Bitcoin a zabít jednotku, aby bylo globální měna alternativa? Uvést svůj názor níže.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Jaký je nejlepší procesor pro platby Bitcoin? Coinkite nebo BitPay?

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 14.-20. Září 2014

Post Bitcoin

Studie: Silk Road byla paradigma Shift v obchodu s drogami

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Jak vzniká scéna Bitcoin Start Up v Africe?