Bitcoin denní zpráva: Brazílie říká, že je příliš brzy pro Bitcoin nařízení, Charlie Shrem odsouzen na 2 roky ve vězení | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin denní zpráva: Brazílie říká, že je příliš brzy pro Bitcoin nařízení, Charlie Shrem odsouzen na 2 roky ve vězení

Bitcoin denní zpráva: Brazílie říká, že je příliš brzy pro Bitcoin nařízení, Charlie Shrem odsouzen na 2 roky ve vězení

Federální Senátu Brazílii vydala novou zprávu, která zkoumá, jak lze Bitcoinand jiné digitální měny dopad brazilské ekonomiky. Kromě toho se ve zprávě zkoumala možnosti zavedení regulace Bitcoin. Nakonec se ve zprávě k závěru, že není dostatek Bitcoin činnost v brazilských trzích vyžadují okamžitou průchod regulace Bitcoin. Místo toho se ve zprávě vyjádřil touhu následovat za Spojenými státy, pokud jde o Bitcoin regulaci a jednoduše zdanit jako aktivum:

load...

Na US daňové orgány [mají] k závěru, že virtuální měna je aktivum, které musí být deklarovány a podléhá dani. Na druhé straně, ministerstvo financí USA zjistil, že významné transakce v bitcoins jsou hlášeny orgánům, jako společné měny. Brazílie by měly následovat podobnou cestou, ale pouze v případě dalšího rozšíření tohoto nového finančního aktiva. 

load...

Zdroj: Coindesk

„Bitcoin: Pátrání po Satoshi Nakamoto“ je propuštěn po crowdfunding kampaně

Anglická verze Bitcoin komika - vytvořil Alex Preukschat Josep Busquet a José Ángel García Ares - s názvem „Bitcoin: Pátrání po Satoshi Nakamoto“ je nyní na prodej po úspěšném crowdfunding kampaně. Komiks je akční příběh, který „splétá dohromady akce, fakta a fikce o Bitcoin technologie a její‚anarchické cypherpunk kulturu‘Preukschat věří, že tento komiks bude sloužit jako nový způsob, jak šířit Bitcoin povědomí po celém světě.: 

Už jsme si všimli, že lidé, kteří nevěděli o Bitcoin jsou stále zájem ve Španělsku. Doufáme, že se tím zvýší v příštích měsících po celém světě. Naším cílem je nyní pokračovat v hledání nových vydavatelů lokalizovaných vydáních po celém světě s podporou místních komunit Bitcoin

load...

Zdroj: Coindesk

 Major Bitcoin firem Kritizovaný Host "The World of Bitcoin" událost na veletrhu CES 2015

Zdroj: CoinTelegraph

Austrálie rozhodne ponechat Bitcoin daň z obratu

Přes velké množství odporu ze strany komunity Bitcoin, Austrálie se rozhodla ponechat své kontroverzní Bitcoin daň z obratu. Po úvodním právní předpisy, které zavedené daně na začátku tohoto roku, CoinJar přemístil a Living Room of Satoshi zavřeny. Living Room of Satoshi od té doby znovu, nicméně. Bitcoin uživatelé poukázal potenciál daňové Bitcoin má pro vytváření dvojího zdanění; v případě dobré se platí s Bitcoin, kupující by technicky muset zaplatit pravidelnou daň z obratu a daň z Bitcoin.

Zdroj: CoinTelegraph

BlockTrust uvádí crowdfunding platformy Crypto projekty

BlockTrust zahájila svůj all-inclusive crowdfundingservice pro rozvojové projekty na bázi blokového řetězce. Artiom VontolazkoCEO a spoluzakladatel BlockTrust řekl, že „BlockTrust je služba, jejímž cílem je poskytnout výkonné řešení pro Blockchain podnikatele.“ Vývojáři a podnikatelé, kteří chtějí využít tuto službu získat finanční prostředky pro své projekty bude muset projít schvalovacím procesem. Pokud projekt splňuje požadavky BlockTrust je, bude přijímat osvědčení o bezúhonnosti a budou uvedeny na internetových stránkách společnosti, což umožňuje, aby projekt získat finanční prostředky.

Od Vontolazko:

Ti podnikatelé potřebují bezpečné a snadno použitelné platformy na financování svých projektů. Dodáváme, že zároveň by přispěl k podvodům bez prostředí, které obchodníci a investoři mohou využít, namísto toho, aby využila.

Zdroj: CoinTelegraph

Charlie Shrem odsouzen ke dvěma letům vězení

Charlie Shrem své právní bitva je oficiálně u konce. Bývalý generální ředitel dnes již zaniklé společnosti, BitInstant, dostal dvouletý trest odnětí svobody po. Tato věta je jen pár měsíců poté, co Shrem svou vinu na napomáhání operaci s neoprávněným peníze pracujícím podnikání. Jednou z vězení, Shrem bude sloužit tříleté hlídané propuštěn.

U soudu, Charlie Shrem uznal jeho nezákonné činnosti s tím, že „Nemám žádné výmluvy pro to, co jsem udělal. Rozešla jsem zákon a já ji zlomil špatně.“

Zdroj: Coindesk

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Neměli bychom se snažit přizpůsobit Bitcoin stávajícím právním strukturám

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 31. srpna - 6. září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 21.-27. Září 2014