Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

v 9:30, Time Inc. Vydal tweet, který odkazoval na oznámení, že společnost bude partnerem Coinbase přijmout Bitcoinfor předplatné časopisu Fortune, dobré zdraví, cestování a volný čas, a tento starý dům. Coinbase také oznámila své partnerství s Time Inc. Na svém oficiálním blogu.

load...

Od té doby, Inc. Oznámení:

Time Inc. (NYSE: TIME) se spojil s Coinbase, nejpopulárnější Bitcoin peněžence, aby se stal prvním významným vydavatelem časopisu akceptovat Bitcoin platby. Tato iniciativa, kterou dnes s Fortune, zdravotnictví, ten starý dům a Travel + Leisure, nyní přijímá Bitcoin mezi širokou škálu platebních možností předplatného.

Zdroje: Coindesk, Time Inc., a Coinbase

load...

Nadměrné zaostává za svými 2014 Projekce pro Bitcoin Sales

Overstockbecame první hlavní obchodníka přijímat Bitcoin jako platbu za své zboží na začátku letošního roku. Společnost oznámila, že přijímá Bitcoin v prosinci 2013, a oficiálně začal přijímat Bitcoin platby na začátku ledna 2014. Patrick Byrne, generální ředitel Nadměrné, uvedl, že jeho společnost v průběhu roku 2014 očekává přibližně 5 milionů $ v prodeji Bitcoin. Nicméně, v průběhu roku přijde ke konci, společnost nyní tvrdí, že jejich prodej Bitcoin za rok bude pravděpodobně pohybovat kolem $ 3 miliony dolarů-což je 2.000.000 $ krátký jejich předchozí projekce.

load...

Zdroj: NewsBTC

MPO bude nabízet Crypto-měny moduly v zimním semestru roku 2015

MIT je vysoce prestižní univerzity, známý pro své matematiky a technických programů, a získal velkou pozornost v komunitě Bitcoin, protože jeho různých Bitcoin projekty. Nyní se škola rozšiřuje svůj zájem o digitálních měnách, a bude nabízet kurzy, které obsahují moduly týkající se kryptografických měn v zimním semestru 2015.

Nový kurz, který MIT bude nabízet je „Computer Systems Security 6,858,“ a obsahuje modul na TorCoin:

„V tomto článku se zavést TorCoin, distribuovaný konsensuální protokol založený na Bitcoin kladkostroje. Bude použit tento protokol k vytvoření nových uzlů v síti, a ke stanovení platnosti uzel a šířku pásma. TorCoin bude probíhat ve spolupráci s TorFlow, existující kód určený k určení šířky pásma a sledovat chování uzlu, pomocí rozhraní RPC. Zvládnout výpočetní náklady na těžbu, navrhujeme, aby částečně outsourcovat tyto náklady do sítě Bitcoin s využitím stávajícího sdílení pracovní protokol. Budeme diskutovat o naší realizaci a poskytnout analýzu bezpečnostních problémů. Nakonec jsme se poskytnout důkaz o koncept, spolu s možnými směry pro budoucí práci.“

Zdroj: CoinTelegraph

Obývací pokoj Satoshi otevře

Living Room of Satoshi je Austrialia společnost se sídlem, která umožňuje svým zákazníkům platit různé účty s Bitcoin. Společnost zavřel své brány v říjnu loňského roku v reakci na australské daně z obratu zákonů. Nicméně, společnost oznámila, že bude znovuotevření, a lidé budou brzy moci opět začít platit účty s Bitcoin.

Daniel Alexiuc z obývacího pokoje Satoshi na australském zboží a služeb daň:

„Stále jsme přesvědčeni, že dvojitá GST musí být zrušeno z Bitcoin bude nakonec užitečná jako měny v Austrálii... Jako společnost, jsem zklamaný, že nemůžeme podpořit většina australských výměn v tuto chvíli, protože tam jsou některé velmi působící zde talentovaní a profesní oblečení. Nicméně, jsme schopni prodávat naše mince v zámoří, a australských výměn, které jsou v souladu s GST rozhodnutí pro firemní zákazníky.“

Zdroj: NewsBTC

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek

Post Bitcoin

19 milionů dolarů stojí za aukci v Austrálii - Bitcoin trh reaguje!

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC

Post Bitcoin

Proč odborníci Bitcoinové se nebojí útoku 51%

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?