Bitcoin denní zpráva: Lawsky přehledy revidované BitLicense, GAW spouští Paycoin a další | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin denní zpráva: Lawsky přehledy revidované BitLicense, GAW spouští Paycoin a další

Bitcoin denní zpráva: Lawsky přehledy revidované BitLicense, GAW spouští Paycoin a další

Ben Lawsky současná dozorce New York odbor finančních služeb (NYDFS) uspořádala tiskovou konferenci dnes, ve kterém on nastínil a vyjasněny některé z informací, které budou v druhém návrhu vysoce controversialBitLicense Bitcoin nařízení. Lawsky výslovně uvedeno, že navrhované nařízení Bitcoin by se nevztahují na jednotlivce, obchodníci, nebo vývojáře. Navíc dozorce poznamenat, že revidovaný BitLicense je mnohem méně omezující, než původní návrh.

load...

Od Ben Lawsky:

Myslím, že aktualizovaný návrh BitLicense je na správné cestě (1) V vybojovat další účastníky, kteří by neměly být ovlivněny (2), takže ustanovení týkající se kapitálových rezerv se bude konat ve virtuální měny, protože tento typ pracovního kapitálu je zásadní pro mnoho obchodních modely a (3) poskytuje dvouletou spuštění částečnou výjimku. Nicméně, nejsem si jist, New York hrát catch up bude poskytovat úrodnou právního prostředí, potřebné k udržování a získávání Bitcoin související startech.

load...

Zdroj: CoinTelegraph

Panečku Horníci Barky Paycoin, způsobuje vlnu spekulativní aktivity

Od Coindesk:

Přes diskusi, paycoin přitahuje hodně pozornosti od horníků poté, co byl uveden na populární těžba ziskovost služby CoinWarz. Několik internetových stránek, které se připojují majitelům vybavit s potenciálními nájemci viděl rychlý nárůst cen přes víkend z důvodu vysoké debutového ceně paycoin na několika burzách altcoin s pronájem ceny dosahující až o 0,15 BTC za terahash pro 24 hodinový zasedání začátkem tohoto týden.

Zdroj: Coindesk

Draper University Bitcoin hřiště Učí více než 2000 studentů

Na začátku října roku 2014, Draper univerzita oznámila, že začne nabízet kurz Bitcoin. Tento kurz pokrývá celou řadu témat Bitcoin; Zde je obecný přehled o obsahu kurzu:

load...
 • Oddíl 1 - Co je to Bitcoin?

  Oddíl 2 - An Evolution of platebním styku

  Oddíl 3 - Protokol

  Oddíl 4 - Inovace v Bitcoin

  Oddíl 5 - Začínáme

  Oddíl 6 - Bonus rozhovory

  Oddíl 7 - Company Materiál

Vzhledem k tomu, oznamuje zahájení se Draper univerzita zapsáno přes 2000 studentů do svého Bitcoin kurzu. Kurz se skládá z tradičních přednášek a rozhovorů s významnými členy komunity Bitcoin.

Zdroj: CoinTelegraph

CEO ChangeTip Nick Sullivan ujišťuje společenství, aby uživatelé soukromé údaje nebudou prodány

Včera, 17.prosince 2014, ChangeTip utrpěl vlnu on-line kritiku zevnitř komunity Bitcoin. ChangeTip je společnost, která poskytuje služby zvratu Bitcoin na různých webových stránkách. Různí lidé v komunitě Bitcoin kritizoval centralizovanou strukturu ChangeTip, a tvrdil, že společnost byla velká slabina v komunitě, protože by to mohlo prodat údaje svých uživatelů vládami nebo soukromými společnostmi. Prodejní soukromá data ohrozilo pseudonymity uživatelé Bitcoin budou moci vychutnat. Dnes, Nick Sullivan, generální ředitel ChangeTip, ujistil uživatelům, že společnost nebude prodávat své údaje nikomu.

Máme soukromí policyin velkými tučnými písmeny, která říká, že nebudeme prodávat uživatelská data bez souhlasu uživatele, a my nemáme v úmyslu nikdy tom. Je spravedlivé, aby byli lidé paranoidní, ale nejsou tam žádné čarodějnice naleznete zde.

Související zprávy


Post Bitcoin

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 17. srpna - 24. srpna

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Nejhorší BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

2018 Předpovědi: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC