Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Bitmainhas oznámila těžební služby založené cloud s názvem HashNest

Za několik měsíců, komunita spekuluje o tom, zda Bitmain stavěl služby cloud bázi, a jako Bitmain vždycky dělat, oni rozhodli se držet jejich informace až do současnosti.

load...

Bitmain je nyní hlavní konkurent v závodě cloud důlní zbrojení. Hashnest se Bitcoin cloud miningplatform pro nákup a obchodování hash, vznikla zahájena 1. Června 2014. Akvizice z Bitmain byl annunced 1. Září. Podle nich se hashrate infuze do platformy v současné době činí přibližně 4 PH / s

Navíc, je to uvedeno v jejich oznámení, že Bitmain pracuje na posílení protokol p2pool. Tvrdí, že jsou v závěrečné fázi testování a nasazení jejich vývoj. Je zajímavé, že kód pro ANTPOOL, vývoj Bitmain v protokolu p2pool, je oznámeno, že má to zdroj propuštěn. Bitmain má v plánu řídit jejich Bitcoin mininghashrate ještě vyšší pomocí decentralizované těžbu p2pool.

load...

Zdroj

University of Zurich Testing NFC Bitcoin platební řešení

 

Massachusetts Institute of Technology (MIT) není jedinou vysoké školy, které mají být hrál si s Bitcoin. The University of Zurich ve Švýcarsku je vyzkoušení nové NFC založené Bitcoin řešení plateb v jedné z jídelen školních po dobu asi dvou týdnů (spearheaded skupinou devíti fyzických osob - studentů a pedagogů).

NFC, krátký pro Near Field Communication, znamená, že transakce bude dokončena umisťovat něčí přístroj v blízkosti přijímací bod. Tento proces může probíhat také v režimu offline. Tento vývoj je díky aplikaci zvané CoinBlesk.

load...

Studenti budou buď muset naložit jejich Bitcoin walletsonline nebo stačí použít Bitcoin ATMthat se bude instalován na univerzitě. Navíc škola je Bitcoinclub pracuje na projektu své vlastní, která bude dávat $ 100 v hodnotě volného Bitcoin všem vysokoškolákům ve škole.

KnCMiner představila nový mrak těžební služby, které nabízejí šestiměsíční dlouhé smlouvy z jeho Arktidy Bitcoin dolu.

KNC Cloud

Zahájena dne 2. Září, využívá společnosti stávajícího datového centra prostor v severním Švédsku. Takzvaný Clear Sky důl může pochlubit více než 7 petahashes za sekundu v předpokládaném těžebním výkonem.

Podle KnCMiner, budou moci poskytovat zákazníky s nízkými cenami kvůli levnému chlazení a energii jejich datacenter poskytuje. Je třeba zmínit, že veškerá údržba poplatky z těžební balíčků cloud budou hrazeny náklady na pořízení každou objednávku. Výhody hostování Bitcoin miningfacility za polárním cyklu se zdá být vytváření podmínek lákavé pro velké firmy, jako je KNC. Bohužel, s cenovkou $ 1995 pro 6 měsíců od 1 th / s těžebním výkonem, je nepravděpodobné, že tyto stroje budou vždy dosažení zisku. To je 332,5 $ za měsíc, a to i v případě, že Bitcoin difficultywere zastavit rostoucí a stále přesně na to je aktuální rychlost, naše těžba Bitcoin calculatorshows že 1 TH / s by vydělávat jen ~ $ 270 za měsíc.

Huobi prodal všechny dostupné předplatné na novou 60-ti denní dobu určitou finanční produkt pro Bitcoin investory.

Nejnovější produkt z Pekingu na bázi výměny s, což je ve skutečnosti ‚prohlášením o vkladu‘ co by Bitcoin, se nazývá ‚Dig-VC‘ a poskytuje garantovanou úrokovou sazbu pro investory. Je pozoruhodné, že se vrátí se opírají o Digcoin - nová důlní Bitcoin služeb platformy postavené Huobi.

Dig-VC bude součástí Huboi je Bitcoin investmentplatform bitVC která byla zahájena již v červnu. Kupodivu tam bylo tolik zájem o akcie, které všechny z nich byly prodány během první hodiny po otevření. Jak je uvedeno v represenative firmy: Vypadá to, že 70% investorů byly z Číny se zbytkem přicházející ze Spojených států, Kanady, Austrálie, Japonska, Singapuru a Thajska. 

Digcoin je v současné době v provozu přibližně 1,3 PH / s důlní síly sítě a má plány na rozšíření až 4 PH / s.

Pro uživatele digitálních měn, kteří chtějí zabezpečit jejich e-bohatství, jeden projekt nabízí nový způsob pro ukládání soukromých klíčů: na vinylu.

Sound Wallet slibuje ukládání soukromých klíčů uživatelů jako šifrované audio souborů napříč celou řadu výrobků - včetně CD a 7-palcové vinylové kotouče

Sound Wallet nabízí alfa jedinečný způsob, jak uložit své soukromé klíče. Sdružuje Bitcoin skladování v chladu a audio techniky, která vám umožní bezpečně uložit své soukromé klíče v audio podobě. Zvuk může být od 30 do 60 sekund dlouhá a bude to znít jako hluku do lidského ucha. Nicméně, s použitím spektroskopu jako AndroSpectro, soukromý klíč do zvukového souboru mohou být zobrazeny tak, aby byly přístupné.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

Bitcoin Currency Converter - Jak převést Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD!

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům