Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další | Czech.Lamareschale.org

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

SpectroCoin zahájila novou Bitcoin řešení zpracování obchodníka pro evropský trh, a dodává ještě další svislé do své sady produktů.

Britská společnost a Litva se sídlem v nabízí také Bitcoin peněženku a Bitcoin makléřskou, CEO služby Vytautas Karalevičius domnívá se pozici SpectroCoin jako řešení all-in-one je srovnatelná s Coinbasein USA.

load...

SpectroCoin chce být konkurentem procesorů Bitcoinpayment, které jsou více populární mezi americkým obchodním trhu. Vytautas Karaleviči, SpectroCoin zakladatel poukazuje na to říká: „my jsme více snaží vyhovět specifickým potřebám našich obchodníků, poskytuje plnou podporu pro ně“ a zdůraznil, že BitPay je „více atraktivní pro drobné klienty, kteří nepotřebují plnou podporu.“ Dále SpectroCoin také poskytuje lokalizované plateb téměř 30 Eropean zemích pomocí specifických domácích bankovních účtů v každé zemi. V neposlední řadě je tu také možnost pro obchodníky, kteří používají SpectroCoin buď držet jejich bitcoins ve svém SpectroCoin, anebo proplatit do fiat měnu.

load...

Hal Finney, známý kryptografie expert a první osoba, která má pracovat s Satoshi Nakamoto na digitální měny Bitcoin, zemřel ve čtvrtek ve městě Scottsdale, Arizona. Byl to 58.

Pan Finney zemřel na komplikace z amyotrofické laterální sklerózy, nebo Lou Gehrig nemoc. On byl diagnostikován v srpnu 2009. Údajně má jeho tělo cryopreserved - kde tělo je zmražena a uložena na neurčito - podle jeho přání.

Hal Finney byl nejdříve Bitcoin uživateli této služby; muž, který obdržel první transakci. Byl cypherpunk, a přispěl do kryptografie na to je brzy stav vývoje. On byl známý především pro jeho práci vyvíjející PGP, vytvářet první opakovanému použití Proof práce systému a jeho spolupráce s Bitcoin tvůrce Satoshi, Nakamoto.

load...

Bojoval s ALS po celá léta, a bohužel, že bitva skončila dne 28. Srpna 2014.

Hal je legenda, a inspirací pro členy skrz kryptografických a kryptoměna komunit, tak mimo ni. Ten bude velmi chybět. Naše myšlenky jít ven ke své ženě, Fran Finney, stejně jako zbytek pana Finney rodiny.

Simon Fraser University (SFU) se stal prvním kanadským univerzitou dnes přijmout Bitcoin, oznámila, že bude nyní trvat dary v digitální měně.

Společnost byla založena v roce 1965, univerzitní British Columbia-založen může pochlubit více než 35.000 studentů, a byl nedávno jmenován jako jeden z nejlepších světových univerzit za 150 let.

Univerzita ukázalo, že je to šetrnost k Bitcoin v minulosti. Mark McLaughlin, výkonný ředitel SFU se podpůrných služeb, navrhla dne 20. Srpna, že univerzita by mohla použít Bitcoin pro své stravovací služby a také začlenit Bitcoin bankomatů ve své knihkupectví, protože „Bylo by to o vytváření poněkud ekosystému na naší škole. Je to jedna věc je přijmout Bitcoin... „, jak popsal v jeho vlastních slovech. Dary poskytnuté na univerzitu budou využity pro plánovaný projekt co-op studenta. Studenti budou pracovat s Destiny Reflection, nezisková organizace, která poskytuje podporu pro ty, kteří trpí s lidmi.

Další letecká společnost se připojuje k Bitcoin loď (nebo bychom měli říci, letadlo?). Tentokrát to je Air Lituanica, malá letecká společnost se sídlem v Litvě, který provozoval pravidelné lety po celé Evropě.

Oznámení bylo učiněno v tomto týdnu přes oficiální Twitter účet letecké společnosti, poznamenal, že digitální měna (označované jako „bit-mince“ v tweetu) můžete využít k nákupu vstupenek na všech linkách.

Air Lituanica je malý rozpočet Lituanian letu letecká společnost se sídlem ve Vilniusu. Je zahájila svoji činnost v létě roku 2013 a má v současné době regionální lety z řady měst, jako jsou Paříž, Amsterdam, Vilnius, a v Praze. Přestože Air Lituanica je malá letecká společnost, je zajímavé, že jsou otevřeni novým inovacím. Ty v současné době přijímat Bitcoin přímé platby přesto, že jejich webové stránky. Tento krok bude pravděpodobně pomůže jim ušetřit na poplatky za zpracování, a také přilákat více zákazníky využít jejich služeb.

Čerstvě oznámila dnes ráno se zpráva, že Atlanta, Georgia založené BitPay stala Demandware LINK technologického partnera, který umožní klientům Demandware je možnost přidat Bitcoin jako formu platby.

Demandware je NYSE-vypsal poskytovatel služby elektronického obchodu, který pracuje s významnými značkami jako Converse, Godiva, Barneys New York, a Brooks Brothers.

Demandware byla založena v roce 2004 a rozvíjí eCommerce softwarovou technologii pro on-line prodejců po celém světě. Nedávné partnerství poskytne klientům Demandware možnost snadno a pohodlně, přidejte Bitcoin jako způsob platby za své služby. Také ve svém oznámení, BitPay také zmínil, že oni vyvinuli zásuvný modul pro populární eCommerce platformě Sprévy. Jak je uvedeno v oznámení, bude plugin umožní 45,000+ internetových obchodníků, které používají Spree snadno přijmout Bitcoin. Můžeme s jistotou konstatovat, že přijetí Bitcoin posunou o jeden krok vpřed dnes. 

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Alternativy Google Adsense pro Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

Proč odborníci Bitcoinové se nebojí útoku 51%

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Maják Mikeho Hearna by mohl masivně zlepšit Bitcoin

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek

Post Bitcoin

Procesor Bitcoin Platba BitPay denně činí 1 milion dolarů v transakcích!

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange Rate Chart a Graf předpovědi obtížnosti

Post Bitcoin

10. dubna 2015