Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další | Czech.Lamareschale.org

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Tentokrát případ byl naplněn proti zakladateli Bitcoin Savings & Trust, vinit jej z provozu Ponziho schéma, které používalo Bitcoin. Intresting část tohoto příběhu je, že Philip Moustakis se represenative z SEC v případu byl aktivní v Bitcointalk.org, povzbuzovat členy komunity, aby se zapojili v postupech případě je. Obrana vychoval, že IRS domnívá Bitcoin za majetkem a „majetek“ není součástí stávajícího zákona o Ponziho schéma. Nicméně soudce nesouhlasil s tím, že „Ve třiadvaceti místech v kódu IRS, peníze se označuje jako vlastnost...“

load...

Bitcoin Foundationannounced středu, že se spojil s jeho první kapitoly pobočky ve východní Evropě, Fundatia Bitcoin Rumunsku.

Tím se čtvrtou kapitolu pobočky pro nadaci Bitcoin v kontinentální Evropě po Německu, Holandsku a Dánsku. V prohlášení nadace řekl Fundatia Bitcoin Rumunsko bude tlačit vzdělávací aktivity v zemi 21 milionů a přimět spotřebitele i obchodníky, aby přijaly Bitcoin lokálně.

load...

Začátkem tohoto roku bylo oznámeno, že Bitcoin byl na vzestupu v Rumunsku. Zřejmě poslední zprávy, že Bitcoin Foundation Rumunska je nyní affilated s hlavním základu potvrzuje. Kapitola pobočky získat podporu a vedení celosvětové Bitcoin nadace a jejích členů, jakož i přístup k dalším výhodám.

Bit Drop jmenoval Dominika, národ více než 70.000 obyvateli, protože příjemci rozdělení Bitcoin naplánována na 14. Března 2015. Jsou spolupracuje s dvěma hlavními telekomunikačních společností na ostrově dodat Bitcoin pomocí SMS přes Coinapult.

„Ať bit kapka“, říká, že jejich cílem je vytvořit největší a nejvyšší světový hustotu Bitcoin komunita na světě. A plánují tak učinit tím, že Bitcoin na každého obyvatele země. Ale to není všechno! Ačkoli spolupráce s vládou, plánují distribuovat vzdělávací materiály s cílem informovat místní obyvatele o Bitcoin a „Bit drop“ událost. Plány také zahrnují zakládání informačních center, aby se vzdělávat místní obyvatele o Bitcoin, a také poskytovat informace, jak používat své peněženky.

load...

Hacker skupina se snaží využít probíhajícího konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou, neboť distribuuje malware, který je schopen zacílení Bitcoin peněženky. 

Zpráva BitDefender Labs, kybernetické bezpečnostní firmy, která se zaměřuje na digitální měnovém trhu, zdůrazňuje, jak údajný hacker skupina převlečený jednu formu malware jako jiný. Podle zprávy, že pachatelé distribuovaný software, který oni popsali jako způsobilý narušit digitálních aktivit západních vlád bojují proti Rusku.

Je zřejmé, že hackeři se snaží využít zásadní politické situace mezi Ruskem a Ukrajinou, se snaží nalákat uživatele k instalaci své škodlivý software tím, že řekne jim to pomůže jim v boji západních vlád. Jaký program vlastně dělá, je nainstalovat malware balíček s názvem Kelihos. Mezi dalšími negativními vlivy, malware, který zabrousil znovu po letech je rovněž schopen krást obsah Bitcoin peněženky.

San Francisco-based Coinbase zveřejnil zajímavý blog post ve středu, která v podstatě slouží jako prostředek uklidňující svým uživatelům.

Stručně řečeno: společnost oznámila, že má pojištění jak proti krádeži a ztrátě Bitcointhey prostoru - z nichž mnohé patří svými více než jeden milion uživatelů.

Ačkoli Coinbase byla pojištěna u pojišťovny obří AON od listopadu roku 2013 se rozhodli, že ho veřejně oznámit dnes, jako další úložná Bitcoin služby dělali totéž.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

Alternativy Google Adsense pro Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Nejhorší BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 21.-27. Září 2014

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité