Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Online maloobchodní gigant Newegg oznámila, že kanadští zákazníci mohou nyní používat Bitcointo kompletní nákupy přes Newegg.ca.

S rozšířením, Newegg stane druhým největším on-line prodejcem prodloužit platby Bitcoin z USA do Kanady. TigerDirect dříve přidali Bitcoin plateb svému kanadské webové stránky v červenci.

load...

Po úspěchu v USA newegg.com měl s přijímání bitcoins kanadští zákazníci mohou nyní využívat platby Bitcoin stejně. Los Angeles-založený online prodejce spolupracuje s BitPay opět přinést to do reality. Je také třeba poznamenat, že s ročním příjmem vyšším než $ 2,8 mld Newegg je druhá miliarda dolaru obchodník být klienta BitPay vedle TigerDirect. 

GoCoin partnerství přináší Bitcoin možnost platby na více než 1000 podniků

load...

Mezinárodní altcoin a Bitcoin platební procesor GoCoin vytvořila nové partnerství s Apriva, hlavní point-of-sale zpracování plateb řešení společnosti přinést altcoin a placení Bitcoin optionsto partnerů Apriva je více než 1000 kanálů.

Apriva je předním dodavatelem bezpečných, end-to-end bezdrátové transakčních a informačních řešení. Jejich partnerství s GoCoin přinese větší možnost platby klientům Appriva a tyto možnosti nebudou zahrnovat pouze Bitcoin, ale litecoin a dogecoin stejně jako GoCoin poskytuje podporu pro ty, kteří stejně. CEO Apriva se dále uvádí, že partnerství s GoCoin bylo přirozeným důsledkem více než spotřebitelské poptávky, a že zahrnutí cryptocurrencies do svých služeb jim odlišují od jiných poskytovatelů zpracování plateb řešení. 

load...

Santander Group, největší bankou v eurozóně podle tržní hodnotou, pověřil ‚Insight Network‘ a poradenská firma Yegii, aby vypracovala studii na „analyzovat dopady Bitcoin a dalších cryptocurrencies na banky a vypracovat strategický postup,“ hlásil HashReport.

Konzultační agentura Yegii byla založena počátkem roku 2014 a má za cíl sjednotit informace ze všech stran sociální ekonomie, aby se odpovídajícím způsobem vést vedení společnosti. Na popis výzvou publikoval v jejich webové stránky na základě termín pro závěrečné zprávy je 20. Září Ve skutečnosti to není poprvé, kdy banka objedná studii zaměřenou na Bitcoin. Mimo jiné národní Austrálie banka a holandská bankovní společnost ING také udělal totéž v minulosti. 

Aliance místních afrických volnými marketpioneers, která vznikla na podporu ekonomické přínosy Bitcoin je dal svou kampaň v pořadí, aby se zapojili do boje proti Ebola, viru v současné době pustošit části západní Afriky.

Ve snaze prokázat účinnost Bitcoin je Sierra Leone Liberty Group se snaží zvýšit Bitcoin dary. Tato skupina se snaží pomoci zastavit šíření viru v jejich zemi, ale to není všechno. K dispozici je také pokus o Sierra Leone lepší místo k životu tím, že vytvoří Bitcoin ekosystém ze skupiny záměry scratch.The na podporu „podnikání, volný trh, a zvukové principy, které jsou základem každého prosperující společnosti“, jak uvedl zakladatel skupiny Mustapha Cole. To je skvělý příklad toho, jak Bitcoin může pomoci rozvojovým společnosti jak prostřednictvím lásky a inovace. 

Australská vláda zveřejnila krátkou „Bitcoin pro podniky“ průvodce na svých webových stránkách firmy, která si klade za cíl vzdělávat podniky o výhodách a úskalích přijímat digitální měnu, jako Bitcoin, výměnou za zboží a služby.

Ale kromě vzdělávací účely, vedení je také ubývání nějaké světlo na právních aspektech Bitcoin tím, že živnostníky další pokyny k záležitostem, jako jsou daně a další. Je zajímavé, že nedávná publikace je skutečně průvodce, a to je postoj k Bitcoin a cryptocurrencies obecně, je velmi přátelský. Je to dobře napsané, jednoduché pochopit provázet na to, co Bitcoin je, jak to funguje, a jak mohou majitelé podniků k němu přistupovat a přijímat platby používat, aniž by se zaměřením na Bitcoin pricevolatility či zavádějících informací. K dispozici jsou také kapitoly o daňové důsledky, a za použití Bitcoin platit zaměstnance.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Procesor Bitcoin Platba BitPay denně činí 1 milion dolarů v transakcích!

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Maják Mikeho Hearna by mohl masivně zlepšit Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertáře vše, co o hospodářství neví - The Washington Post

Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Brazílie říká, že je příliš brzy pro Bitcoin nařízení, Charlie Shrem odsouzen na 2 roky ve vězení

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek