Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon | Czech.Lamareschale.org

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Váš denní stručné z nejdůležitějších novinek ohledně kryptoměna.

Bitcoin VC přesvědčen, ‚Singapur je místo pro Bitcoin v Asii‘

load...

„K dnešnímu dni, Singapur je hostit více než 20 Bitcoinstartups, z výměn, POS, makléři a bankomatů, pokračovalo uvolňování.“

Adam Draper, zakladatel Boot VC, si myslí, že Singapur bude epicentrum Bitcoin aktivity v Asia.He říká, že to jako první asijské uvedení do provozu, CoinHako, přijde k dokončení 12 týdnů zrychlení zaváděcí program VC. CoinHako, Singapur-založené Bitcoin exchangeplatform, umožňuje lidem kupovat Bitcoinand přijmout ji v krátkém čase. CoinHako spoluzakladatel Yusho Liu byl jedním ze zakládajících členů Asociace kryptoměna podniků a Startups

load...

ACCESS), což je Bitcoin průmysl skupina, která si přeje dosáhnout přijetí Bitcoin do Singapuru.

Yusho Liu sdílená v e-mailu, „Byli jsme s velkou trakci a byly také dostává mnoho pozitivních ohlasů z VCs, rádce a naše vlastní uživatele.“ A dodal: „Singapur byl na radaru mnoha Bitcoin firem tady v údolí vzhledem k pozitivnímu výhledu od regulačních orgánů.“

Singapur byl považován za obchodní kapitál na světě. Jeho daňová struktura, stejně jako laxní pravidla, aby to nejpřátelštější podnik zemí na světě. V zemi byla také velmi šetrné k Bitcoin. Měnová autorita Singapuru jednatel Ravi Menon říká, že „virtuální měny mají svou roli,“ a oni jsou v současné době pracuje na rámci pro předpisy.

load...

IBM odhalit Bitcoin Blockchain "internet věcí" proof-of-concept v roce 2015

Tech gigant IBM oznámila, že bude demoing svůj doklad o koncept blockchain verze internetu věcí na Gigom Struktura Connectwhich konat 14. Října - 15, 2015 v San Franciscu, CA. IBM vedoucí mobilních a internetu, Paul Brody, řekl, že projekt bude open source a příspěvek na GitHub. Říká, že chce sdílet technologie se zbytkem světa a má více samostatných projektů na jaře z něj. V rámci projektu bude také zahrnovat technologií z TeleHash a BitTorrent.

Tam bylo hodně šum o potenciálu blockchain. Dokonce i lidé, kteří odmítli Bitcoin, chválili blockchain. Světová banka a Mezinárodní měnový fond zopakoval, že bod na nedávné konferenci představovat dvě organizace. To je první hlavní korporace, aby prozkoumala, jak by mohla být technologie používané v nové módy a vzít ji na trh.

Syscoin Files soudní zákaz Moolah Poskytnuté britského soudce

Syscoin, je kryptoměna, že doufá, že bude měnu, která poskytuje finanční služby pro podniky z blockchain, podal injekci na proti bývalému Moolah CEO, Ryan Kennedy / Alex Green. Žaloba zmrazila 750 bitcoins Syscoin vznesené během jeho počáteční mince nabídkami. Mince byly důvěryhodné pro úschovu u třetí osoby systému Moolah je.

Alex Green nedávno oznámila Bitcoin a Altcoin výměnu, Moolah je, insolvencyand ukončit společnost. On držel nerozhodné, jelikož. To je s ohledem na člověka bude Alex Green má různé identity v minulosti, které se snažily různé podvody. Bitcoin komunita byla ve zbrani asi to a pověsti je, že Alex Green je v současné době vyšetřován SEC.

Bitcoin Friendly Londýn založil advokátní kancelář, Slachii LLP, podané injekci na Syscoin jeho jménem. Injekce je Alex zelenou tvář vězení čas pro trávení nebo přesunutí 750 bitcoins vznesených Syscoin.

Předpokládá se, že Alex Green mohlo být držení až 3700 bitcoins, které patří k výměně kryptoměna, Moolah. Případ se stále rozvíjí jako orgány začnou se podívat na věci.

Evropská Bitcoin Lending Platform BitLendingClub zvyšuje € 200K Seed Financování

Bulharská Bitcoin dav půjčování platforma obdržel € 200,000from Internet Evropská VC firmy, LAUNCHub. Společnost je velmi mladý, jak jen 3.5k BTC byl zapůjčen prostřednictvím webu.

BTCJam je půjčování webu americký Bitcoin, který bojoval na úspěch. Společnost má malý růst a více půjček na místě zůstanou unfunded než ty skutečné jsou. Většina úvěrů jsou pro důlní zařízení a velmi málo jsou úvěry pro firmy nebo pro jiné účely. Nedostatek právních předpisů v BitLendingClub a BTCjammake půjčky rizikovější než běžné úvěry. Výsledkem je, že úrokové sazby pro účastníky jsou mnohem vyšší.

Bitcoin skeptik a autor knihy „BitCon“ je velmi vzestupnou na The Blockchain

Jeffrey Robinson, autor finanční kriminality, je kolující médií propagovat svou novou knihu s názvem Bit Con: The Naked Truth O Bitcoin. Kniha je Vyšetřování Bitcoin, kterou autor věří, je podvod a výstřelek. Je velmi nadšený veřejné knihy Bitcoin běží vypnutý, blockchain, ačkoli. Učinil bod říci to ve svých knihách a veřejných rozhovorů.

Ten člověk není fanoušek Bitcoin. Když byl dotázán, „Pokud Bitcoin je con, který je podvodník?“ On odpověděl:

Je to podvod v tom, že to není reálné měny, ale ať mě zpátky nahoru. Existují vlastně dva bitcoins. Je tu blockchain technologie Bitcoin, což myslím, že je fantastický, a budoucnost, a všechny druhy podniků investuje desítky či stovky milionů dolarů v Silicon Valley a po celém světě stavět podnikání na zadní straně blockchain technologie, protože to je tak krásné a může se pohybovat aktiva frictionlessly. Ale pak je tento aspekt předstírat měny a předstírat komodity. Část con je v předstírat zboží, protože se jedná o naprosto povrchní, liquidless trhu. Když víte, že tam je, co, 13 milionů mincí v oběhu, a více než 50% z nich jsou vlastněny a řízeny asi 950 lidí, si uvědomíte, jak povrchní na trhu je a jak se vztahují na trhu je manipulace.

Je to v podstatě čerpadlo a skládka podvod. A pak jsem vidět tyto had oleje obchodníci jako dvojčata Winklevoss dostat se na televizi a říct lidem, že Bitcoin bude v hodnotě $ 40,000 za mince. A nikdo se jim náročné, ptá se: „Co jste kouřit?“ Bitcoin není investice, je to automat. Nebo, přesněji řečeno, je načten ruleta.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Deflace Část 1: Deflaceční povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC