Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits | Czech.Lamareschale.org

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Váš denní stručné z nejdůležitějších novinek ohledně kryptoměna.

Blockstream, Company Za Bitcoin postranní řetězce, zvyšuje $ 15 metrů v VC financování a dodává LinkedIn spoluzakladatel jako ředitel

load...

Chvilku podání, že podle BlockStreamCEO Austin Hill, byla podána předčasně, odhalil Blockstream zvýšil více než $ 15 m ve financování, a přidal LinkedIn Reid Hoffman svého představenstva. To přijde jako společnost nedávno vydala dlouho očekávaný podrobnou zprávu o novém typu blockchains, postranních řetězců, které doufají, že propagovat. Tyto řetězy se pravděpodobně bude založen mimo Bitcoin'sblockchain, ale může se šířit do altcoins stejně.

load...

SEC podání bylo zjištěno, že 15 investorů se zúčastnili investující kole, ale neodhalilo, kdo tito investoři byli. Investuje kolo pokračuje až do konce tohoto týdne, a doposud BlockStream prodala 94% z $ 16.2m firmy kapitálu společnost nabízí.

Reid Hoffman založil vůbec první sociální síť, SocialNet. Ačkoli to nikdy vzlétlo, byl jedním z prvních zaměstnanec Paypaland hraje důležitou roli v úspěchu společnosti. On později pokračoval dělat předčasné investice v populární sociální sítě Facebook a webové stránky sociálních her, Zenga. On je nejvíce dobře známý pro spoluzakladatelem sociální síť LinkedIn.

BlockStream má investiční fond s názvem Blockstream Ventures. Podle internetových stránek je investiční fond zájem profitovat z krypto-měny a souvisejících technologií. Zatímco webové stránky stále říká: „Přichází jaro 2014“ je také říci, že již aktivně spravovaných aktiv.

load...

Cozy Games se stane prvním regulovaný hazardních her stránek akceptovat kryptoměna

Útulné hry nyní přijímá dogecoin, litecoin a Bitcointhrough na GoCoin platebních procesorů. To je velké novinky jako krypto-měně a hazardních her byl velký případ užití v minulosti. Regulatorní nejistota konalo přijetí kryptoměna zpátky mezi on-line hazardních her velkých podniků. To také zabrání Bitcoin gamblingstartups od získávání rizikového kapitálu.

To by mohl být významný vývoj pro internet průmysl hazardu a kryptoměna. Dále přijetí kryptoměna může mít velký dopad na priceand objemu obchodu Bitcoin je.

Sreeram Reddy, CEO of Cozy Games citovaný GoCoins dodržování předpisů za klíčový faktor si zvolili platební procesor říkat, „GoCoin Řešení je adaptabilní a kompatibilní s Internet herní zákon, který nám umožní bezpečně přijímat nejnovější platební inovace se zaměřením na naše hlavní síla přináší vynikající online zkušenost pro naše hráče.“

To také znamená velké vítězství pro zpracovatele platby kryptoměna, GoCoin která se bojuje s Bitpayand Coinbasefor obchodníka, kteří se registrují. Dříve v roce GoCoin vedle Bitpay a Coinbase, začal pracovat s Paypalto zajistit zpracování plateb pro digitální dobrými obchodníky PayPal.

Mercator Report Najde nekonzistentní Bitcoin nařízení škodlivé pro průmysl

„Global Payments průmysl byl zaražený vzestupem nové platební technologie reprezentované Bitcoin a dalších digitálních měn, které ve svém jádru má potenciál zásadně změnit paradigma, ve kterém jsou elektronické platby zacházejí, jak“ číst ve zprávě.

Thereportfound že na rozdíl od obvyklé regulace plateb, kryptoměna je velmi nekonzistentní. Autor říkal, že toto bylo výsledkem nepochopení ze strany regulátorů. Autorem zprávy, Tristan Hugo-Webb, řekl: „Pokud byste měli mluvit s regulátory, vsadím se, že ne mnoho z nich by pochopit, jak Bitcoin funguje,“ Zatímco on dělá si myslí, že v rozporu regulace bolí Bitcoinand další cryptocurrencies, že se bude měnit v nadcházejících letech, jako regulátory se dozvědět více o tom, jak cryptocurrencies práci a konkurenci v zvyšuje kryptoměna průmyslu.

Mercator Advisory Groupis globální výzkumnou a poradenskou firmu. Zaměřují se na udržitelnost a růst pro platby a bankovnictví. Oni říkají, že jsou neustále hledají nové trhy pro své klienty. Je to jejich první zpráva o krypto-měně a pracují na jiném o remitencí.

To nejlepší z postranních řetězců Reddit AMA

Tým stojící za sidechain, včetně legendární hacker a tvůrce Hashcash, Adam Back, šel na Reddit odpovědět questionsabout novou technologii a její možnosti.

V případě, že postranní řetězec nese měnu, která není Bitcoin (jak je uvedeno v whitepaper), jak je převod majetku z / do hlavního Bitcoin blockchain zacházet?

Nemůžete snadno přenést non-Bitcoin aktivum Bitcoin blockchain (jako Bitcoin je určen ke zpracování jedno dílo) bez protokolu podobné barevné mince. Nicméně, můžete jej převést na jinou řádně vybaveného postranním řetězcem. Postranní řetězec provádění obousměrný věšák s Bitcoin nemůže přenést některé z jeho rodných aktiv nativně k Bitcoin, no. Ale ty ostatní aktiva mohou být převedeny do jiných postranních řetězců.

Bude Blockstream bude rozvíjet vedlejší řetězce?

Samozřejmě Blockstream bude vyvíjet nějaké vedlejší řetězce, ale postranní řetězce je otevřený nápad, který může kdokoli (a měli byste!) Použít, aby se jakýkoliv vedlejší řetězec chtějí.

Jak bude sidechain dopad stávajících a budoucích altcoins?

Postranní řetězce / obousměrný kolík mechanismus jsou protokol nejsou specifické pro Bitcoin. Jak je uvedeno v novinách, když si myslíme, že postranní řetězce uvidí největší použití na Bitcoin díky svým účinkům sítě, tak bych neměl být překvapen, vidět altcoin loď, implementace časné sidechain před Bitcoin má šanci mít diskusi komunity a ( možná) provést měkký vidličku.

Postranní řetězce jsou poměrně flexibilní tak, aby se širokým rozsahem ekonomických a technických experimentů lze provádět na nich.

Přečtěte si zbytek otázek zde.

Florida Law Firm soubory dvě žaloby proti Cryptsy a Bitcoin úspory & Trust

Silver Law, jménem svého klienta, Skye Bonow obviňuje Cryptsyof přehánění jeho bezpečnostní protokoly a obviňuje výměnu za ztrátu Bonow ze 140 BTC. Podle tvrzení Silver zákona se na pan Bonow upozornil Cryptsy že jeho Bitcoin byly převedeny na jiné účty Cryptsy dne 27. Ledna, ale nebyl přesunut ze systému (a dosah Cryptsy se) dosud. Místo toho, aby zmrazení problematické účty, Cryptsy údajně dovolil uživatelům zrušit nečestné cryptocurrencies ze systému Cryptsy a mimo jejich dosah, měsíců později.

Kryptoměna již dlouho volal z divokého západu financí. S malými regulačních zákonů o knize nebo pokyny, jiné než držet dál, obchodování s krypto-měna je velmi riskantní. Velmi riskantní snahou je také velmi výhodné pro některé jedince, kteří jsou ochotni vzít na těchto rizik. Jedná se o první případ toho druhu, jak je nikdo eversued výměnu krypto-měny pro firmy nedbalosti nebo úmyslným zloby. Jak tento případ dopadne mohlo mít velký vliv na budoucí regulační prostředí a jakým způsobem výměna komunikovat s veřejností.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC

Post Bitcoin

Sofistikovaný Bitcoin Ransomware se vyvíjí, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Deflace Část 1: Deflaceční povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

19 milionů dolarů stojí za aukci v Austrálii - Bitcoin trh reaguje!

Post Bitcoin

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC