Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží | Czech.Lamareschale.org

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

V předchozím článku jsme diskutovali hardware Bitcoin těžby. Tentokrát se dostaneme k analýze těžební oblačnosti, co to je, jak se to dělá a jak může vytěžit maximum z toho. Celková otázka: „Je Bitcoin mining za to?“ je trochu složitější a vyžaduje zvážení všech možností, ale těžba cloud může jistě být atraktivní jedna.

load...

Co je Bitcoin Cloud Mining?

První věcí, první, pojďme se podívat, co cloud miningactually je. Mrak slovo používá hodně v poslední době. Je pravděpodobné, že jste viděli, že se používá někde jinde již. Obecně platí, že to stojí za službu jsou vám poskytovány prostřednictvím vzdáleného zdroje. Pokud jde o cloud těžbu například, hash moc si můžete pronajmout nebo koupit na základě smlouvy obvykle pochází z datového centra. Tam, kde je to jednodušší (a také levnější) kontrolovat a udržovat hardware. Takže v podstatě, cloud těžba Bitcoin umožňuje používat hardware jiného účastníka dolu Bitcoin. To lze provést dvěma způsoby: tím, že koupí kontrakt od poskytovatele cloud těžební nebo leasing plošinu nebo jednotlivce. Budeme analyzovat ty dále později v tomto článku.

load...

Vědět všechno, co jste si pravděpodobně již přišel na to, že těžba Bitcoinon oblaku je jednodušší. A to je klíčovým bodem Bitcoin cloud těžby, zatímco těžba s vlastním hardwarem může být výhodnější a umožní být flexibilnější s tím, jak budete používat stroje cloud těžba je rostoucí odvětví a stále přitahuje více jak stále více lidí získávají zájem o těžbě Bitcoin. Představa, že jste si mohli koupit nějaké hash výkon bez nutnosti vlastnit jakékoliv těžební hardware sami a začít zatřiďování hned zdálo, že přitahují zájem zájemce o hornictví rychleji. CEX.IO, jeden první a v současné době největší cloud těžební a obchodní platformy loni zažil nějaký rychlý růst.

load...

Podívejme se, jaké těžebních plošin cloud jsou venku, v podrobnějším způsobem tentokrát.

CEX.IO - K Bitcoin Cloud Mining Vedoucí práce: 

Nabízí snadný způsob, jak koupit Gh / s Bitcoin, je to základní výhody, kromě snadnosti použití, kterou nabízí je, že dostanete výhra připsána na účet pokaždé, když bazénu najde blok a také můžete koupit jakoukoli část GH / s bez omezení, jak dlouho to bude platit pro vás. Ale hlavním důvodem CEX prospívali v cloud těžebním průmyslu bylo, že oni byli první, kdo zavedl GH / s obchodování.

Uživatelé jsou schopni nejen koupit Gh / s od jejich platformu, ale v každém okamžiku po jejich nákupu, mohou prodat jinému uživateli. A zatímco většina uživatelů CEX se přiznat, že to bude těžké, aby se zisk pouhým drží na hash moci až na nule, je to jednodušší profitovat z obchodování hash moci. Až do dnešního dne CEX je stále lídrem v těžebním průmyslu cloud a jediný Bitcoin cloud těžební plošiny, která nabízí možnost obchodovat zpět hashovací sílu zakoupíte.

Bitcoin Mining Rig Leasing:

V tomto případě, jednotlivci dát do svých těžebních plošin na leasing, takže lidé mohou pronajmout pro denní jízdné těžit minci chtějí v bazénu chtějí. Zatímco mnoho podporu, že to je nejméně výhodný způsob těžit Bitcoin, protože ve většině případů dostanete k pronájmu hashovací energie za cenu vyšší, než kolik soupravy by těžila pro vás. A zatímco ziskovost pro Bitcoin miningmight neměl být velký aspekt plošinu leasingu, flexibilita získáte prostřednictvím této služby je něco jedinečného.

Můžete si vybrat z různých výpisů, kde jsou k dispozici všechny druhy těžebních plošin a můžete porovnat ceny a ziskovost. A co je nejdůležitější, můžete si vybrat bazén Souprava bude těžit na, plošinu leasing je ideální v případě, že chcete vyzkoušet své štěstí s novým vydáním mincí. Pronájem výkonný kousek těžit mince na to je uvedení na trh je jedinečný a inteligentní způsob, jak investovat do kryptoměna, v naději, že cena bude stoupat po získat mince. Nejznámější platformy můžete pronajmout plošinu přes jsou miningrigrentals.com, LeaserRig, Betarigs a nicehash (westhash je nicehash je optimalizován alternativou pro Kanadu, USA atd)

Bitcoin Těžební zakázky: 

To není těžké přijít na to, že těžební smlouvy mají nejvyšší potenciál, který vám pomůže dosáhnout zisku přes těžbu, ale je to jen slova. I když smlouva za GH / s cenami jsou obvykle nižší než ostatní dvě možnosti, je to stále velmi riskantní volba a také jeden s žádnou flexibilitu vůbec. Tím, včetně smlouvy o hornické vaším cílem by samozřejmě bylo, aby si své jistiny zpět spolu s nějakým ziskem, ale to je riskantní sázka na několika důvodů.

I přesto, že ceny zakázek stále tam jít nižší, obtížnost zvyšuje mnoho faktorů, které by mohly vydělávat méně peněz ze svého kontraktu, zatímco to doly pro vás, než to, co jste původně zaplatili koupit službu. Jak jsme navrhli v našich dalších článků o těžbě Bitcoin, měli byste si to spočítejte a pokusit se zjistit, zda je smlouva může být ziskový. Mince Stručná je Bitcoin Mining Calculatorcan být velmi užitečné pro tento výpočet. Kromě toho, neměli byste zapomenout zkontrolovat pověst firmy, který budete kupovat kontrakt. Tohle je opravdu důležité, tam byly případy, že podniky rozdávat smlouvy se ukázalo být podvody a stále existují obavy o zbytek. Dokonce Gavin Andresen, vedoucí vědecký pracovník v Nadaci Bitcoin vyslovil concernsthrough redditstating že těžba smluvní společnosti by mohly být spuštěn schémat Ponzi.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Post Bitcoin

Bezprecedentní: Bitcoin Mining Network překračuje 100 PH

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete