Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC

Ve svých dřívějších esejích, Bitcoin Základy vysvětlil: ABC BTC, jsem si přečetl celou řadu témat, od „A je pro přijatelnost“ celou cestu do „L je určen pro Legal.“ Dnes bych chtěl říci, „M je pro...“jen jednu věc, ale existuje poměrně dost dobrých kandidátů. Já jsem si vybral tři z nich.

load...

M je pro Multisig, míchání a hornictví

Jedním z významných objevů v následujících letech David Chaumfirst průkopníkem digitální hotovost, je potřeba pro schopnost mít několik podpisů, které potvrdí, že určitá událost došlo. Při vývoji protokol Bitcoin, Satoshi Nakamoto byl velmi dobře vědom této potřeby. Bitcoinprovides pro více podpisů.

Multisig Peněženky

load...

Použití funkce Multisignature, můžete mít Bitcoin adresu s několika přidružených soukromých klíčů, takže budete potřebovat více než jeden z nich utratit finanční prostředky. Můžete určit, kolik klávesy mají podepsat a mít tolik klíčů zapojených, jak si přejete. Multisig funkce úschovy se nacházejí v oblasti služeb poskytovaných společností, jako Bitratedas stejně jako o něco více hlavního proudu Bitcoin lokalit, jako je Coinbase. Velmi detailní informace o multisig a dalších funkcí se nalézá v Bitcoin Příručce pro vývojáře.

Peněženky představovat multisig patří Greenaddress.itand BitGo. Další společnost s velmi aktivním zájmem o Bitcoin multisig je CryptoCorp. Multisignature peněženky byly také jedním z hlavních bodů jednání v rozhovoru mincí Stručná je s Sam Pattersonof Otevřít Bazaar.

load...

Bitcoin Míchání

Míchání mince je technologie používaná ke snížení expozice vašeho soukromí na veřejné blockchain. Díky tomu, že některé bitcoins od ostatních uživatelů spolu s bitcoins jste výdaje, směšovací služba záměrně zaměňuje stezku pro uživatele zapojené.

Bitcoin wiki nabízí 15 různých míst s Bitcoin mixování služby. Samozřejmě, že vzhledem k povaze těchto služeb, uživatelé mohou mít potíže dostat žádnou náhradu škody, pokud jsou jejich platby nejsou předávány jak bylo požadováno. Takže, bez záruky - ať kupující na pozoru.

Tmavé Walletis technologie, která dvojice Bitcoin tráví podobné množství mezi svými zákazníky, a co-se mísí své mince dohromady před jejich odesláním příjemci, s cílem umožnit platby těžší, aby určila na Bitcoin blockchain. V tomto ohledu je to něco jako mince prádelna, kromě toho, že je tato funkce stala součástí zákona o provedení platby Bitcoin

namísto samostatného volitelném kroku.

Bitcoin míchání nutně má svá omezení. To může porušovat „platba strukturování“ aspekty některých praní špinavých peněz zákony a předpisy. Také pokračuje zapojit veřejnost Bitcoin blockchain. Takže budete mít něco ukázat na blockchain, ať už používáte mísící službu, nebo ne, pokud si odesílat a přijímat bitcoins přímo.

Důlní Bitcoins

Důlní Bitcoinhas byly předmětem několika nedávných článků

Bitcoin bude vždy vyžadovat těžbu, protože zpracování transakcí je hornická činnost. Bitcoin mining se odkazuje na proces objevování, přes matematiku, dalších bloků na veřejném blockchain. Horníci jsou odměněni částečně transakčních poplatků a částečně přidáním nových bitcoins.

Bitcoin mining isthe proces výpočtu hash funkce navázat prostřednictvím důkaz-of-práce, dalšího bloku v blockchain. Protokol Bitcoin určuje, jak těžké hashovací funkce bude na základě kolik počítačů se podílejí na těžbě. Počítač, který správně počítá hash funkce potřebné k vytvoření nejnovější blok dostane odměnu transakčních poplatků a určitý počet nových Bitcoin. Každých pár let se počet nových bitcoins udělena kapky, dokud není dosaženo celková hodnota veškeré Bitcoin, která kdy byla vytvořena. Samozřejmě těžba Bitcoin není pro každého. Těžba zda Bitcoin stojí itfor vám budou založeny na mnoha faktorech, a jeden by měl vždy poradit s těžbou Bitcoin calculatorbefore investovat nějaké peníze do projektu těžby.

N je pro sítě

Bitcoinuses protokol, který zahrnuje vytváření sítí. V některých ohledech, Bitcoin existuje, protože Internet byl vynalezen.

Zpátky v roce 1960, Advanced Research Projects Agency ministerstvo obrany je chtěl protokol, který by umožnil počítačů v různých částech světa komunikovat. Počítače v dané budově nebo areálu budov, již byly propojeny spolu v mnoha případech. Často tyto sítě zapojen jeden velký mainframe server, který poskytuje výpočetní schopnosti mnoho klientských počítačů nebo „terminály.“ Úkolu, pak bylo „inter-network“ tyto sítě počítačů.

Systém vyvinutý ke splnění tohoto úkolu byl „řídící Transfer Protocol“ (TCP) nebo „internetového protokolu“ (IP). Na své nejzákladnější úrovni, na internetu je protokol dokument, výpis specifikací, jak zacházet s různými typy zpráv. Podobně Bitcoin na své nejzákladnější úrovni, je protokol dokument, výpis specifikací, jak zacházet s transakcí. Je vhodné uvažovat o platebních transakcí jako specializovaný druh zprávy.

Protokol Bitcoin najde vrstevníky předáváním peer oznámení uvnitř vlastní sítě. Každý uzel ukládá databázi vrstevníky pro budoucí použití. K natažení tohoto procesu Bitcoin používá seznam počátečních vrstevníky, které jsou poskytovány ručně nebo pomocí dotazu sadu doménových jmen Domain Name Server (DNS), které mají automaticky aktualizované seznamy. Bitcoin má také zabudovaný-in seznamu, který je aktualizován čas od času v nových verzích softwaru. Referenční software umožňuje zadat počáteční vrstevníky ručně přidáním addr.txt do adresáře dat nebo přes parametr AddNode.

O je pro open source, a Off-Blockchain Bitcoin transakce

Některé dopisy mají více témat, než ostatní, a O je jedním z těch dopisů. Tak, ó je pro open source, a Off-Blockchain Bitcoin transakce.

Open Source

Jednou ze skutečně důležitých aspektů bezpečnosti pro uživatele Bitcoin je skutečnost, že se jedná o open source protokol, který je implementován pomocí open source software. Abychom pochopili, proč tomu tak je důležité, je třeba pochopit historii otevřené hnutí source softwaru, přinejmenším velmi stručně.

Zpátky v roce 1970, kdy byl micro-počítačový průmysl právě přichází do existence, většina počítačů byly velké sálové počítače. Většina počítačů byly ve vlastnictví velkých podniků, univerzit nebo vládních agentur. Většina z těchto počítačových systémů provozovaných na konceptu klient-server, kde sálového počítače poskytované služby pro „hloupé“ svorky nebo později, aby mikro-počítačů. Hardware a software podílejí bylo všechno vlastní, to bylo všechno vlastnil. Hodně z toho byl držen velmi tajné, a to nejen ze strany státních orgánů, které mají tendenci „zařadit“ každou skutečnost a pojem jako tajemství, ale také společnosti, které chtěly udržet své technické hranu prostřednictvím obchodního tajemství, stejně jako patenty a ochranné známky.

Open source movementbegan jako „svobodného softwaru“ hnutí. Hlavní myšlenkou bylo, aby se některé software k dispozici zdarma. Svobodný software nebyl zatím jen k použití, ale také zdarma aktualizovat. By 1980, mnoho vývojářů počítačových měli zájem nejen při vytváření nové proprietární software, ale také v rozvoji a udržování volné alternativy široce používán software. Vývojáři nakonec určí, v roce 1990, že lepší způsob, jak popsat tento software byl říkat „open source“.

Dokonce i operační systémy, které tvoří počítač zapnout a začít pracovat se stal open source. Linuxwas první operační systém s otevřeným zdrojovým kódem. Je založen na sálového počítače operační systém s názvem UNIX. Dnes vše od zpracování textu na správu databází, aby software webového serveru je open source.

Výhodou open source je mnoho. Mnoho vývojáři jsou schopni podívat se na zdrojový kód a pochopit, přesně to, co software dělá. Vývojáři běžně diskutovat o problémech s kódem a jak to napravit. Vývojáři, kteří jsou velmi dobří v upevňovacím kódu, nebo psát dobrý kód, jsou vysoce ceněné v průmyslu. Často, vývoj open source kód pomáhá nový programátor začít pracovat na lukrativní kariéru v návrhu softwaru nebo implementaci. A co je nejdůležitější, pro bezpečnost, co open source software není snadno vidět, pochopen a monitorován softwarem komunity open source. Tak může existovat žádné skryté podprogramy dělat škodlivý monitorování. Nemůže být součástí programu, který vysílá své přihlašovací údaje, které mají obrovské databáze unbeknownst na vás. Vše, co je venku pod širým nebem, kde to může být zkoumána, kritizoval, a zlepšit.

Off-blockchain transakcích

Jakékoli privacy-vědomé uživatel Bitcoin je vědom toho, že je veřejná blockchain. Pokud jste velmi opatrní, aby vždy použít samostatné hash adres pro každou transakci, můžete do určité míry chrání některé aspekty historie transakcí. Ale je blockchain je tam, na očích, a mohou být analyzovány všechny druhy výpočetní výkon vládními agenturami, trestní hackery a jiní, a to kdykoliv. Stejně tak existují přirozená omezení velikosti bloků, což znamená, že zpracování transakcí pokračuje v určitém tempu. I když tato omezení lze změnit v budoucích verzích protokolu Bitcoincore, teď máme limity.

Umožněním mimo blockchain transakcí, tyto společnosti jsou zvýšení flexibility, soukromí a užitečnost Bitcoin.

P je pro veřejnost

P je určen pro veřejnost, protože Bitcoin blockchain není soukromá. I když si někdy ještě četl v tisku hlavního proudu o anonymityof Bitcoin, pravda je úplně jiná. Bitcoin adresy nejsou, přesto přiřazeny osoby rodné číslo nebo jiné číslo národní identity. Vzhledem k open source povaze protokolu Bitcoin, to by asi bylo velmi obtížné vynutit takové opatření totožnosti.

Nicméně blockchain je veřejná. Tato skutečnost má samozřejmě své výhody i nevýhody.

Veřejné blockchain je přístupné a transparentní. Je možné vidět, co se transakce zpracovává těžebních společností a těžební farmách. Je možné pochopit, jak se ekonomika Bitcoin funguje. Blockchain.infoprovides celou řadu informací a grafy, o tom, co se děje v Bitcoin ekonomice, včetně tržní kapitalizace, každodenních operací, a mnoho dalších skutečností. Víme, že hodně o tom, jak se používá Bitcoin a kým, protože veřejné blockchain.

Na druhou stranu, je možné zkoumat blockchain aby mohly být sledovány peníze z jedné peněženky do druhé. Je možné zjistit, dost o jednotlivých uživatelů, a to zejména v případě, že zveřejní peněženku adresu na webových stránkách nebo na sociálních sítích. Jakmile je peněženka adresa spojená s určitou osobou, transakce zahrnující tuto adresu může být zkoumána. Tak, to je užitečné mít vaše peněženka software vytvářet samostatné hash adresu pro každou transakci.

Bitcoin je velmi otevřený, transparentní a veřejné. Bílý papír, na němž byl založen protokol, a kód jádra Bitcoin software jsou zveřejněny informace o public domain. Někdo může vidět, co se děje s Bitcoin pomocí následujících témat na veřejných fórech o aktualizacích softwaru. K dispozici je celý segment médií, z nichž Coinbrief je součástí, že zprávy o ekonomice Bitcoin. A transakce, které probíhají pomocí Bitcoin jsou součástí veřejné a transparentní blockchain; Databáze každé ekonomické události v historii Bitcoin sahají až do samého začátku.

Intoduction: A - D | E - H | I - L | M - P

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Lawsky přehledy revidované BitLicense, GAW spouští Paycoin a další

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin