Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Pokračujeme v naší „Bitcoin ABCs“ série, nyní dosahují I - L. Bitcoin je složitá, ale tento seznam by měl pomoci někdo pochopit základy BTC, aniž by se zabýval více technickými aspekty kryptoměna.

load...

I je určen pro jednotlivce k jednotlivci, nebo peer-to-peer

Jednou z hlavních výhod Bitcoinis způsobu provozu pro zpracování transakcí. Pokud se dva lidé chtějí, aby se zapojily v obchodě s použitím Bitcoin, tak učiní. Nepotřebují povolení, které nepotřebují povolení. Prostě je třeba se dohodnout na ceně. Jakmile kupující se dohodla na koupi a zaplatit Bitcoin a prodávající se dohodla na prodeji a přijímám Bitcoin transakce může pokračovat.

load...

Že stejná situace není nutně pravda v případě běžného obchodu. V případě obchodu s cihla-a-malty, může být požadováno, aby prodávající mají živnostenský list, se dohodly, že vybírat daně z prodeje, se dohodly, že budou zkontrolovány požární Marshall, splňují stavební předpisy a návštěvnost standardy, v souladu s pokyny pro přijímání zaměstnanců, srazit daně z příjmů, a to libovolný počet dalších věcí, které jsou vyžadovány různé federální, státní a místní zákony, předpisy a nařízeními. Jednoduše dostat do podnikání může být velmi nákladné a časově náročné.

Například Tesla Motors byla založena v roce 2003. To zvednutý a strávil desítky milionů dolarů před uvolněním své první vozidlo 2008.Significant času a peněz bylo vynaloženo v souladu s předpisy, a to i před tím, než první Tesla Roadster vyrazil do ulic.

load...

Kromě výrazně větší volnost při volbě, zda se stát prodejce, a za jakých podmínek, Bitcoin používá peer-to-peer architekturu, která umožňuje komukoliv, aby se zapojili. Neexistuje žádná centrální banka kontrolu Bitcoin. Tam je skupina softwarových vývojářů, kteří vyvíjejí aktualizace softwaru Bitcoin Core a vyhodnocovat změny v základním Bitcoin protokolu. Avšak podobně jako u drtivé většiny ostatních softwarových systémů s otevřeným zdrojovým kódem, kdokoli se může zúčastnit jako developer - kód je posuzována podle svých zásluh, nikoli na původu nebo politických názorů jejích autorů. Takže, chcete-li kódování a chtějí se zapojit, můžete navrhnout změny kódu. Ať už je váš kód přijat komunitou uživatelů je na nich.

Peer-to-peer sítí platí také. Peers jsou oba výrobci a spotřebiteli zdrojů, na rozdíl od modelu klient-server, ve kterém uživatelé mají omezený přístup k prostředku produkci, která je soustředěna na straně serveru. Přestože vývoj integrovaných obvodů pro specifické aplikace (ASIC) pro řešení hashovací funkce povzbudil růst velkých počítačových operací v těžbě Bitcoin, to je ještě možné, přes cloud computing, k účasti v hornictví, a to i se skromným investice. Zda těžba Bitcoin stojí ITTO vás je něco, co každý člověk se musí rozhodnout sami.

Architektura peer-to-peer je ze své podstaty posílení. Na rozdíl od toho, centralizace vede k hromadění energie mezi několika hráči. Například zpracování transakcí pro Bitcoin je rozloženo stovky tisíc počítačů po celém světě. Zpracování transakcí kreditních karet je vysoce centralizovaná. Poplatek za zpracování nedávnou platbu v Bitcoin byl 0,0001 Bitcoin, což odpovídá US $ 0,02 na dnešním kurzu. Na rozdíl od toho, store-vpředu podniky aretypically účtováno 1,60% až 2% z transakce, plus něco 10-30 centů za transakci, plus nějaký měsíční poplatek ve výši $ 5 až $ 15, zda zpracovat všechny transakce provedené kreditní kartou v daném měsíci nebo ne. On-line obchody, které přijímají kreditní karty, protože karty není přítomen, kde se nachází obchod, obecně platit i vyšší poplatky.

Takže, pokud souhlasíte Bitcoin na $ 1200 prodej, Poplatek za zpracování transakce je asi dva centy; pokud přijmete kreditní kartu pro téhož prodeji, pravděpodobně budete platit $ 19.30 nebo více, pokud máte prodejny, nebo stejně jako 30.10 $ pokud budete prodávat on-line, plus měsíční poplatek. Centralizace je nákladná, a těží pouze několik hráčů v ekonomice.

J je pro Javu

Bitcoin-Qt, také známý jako Bitcoin jádro, je známý jako referenční implementace. To bylo psáno v jazyce C ++. Nicméně, tam jsou klienti a knihovny API napsané v Javě.

Pokud Bitcoin není závislé na jazyce, tak jak víme, co klient Bitcoin je čekal, že dělá? Výkon tohoto softwaru je odvozena od referenční implementace. Takže, tato stránka, která popisuje protokol Bitcoin, je opatrný poznamenat, že to není samo o sobě specifikace. To používá angličtinu a matematiku popsat protokol založený na C ++ kódu v referenční implementace.

Máte-li zájem o implementaci Javy z Bitcoin, měli byste zvážit, bitcoinj BCCAPI a „bitů břemene“, z nichž všechny jsou postaveny v Javě.

Klient API Bitcoin nebo BCCAPI je Java knihovna určená pro vytváření bezpečného lehkou Bitcoin klienty. BCCAPI připojí k serveru, který zastává kladkostroje a sleduje peněženku bilance klienta. Server má pouze znalost klientů veřejných klíčů, a není v pozici, aby utrácet prostředky vlastněné peněžence klienta. Vzhledem k tomu, blockchain roste, nyní kolem 30 GB, to dává smysl, že někteří uživatelé opustí blockchain na serveru.

Bitcoinj je knihovna pro práci s protokolem Bitcoin. To může vést peněženku

Odesílat / přijímat transakce bez nutnosti lokální kopii Bitcoin jádra a má mnoho dalších pokročilých funkcí. Je realizován v jazyce Java, ale může být použita z libovolného kompatibilního jazyka JVM: Příklady v jazyce Python a JavaScript jsou zahrnuty.

Kousky Důkaz je určen k výkonnému serveru blízké budoucnosti. To je popsáno autorem Tamás Blummer jako „moderní modulární realizaci Bitcoin má pokročilé funkce, jako je hierarchický a deterministický peněženky, hesla šifrována soukromých klíčů a snadno naučených frází propustí.“

Pokud nechcete raději Java, můžete být schopni najít implementaci Bitcoin v softwarovém jazyk, který se vám líbí. Vzhledem k tomu, protokol je open source, klidně vytvořit vlastní.

K je pro 401K

Ano, Bitcoin se blíží do svého 401K. Podle článku v časopisu Forbes, „SecondMarket nedávno zahájila Bitcoin fond, ale je k dispozici pouze pro akreditované investory, kteří splňují čistý požadavek na hodnotě. Tyto Winklevoss dvojčata, známý pro své účasti na Facebooku, se zahajuje Bitcoin ETF dostupné pro všechny investory. Toto spuštění fond čelí značným potížím s orientací v oblasti regulace a technologické překážky, protože je to prostě neznámých vod. Nicméně, pokud se jim podaří být první přistoupit k této nové třídy aktiv, a oni se rozšíří Bitcoin horečka pro masy by mohly být bohatě odměněn.“

Existují však výhrady. V lednu 2014, to bylo jasné, jak by IRS léčit investice do Bitcoin - jako měnu, jako sběratelskou, jako zboží, nebo jako investici? Vzhledem k tomu, samostatně řízené IRAS mohou investovat do společností, které mají aktiva, které považují za Bitcoin, to je asi pravda, že můžete zahrnout Bitcoin ve svém 401K. Pokud zákony a předpisy jsou vaše především zdrojem radosti, možná budete chtít zkontrolovat března 2014 stanovisko IRSon tématu.

L je určen pro Legal

Bitcoin je legální. To je legální vlastnit to, právní utratit, právní obchodovat s ním. Samozřejmě, že je možné jej použít pro nezákonné činnosti, ale to bylo vždy platí o jakékoliv peníze.

Přestože různých místech (Washington Post Wonkblog, The Atlantic magazine, přijde na mysl) provedlo nedávno Bitcoin svého oblíbeného terče lživých tvrzení o tom používány jen Ponzi schemers a nelegálních narkotik s lidmi. Pravdou je, že Bitcoin není zdaleka tak populární pro nezákonné činnosti, jako je světové číslo jedna měna pro všechny věci křiklavými, kriminální a podvodné: USA dolar. Tolik z velkých denominace dolarových bankovek v oběhu jsou použity v nelegálních narkotik transactionsthat můžete najít letištní drog čichání psi upozorňování na vaši peněženku jednoduše proto, že jste si přinesli nějaké peníze s sebou.

Samozřejmě, že reakce ze strany státních orgánů, včetně finančních regulačních orgánů, aby Bitcoin byl smíšený. Někteří členové Kongresu námitky Bitcoin používán na místech, jako je Silk Road a Silk Road 2, s cílem usnadnit co považují za ilegální obchod. New York stát vydal, a uzavřený, a znovu navrhla pravidla poskytnutí licence Bitcoin. Chcete-li získat představu o tom, zda je vaše používání Bitcoin může být legální, regulovaný, omezený, nebo zakázány, ve svém okolí, nebo v místě, kde máte v plánu cestovat, možná se vám líbí tento šikovný mapand referenční listing Bitcoin zákonnosti.

Ano, Bitcoin je legální. Ano, je možné použít Bitcoin do aktivit, které jsou nezákonné. Samozřejmě, pokud máte obavy o tom mít svůj Bitcoin transakce na veřejné blockchain, možná budete chtít, aby zvážila off-blockchain transakce - které budeme diskutovat v příštím splátky.

Intoduction: A - D | E - H | I - L

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - Co to jsou, jak používat tabulky BTC

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Lawsky přehledy revidované BitLicense, GAW spouští Paycoin a další

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Maják Mikeho Hearna by mohl masivně zlepšit Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů