Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Bitcoincan použít v široké škále maloobchodních prodejců po celém světě. Všude, kde se můžete připojit k Internetu, můžete nakupovat s Bitcoin. Dokonce i když vaše plány rozšířit nad zemskou atmosférou, můžete platit Bitcoin, podle Virgin Galactic

Stránky jako je all4btc.comallow budete provádět nákupy na místech, jako je eBay a Amazon se Bitcoin prostým zkopírováním webové adresy produktu. WordPress přijímá Bitcoinsfor upgrady, a byl jedním z prvních velkých organizací, aby tak učinily.

load...

V oblasti San Francisco Bay? Užijte si sportovní události? Sacramento Kingsand San Jose Quakesaccept Bitcoin.

Bitcoins jsou inter-změnitelné, stejně jako ostatní komodity. Jinými slovy, stejně jako jedna unce ryzího zlata stojí stejně jako jakékoliv jiné unce ryzího zlata, je Bitcoin je Bitcoin je Bitcoin. Můžete hromadit části v Bitcoin v peněžence, dokud nebudete mít kompletní Bitcoin.

load...

Kromě toho, že zastupitelné, jsou vysoce dělitelná. Bitcoin lze rozdělit až na 8 desetinných míst. Tak 0.00000001 BTC je nejmenší částka, kterou lze manipulovat v transakci. Pokud je to nutné v budoucnosti, protokol a související software může být upraven tak, aby zvládnout i menší částky.

G je pro Global

Všude tam, kde se člověk může připojit k Internetu, je místem, kde mohou být použity Bitcoin. Chcete-li vám nějaký smysl, jak globální to opravdu znamená, že existuje více než 75 milionů přístupů za „Bitcoin globální“ jako vyhledávací dotaz na Googlu. Ačkoli to je celosvětově přístupný, mapa Bitcoin nodesreveals jeho přijetí v některých regionech více než ostatní. Spojené státy, Německo, Kanada, Francie, Velká Británie, Holandsko, Rusko, Čína, Austrálie a Švédsko jsou v současné době Prvních deset zemí, kde Bitcoin je používán.

load...

H je pro funkci Hash

Základem všech cryptocurrencies je matematika. V případě Bitcoin je klíčovým matematická funkce se nazývá Hashcashinvented v roce 1997 Adam Back. Abychom pochopili, jak to funguje, musíte mít nějaký smysl, co je hash funkce je a co dělá. Hashovací funkce je matematický postup, který je veden na vstup, a generuje výstup.

Například byste mohli mít všechny číslice v vstup a přidat je dohromady a vytvořit výstup. Takže, pokud se vstup 12345 a aplikuje že hashovací funkci, měli byste dostat číslo 15. Tato funkce je snadné s ním pracovat v jednom směru, tvrdě pracovat v opak. I když věděl, že součet čísel bylo 15, a že funkce vyžaduje součet číslic, nevíte, co je vstup byl. S zadávání číslic víte výstup, ale s výstupem a postup, nevíte, zda to bylo 12345, nebo 348, nebo 3040800. Již více než jeden vstup může generovat určitý výkon, postup přidávání číslic jak je náchylná k „hash kolize.“

V případě Bitcoin je hash funkce se nazývá SHA256. Původní Hashcash používá odlišnou hashovací funkci nazvanou SHA1. Takže, co SHA znamená? To se odkazuje na „Secure Hash Algorithm.“ SHA-2 je rodina hashovací funkce, které byly vydané Národním institutem pro normalizaci. Dvě podobné hash funkce mají různé velikosti bloků, které jsou známé jako SHA-256 a SHA-512. Liší se velikostí slova; SHA-256 používá 32-bitová slova, kde SHA-512 se používá 64-bitová slova. Existují také zkrácené verze každý standard, známý jako SHA-224 a SHA-384.

Pro naše účely úvodních, možná budete chtít omezit svůj průzkum na několik základních faktů o kryptografických hash funkce. Cílem je mít funkci, která je téměř nemožné k obrácení. Data, která je provozována na pomocí hash funkce se nazývá zprávu, zatímco výstup se nazývá hash, hash hodnoty, nebo výtah ze zprávy. Vlastnosti chceme, jsou:

  • Je snadné vypočítat hodnotu hash pro každou danou zprávu
  • Že je velmi těžké (neproveditelné) generovat zprávu, která má danou hash
  • Je velmi těžké změnit zprávu beze změny hash
  • Je velmi těžké najít dvě různé zprávy se stejnou hash.

Z různých důvodů, Bitcoin používá dvě hash iterací k ochraně proti některým typům útoků, které pracovaly na související hash funkce. Cílem je, aby se blockchainfunctional, vypočitatelný, a velmi těžko zfalšovat.

Intoduction: A - D | E - H | I - L

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Lawsky přehledy revidované BitLicense, GAW spouští Paycoin a další

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Nejhorší BTC Round Up!

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Procesor Bitcoin Platba BitPay denně činí 1 milion dolarů v transakcích!

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?