Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Tento článek je druhá instalace v našich dvou seriálu o Bitcoin bankingand jeho dopad na hospodářské cykly. V první části jsme poskytli velmi základní přehled o tom, jak bankovnictví částečných rezerv vytváří obchodní cykly v nastavení rovnováhy. Došli jsme k závěru, že obchodní cykly pocházejí hlavně z posuny způsobené v struktuře ekonomiky hlavního kdy banky použít finanční prostředky z vkladů na viděnou na úvěrovou expanzi.

load...

V tomto druhém zařízení, budeme poskytnout základní představu o tom, jak by Bitcoinbanking fungovat, pokud jde o zachování čistého času preference úrokové sazby. Odtamtud, budeme diskutovat o tom, jak schopnost Bitcoin zákazníky by zachování čistého času míru preferencí zájmů by zabránil bankám expanzi úvěrů a vytváření obchodní cykly. V neposlední řadě budeme přinášet rozsvítit skutečnost, že centrální banky velmi dobře, může i nadále existovat v bankovním systému Bitcoin a jak požadavek vlády, že daně se platí v centrální bankovek ponechává otevřenou možnost centrálních bank upevňovací schopnost vytvářet podnikání cykly.

load...

Bitcoin Banking: K omezení úvěrové expanze v Bitcoin Ekonomika

Jak může Banky Vhodné Vklady Bez patronů o tom věděli?

V předchozím článku jsme založili rozdíl mezi termínovaného vkladu a vkladu poptávky. Kromě toho jsme dospěli k závěru, že na volném trhu, banky nemohli použít finanční prostředky z vkladů na požádání, aby se půjčky, protože to peníze byly přiděleny ke spotřebě a hromadění a vkladatelé jsou pod dojmem, že se mohou odvolat celistvost svých prostředků na kdykoli bez sankcí či zpoždění. Peníze, proto může být zapůjčen pouze z termínovaných vkladů na volném trhu, protože majitelé těchto fondů vzdal veškeré dostupnost svých peněz za určité časové období, přijetí očekával větší sumu peněz na konci termín jako náhradu za poskytnutí úvěru do banky.

load...

Banky však vždy, v průběhu dějin, vyčleněné finanční prostředky z vkladů na viděnou při zachování plné výši ze zůstatků na účtech jsou k dispozici na vkladatele. Tento postup v podstatě vytváří peníze z ničeho, je hlavním důsledkem je, že hospodářský cyklus, který jsme diskutovali v předchozím článku.

Banky byly schopny využívat vkladů na viděnou při zachování zůstatky na účtech vkladatele nezměněn, protože tam byl žádný způsob, jak pro jednotlivce kontrolovat své účty a zjistit, jestli jsou tam pořád jejich vklady. V podstatě bankovní patroni prostě musí věřit, že banka má dostatek peněz na ruku, aby patroni odstoupit ze svých vkladů na viděnou, aby se každý den nákupy.

Nemožnost Demand vkladů Prostředky Pod Bitcoin bankovnictví

Pod Bitcoin bankovnictví, i když jednotlivé audity účtů budou k dispozici. Vzhledem k tomu, že theblockchain je veřejná kniha, která je přístupná pro každého, bankovní patroni by byli schopni kontrolovat a zjistit, zda je k dispozici své peníze kdykoliv. Kromě toho banky nebudou moci na příslušné finanční prostředky z vkladu poptávky, protože vlastník těchto prostředků by měl být schopen okamžitě vidět transakce koná a jaký by měly mít možnost požadovat, aby jeho nebo její zálohu lze vyplatit okamžitě.

Je vysoce pravděpodobné, - dokonce pravděpodobné - že lidé by si ani dát své bitcoins na bankovní účet poptávka vklad na prvním místě. Protože tam je prakticky žádné skladovací náklady na Bitcoin a Bitcoin walletscan být stejně bezpečné jako bankovní účet, to není příliš přitažené za vlasy říci, že většina lidí, ne-li všechny, bude považovat za nutné uložit své bitcoins do bankovní účet. Mohou použít klávesovou peněženku s šifrovaným záloha pro jejich každodenní nákupy, a udržet svou hotovost v zašifrovaném režimu offline nebo papírové peněženku. Tak, jednotlivci v bankovním systému Bitcoin by byl schopen udržet své peníze stejně bezpečné, jako kdyby dal ho na bankovním účtu, aniž by museli věřit třetí stranu, aby zajistila plnou dostupnost svých prostředků.

Vzhledem k tomu, Bitcoin odstraňuje potřebu jednotlivců udržet finanční prostředky, které mu byly přiděleny na spotřebu a hromadění v bankovním účtu, že by bylo možné odchýlit se tržní úrokové sazby z časových preferencí. Pokud nejsou žádné vklady na požádání na bankéře na vhodné v první řadě, pak se úrokové sazby nelze uměle snížena, a výroba nebude posouvat způsobem, který vytváří obchodní cykly.

Základním předpokladem „čistý“ kredity Pod Bitcoin bankovnictví

aniž by bylo nutné umístit peníze v bance pro bezpečné vedení a kontrola služeb, pouze důvod, proč lidé by se dát své peníze do banky by pro investiční účely. Tak, v rámci bankovního systému Bitcoin, jehož hlavní funkcí banky bude sloužit jako prostředník mezi ty, kteří hledají investici, a ty, kteří potřebují půjčku. Jinými slovy, prakticky jediné peníze, které by proudit do banky Bitcoin by termínované vklady.

Vzhledem k tomu, že většina lidí by se pravděpodobně rozhodnete umístit své prostředky do poptávky vkladu u banky - a vzhledem k tomu, že ty, které by se otevřít účet poptávka vklad by být chráněny před položky podle blockchain - systém „čisté“ úvěru by vznikly na základě Bitcoin bankovní.

Jak jsme se dozvěděli v předchozím článku, volná rychlost marketinterest by byl založen na časové preference, které se odrážejí v poměru mezi termínovaných vkladů a vkladů na viděnou. Navíc, protože bankéři nebudou moci příslušných netermínovaných vkladů na volném trhu, množství peněz do termínovaných vkladů by za jinak stejných podmínek, je hlavním faktorem při určování úrokových sazeb z bankovních úvěrů a investičních projektů bank vedené.

Pod Bitcoin bankovnictví, kde se vklady na požádání jsou do značné míry neexistující, a ty, které existují, jsou v bezpečí před položky, je to jen logické, k závěru, že pouze peníze z termínovaných vkladů mohly být přiděleny na investiční projekty. Proto jsme si de facto verzi 100% rezervy bankovního systému; i když neexistuje žádný zákonný mandát, že banky musí držet 100% ze svých vkladů na viděnou na rezervy, povaha Bitcoin a blockchain by bylo nemožné, aby banky jednat jinak.

V důsledku tohoto systému de facto rezervní 100%, která by vznikla na základě Bitcoin bankovnictví, úrokové sazby by byly stanoveny pouze časové preference a kapitálová struktura nemohla posunout tak, že by produkovat neefektivnost makroúrovňové. Bylo by samozřejmě nadále obchodní selhání v důsledku měnících se požadavků a podnikatelského neúspěchu, ale tyto druhy obchodních neúspěchů v žádném případě vytvořit v rámci celého hospodářství propady.

Bitcoin Banking Pod centrální banky

Bitcoin bankovní systém by nebyl zcela skoncovat s vytvořením hospodářského cyklu tak dlouho, dokud stále existuje centrální banky. Je-li vláda i nadále požadovat, aby daně se platí ve svém vlastním zákonného platidla, který je výhradně vydaného právně vytvořen centrální banky, pak fiat měna v otázce by ještě hrají důležitou roli v ekonomice. Mzdy by i nadále alespoň částečně zaplacena fiat, obchodníci by ještě přijmout, by banky stále držet fiat rezervy a fiat úvěry by ještě být vydány bankami. V podstatě každý by nadále přijímat a využívat vládní nekryté měny, protože každý ho musí mít, aby se platit daně.

Centrální banka by proto mohl vytvářet obchodní cykly vstřikováním fiat likviditu do bank, aby banky mají rezervy více než 100%. Tyto přebytečné zásoby by umožnila bankám poskytovat půjčky a zapojit se do investičních projektů, aniž by bylo nutné vhodným netermínovaných vkladů, které víme, že by byl nemožný úkol pod Bitcoin bankovnictví. To znamená, že stejný proces hospodářského cyklu, že jsme je uvedeno v předchozím článku se i nadále vyskytují; fiat injekce centrální banky by umožnil bankám snížit své úrokové sazby nižší, než který je určen časové preference, což vede k investiční činnosti, které mění strukturu kapitálu takovým způsobem, který vytváří v rámci celého hospodářství rozmachu a úpadku.

Z tohoto důvodu k závěru, Bitcoin bankovnictví by mělo vážný potenciál zmenšit schopnost bankovního systému produkovat obchodní cykly. Nicméně, centrální banky budou nadále představovat velkou hrozbu pro ekonomickou stabilitu, bez ohledu na pozitivní účinky Bitcoin je, protože by ještě udrží sílu vytvářet nekryté peníze a dává bankám přebytečné rezervy.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Post Bitcoin

Proč odborníci Bitcoinové se nebojí útoku 51%

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Post Bitcoin

Bitcoin Currency Converter - Jak převést Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014