Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Bitcoin arbitráž je nákup bitcoins na burze, kde cena je velmi nízká a prodávat na burze, kde cena je relativně vyšší. Ceny Bitcoin se liší na různých burzách, vzhledem k tomu, že trhy nejsou přímo vázány, a objem obchodů na mnoha burzách, je natolik nízká, že cena se nepřizpůsobuje průměru hned.

load...

Zde skvělé video od Andreas Antonopoulos o tom, proč ještě existují tyto arbitrážím:

Zjednodušený Příklad Bitcoin arbitráž příležitost

Cena Bitcoin na Coinbase je 650 $ a cena Bitcoin na BTC-E je 636 $, je rozdíl mezi cenami je $ 14, a to je docela slušná příležitost pro arbitraging. Řekněme, kupujete 100 bitcoins na BTC-E ve výši $ 636 každý a následně si je prodat za Coinbase ve výši $ 650 každý, budete dělat $ 14 za Bitcoin. Umožňuje dostat se k matematice

load...

Počet Bitcoins koupil v BTC-E = 100

Cena každé Bitcoin = 636 $

Celková cena = $ 636 * 100 = $ 63.600

Počet Bitcoins prodávaných v Coinbase = 100

Cena každé Bitcoin = 650 $

Total = $ 650 * 100 = $ 65.000

Celkový zisk = $ 65,000 - $ 63600 = $ 1,400

Tak vidíte, že Bitcoin arbitráž vypadá jako skvělou příležitost, aby nějaké pasivní příjem, ale existuje několik překážek do ní.

Překážky pro Bitcoin Arbitrage

 1. Čas potřebný pro ověření každého z transakce (nákup a prodej) lze sčítat a kurz se může změnit v tomto časovém rámci.
 2. Mnoho výměn vyžadují hodně ověření, aby obchodovat velké množství Bitcoins.
 3. load...
 4. Vklad nekryté měny může trvat delší dobu užívání (může trvat až 10 dnů v závislosti na způsobu platby).
 5. Mnoho výměn mají poplatky, které jsem přehlédl v daném případě, že byste měli vzít v úvahu.
 6. Dávejte pozor na objemu transakcí na jednotlivých burzách, jak si může skončit nejsou schopni prodat všechny Bitcoin jste si koupili na levnější výměnu.
 7. Cenové rozdíly rovněž odrážejí pověst výměnného je. Například kurz BTC-E je snížit v těchto dnech, protože méně lidí důvěřuje výměnu správně zpracovat své peníze. Méně důvěra = méně kupujících = nižší směnný kurz. To samé se stalo v posledních dnech Mt.Goxwhere cena byla nižší a nižší, protože lidé nedůvěřovali výměnu, které jim umožní vybrat své peníze.

Podrobný Bitcoin arbitráž kalkulačka

Takže teď pojďme se skutečnou živou příklad (ne zjednodušené jeden) a ve skutečnosti zahrnují všechny různé poplatky, které se podílejí na takové arbitráže. Tyto poplatky zahrnují:

 • Fiat depozitní poplatky
 • Fiat abstinenční poplatky
 • Bitcoin depozitní poplatky
 • Bitcoin abstinenční poplatky
 • Transakční poplatky

Vzal jsem si dovolil vytvořit nějakou kalkulačku pomocí tabulky Google jen proto, aby vám ukázat, jak těžké to může být skutečně vytvořit zisk. Podívejte se níže:

Chcete-li naklonovat této kalkulačky sami, neváhejte jej stáhnout na tomto odkazu. To vše naznačuje, že Bitcoin arbitráž je poměrně obtížný úkol. Pokud si pohrát s čísly o něco uvidíte, že v případě, že spread (rozdíl mezi nákupní a prodejní hodnoty) roste o něco větší začnete, aby se stal výnosný. Ale za současného stavu jsme skutečně ztrácejí peníze v tomto procesu.

Nicméně, když se podíváte ještě hlouběji do údajů kalkulátoru, uvidíte, že BTC-E trvá až 10 dní přijímat svůj vklad. V té době se spread může změnit. Takže nejlepší taktika by bylo zachovat určitou fiat měnu ve výměně do ruky a vybrat ten správný čas k provedení arbitráž.

Měl bych se snaží arbitráž Bitcoin?

Máte-li nějaké další BTC, nebo hotovost, pak jste vítáni vyzkoušet sami. Tak dlouho, jak jste opatrní, a nastavit přísná pravidla pro to, kdy a jak budete zapojit do tohoto procesu. Na rozdíl od spekulací, obchodní marže, a dalších činností, které mohou být považovány za manipulaci s trhem, a v některých případech může být dokonce opravdu škodlivé pro trh jako celek, arbitráž je pozitivní proces.

Bitcoins by se nemělo stát různá množství napříč každé výměně, a to zejména za to, že všechny výměny lze přistupovat z jednoho počítače. Arbitráž prostě přináší výměn spolu s průměrnou cenou. Jako Bitcoin na trhu roste, bude rozdíl mezi výměnami zužovat, jako rychlost, při které se zvyšuje lidé arbitráž. Aktuální hlasitost mohou pomoci individuální vytvořit značné množství peněz, ale není to ještě stojí za velké finanční podniky, aby se zapojily do Bitcoin arbitráž přímo.

Celkově lze říci, Bitcoin arbitráž může být příležitostí, aby se nějaké pasivní příjem, ale zároveň to má rizika. Navíc, téměř všechny výměny mají API a to může ukázat jako velmi úspěšný pro vás. S využitím těchto rozhraní API vám poskytne nástroje, které potřebujete k vytvoření vlastního arbitráže bot, nebo najmout někoho, aby to pro vás. Přesto, dokonce pokus o arbitráži ručně může být velmi prospěšné, pokud se budete dívat pozorně, a ujistěte se, že uvedení současně obchody.

Můj osobní názor je, že pokud chcete, aby se nějaký skutečný zisk z arbitraging máte, aby se stal profesionálním arbitráž. Pravděpodobně nebude mít možnost arbitráž úspěšné na první nebo druhý pokus. Stejně jako všechno ostatní to vyžaduje praxi, trpělivost a zkušenosti. Pokud jste měli nějaké zkušenosti s Bitcoin arbitráž Rád bych to slyšet komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

2018 Předpovědi: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC