Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika | Czech.Lamareschale.org

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Mince Stručná neschválí, nebo podporu, činy každého jednotlivce nebo skupiny, uvedené v tomto článku.

Před nějakou dobou jsem byl požádán přítelem, jestli jsem slyšel o černé tržní ekonomiky.

Okamžitě jsem předpokládal, že on znamenal notoricky známé tmavé čisté stránky, jako je hedvábné stezky a Atlantis, který se zabývá v narkotik dodávky a padělání výrobků, ale mýlil jsem se. Jeho vysvětlení mě vedlo k pojmu známého jako ‚Systeme D‘ ve francouzštině.

load...

Počátky systému D se vrátit do Afriky, kdy francouzští mluvící občané razil termín popisovat lidi, kteří byli vynalézaví při hledání příjem, aniž procházejí potíží vládních procesů registračních žádostí o povolení nebo prohlášení o svých příjmů pro daňové účely. Ty, které spadají do této kategorie byly nazývány ‚debrujárů‘, podnikatelé, které snažily se úspěchu prostřednictvím méně obvyklými způsoby.

load...

Pouliční prodejce Hawking zboží je débrouillard, a tak je kluk ze sousedství, která dělá domácí opravy pro vás v průběhu letních prázdnin. Tato forma svobodné ekonomiky se odhaduje na hodnotě více než 13 bilionů dolarů dnes. Díky světové ekonomiky vidí stále rostoucí překážky, a recesí, v posledních letech, mnozí již věří ve starých tradicích pracuje pro stejného zaměstnavatele po celá desetiletí, stejně jako lidi z dřívějších dobách. Mnohem více se uchylují k více inovativní způsoby, jak doplnit své příjmy v digitálním věku. Schémata samostatné výdělečné činnosti, nebo provize na základě práce v anonymitě, se stávají normou, s platbami vyplácené v hotovosti, nebo bez použití daňových formulářů. Lidé jsou stále více frustrovaní neúspěchy svých vlád a bank ve svých slibech posílit ekonomiku. Jako takový, mnoho dalších se obrací na digitální měn, Bitcoinspecifically, aby se usnadnilo uskutečňování a přijímání plateb ve svých podnicích System D.

load...

Bitcoin která pomáhá Přesunout poukazování pryč od obvyklých způsobů

V roce 2012, zatímco na pochůzce v Jarkarta City, Indonésii, jsem se setkal s nigerijskou muže jménem Chukwuma. Chukwuma mně přistoupil na chodníku a pokoušel se mě zájem v ‚obchod‘, který ho účastní v držení obrovské cache americké měny potažené černou barvou. Tvrdil, že má způsob ‚praní‘ černých dolarů, pokud bych se financování nákupu určitých tvrdých získat chemikálií. Ne vědět, že jsem byl až příliš obeznámeni s tímto slavným Nigerijský podvod známý jako ‚Black dolarů 419" (419 je trestní zákoník z Nigérie zákona o podvod), trval na snaží dostat mě zajímá. Teprve když jsem mu řekl, že vím, co se děje, a že jsem ne ‚mugu'- nigerijskou slang pro 419 obětí, aby přestal své úsilí. Krátce poté, ujal jsem Chukwuma, jako já s většinou cizinci I setkat v Indonésii, je jedním sám. Že přátelství otevřel mnohé dveře do temného podsvětí, a prosperující africké podnikání, který je dnes vidět na celém světě.

Začátkem tohoto týdne jsem se dozvěděl, že Chukwuma byl ještě v této zemi, a rozhodl se dohnat s ním.

Začali jsme aktualizovat navzájem o naší individuální o dění v uplynulém roce. I vychoval téma kryptoměna tím, že žádá ho, jestli někdy slyšel o tom. Chukwuma nejenže o tom neslyšel, ale byl aktivně používat sám. Když jsem požádal o více informací, on měl toto říkat: "Bratře, Bitcoin mění způsob Podnikavci jako já pracovat. Používáme bitcoins posílat své zisky domů mnohem snadněji a rychleji než kdy předtím.‘

V minulosti Chukwuma museli spoléhat se na kolegy Afričanů, kteří jsou obchodníci ve městě, převést veškeré prostředky chtěl vrátit domů, pomocí své vlastní osobní bankovní účty. To bylo nutné, protože Nigérie proti policejní podvod jednotky stanice jejich civilu úředníci na všech velkých bank, a platební procesory, jako je Western Union nebo Money Gram, zatknout někdo tušil získávání finančních prostředků, které mohou být výnosy z různých podvodech, které pocházejí odtamtud.

V případě, že Chukwuma, on pošle bitcoins ke své ženě na Filipínách, kde výhrách to Fiatu a vrácení ustanovení a zboží Chukwuma sourozenci v městečku Abuji, kde se ho prodávají na ulicích pro velký zisk. Chukwuma důvodů, které používáte kryptoměna je mnohem bezpečnější pro něj a on si užije není třeba vyplňovat formuláře a zaplatit pádný poplatek za transakci, použijte bankovních účtů svého přítele, nebo se spolehnout na remitencí agentury vyslat své příjmy rodině.

Nový trend je tvarování a Bitcoin je v Centru

Chukwuma není sám v tom, jak se kanály svůj příjem, aby svou rodinu v zemi, v půli cesty po celém světě, ani nebyl zodpovědný za koncepci. V nedávné zprávě, africký telekomunikační společnost, známá jako Kipochi, plánuje využít tento rostoucí trend platbou použitím bitcoins, a zavede novou službu, která umožní, aby statisíce mladých Afričanů pracují daleko od domova do působnosti jejich výdělky přes používání mobilních služeb. Kipochi stále pracuje na potřebných spoluprácí s burz a bank poskytovat bezproblémový přechod k jeho uživatelům převést bitcoins na fiat. Tato služba bude bezpochyby upozornit na šifrovací měny jako alternativu k fiat, a ovlivnit zisky zavedených fiat poukazování společnostmi, jako je Western Union.

Se stále rostoucí přijetí kryptoměna, mnoho dalších se snaží vydělávat na živobytí a být zaplacena v kryptoměna jako odměnu. Vůbec první Bitcoin veletrh práce se bude konat brzy, kývnutí uznání na rostoucí přítomnost Cryptos. Rostoucí množství zaměstnavatelů jsou také přichází na palubě, jak je vidět na Reddit v jejich ‚práce pro Bitcoins‘ sub fórum, kde zaměstnavatelé a zaměstnavatelé podobně mohou inzerovat své náborové požadavky, které se pohybují kdekoli od obchodních pozicích, aby programování a kódování úkoly.

Tam bude vždy negativní Presence s Bitcoin nebo jakékoliv měně.

Cryptocurrencies byly v tisku hodně v poslední době, ale především ze špatných důvodů. Bitcoin a Bitcoin je cena, zejména vzala většinu nápor od devestating údery řešeny z Mt.Gox debaklu, Číny non-příznivým postojem a hrozící úplný zákaz, a od jiných vlád, kteří se snaží zavést omezení na používání cryptocurrencies.

Přidávat se k negativnímu obrazu je nedávné oznámení o nové šifrovací černém trhu, které propaguje sama sebe jako tak jistý, že i FBI nebude moci chopit. Zatímco nový Dark trhu "je stále ve stádiu prototypu vývoje, je to důkaz, že tam, kde jsou peníze, které mají být provedeny, inovace budou následovat.

Bez ohledu na to, co každý regulační orgán nebo agentura dělá, ve snaze zmařit popularitu a využívání Cryptos, bude zabil řešení splňují překážek, jimž čelí ti, kdo obhajují používání neregulovaného a decentralizované peněz. Vzestup stinné příjmů vozidel, jako je ‚Temný trhu‘, se neliší od špatných prvky vidíme v reálném světě dnes, jako je stále rostoucí počet uživatelů drog navzdory 5 desetiletí dlouhé války proti drogám.

Kryptoměna je nastavena na tvář dlouhou řadu neúspěchů na své cestě stát se integrovat do většinové společnosti. Stejně jako u mnoha ambiciózní koncepty a nápady, které byly nemyslitelné od samého začátku, že nejnovější trendy a vývoj pro Cryptos, v celosvětovém měřítku, zdá se, naznačují, že bude nakonec úspěšný.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

2018 Předpovědi: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Post Bitcoin

Proč odborníci Bitcoinové se nebojí útoku 51%

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze